Подскажите плиз (у соседей ремонт),

207 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Может, жалобу в ЖЕК? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так до тебе приходив матюкатися той шо сверлив? якщо так- то штраф йому написали по іншій статті- за хуліганську напевно поведінку- а не за ремонт....вам просто повезло шо він такий дурак і пішов до вас матюкатися якогось чорта, та ще в той момент коли була міліція...а нам не повезло, бо нашого участкового на той момент не було в Києві, він десь був на курсах. Я вже потім з ним розмовляла- цілком нормальний дядько, якби він був тоді- можливо б чимось би допоміг, але нашою справою займалися просто інші, яким начхати на це все....Якщо ти читала продовження- то ти в курсі що тепер ті мої сусіди з тими ремонтниками мають війну:-))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, видимо штраф за хулиганство, он прибежал, когда к нему пришел милиционер, он же не знал, что их двое, и что один из них у меня :)))))продолжение не читала, читала только то, что в этом топике.кстати идея твоя с объявлением мне понравилась :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цікаво, а як наприклад бути в такій ситуації- дитина 1,3 рочку- на вулиці березень(ще холодно, сніг, дощ).Цілий ранок на вулиці, додому приходить спати і їсти в 12 дня, потім просинається і знову на вулицю.Так нам треба було ще спати у березні в колясці в комбінезоні по такій погоді? А ви самі пробували в березні цілий день провести на вулиці і потім поспати на лавці у верхньому одязі?Чому моя дитина повинна спати у березні по холоду в колясці у верхньому одязі?Можете мені пояснити- чому мої сусіди на ці 2 години коли спала моя дитина-не могли робити якісь ремонтні роботи без використання перфоратора???Перш ніж давати поради- стосовно гуляння на вулиці - виясніть деталі всі такої ситуації.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, в мене ше беагато ідей народилося в голові за той період що боролася з сусідами, особливо приходили в голову ідеї в ночі, коли Оленка просиналася в три ночі і годину з плачем безцільно ходила по квартирі.Мій Ігор хотів вже йти до них в квартиру в ночі дзвонити і казати що прийшла їх совість.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отож "у нас на поверсі 4 квартири з малими дітьми"и все спят в разное время... и по 2 раза в день каждыйкогда соседям ремонт делать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, якраз всі сплять в обід, тому що дітям 1-2 рочки і ніхто ж не каже не робити зовсім ремонт, просили всі не працювати перфоратором 2 години в день в обід. Це так важко?????і якщо чесно, завжди мене вражає коли люди захищають ремонт- а не здоровий сон маленьких дітей.Коли ми робили ремонт- то писали оголошення- що в нас починаються ремонтні роботи, і коли нас просили не дрелити в такий то час- ще вибачалися ми за незручності.Людьми треба бути в першу чергу- дирки в стіні- не повинні бути головніші за здоровя дітей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

именно об этом я и говорю.... я с пониманием ко всему отношусь, когда-то и нам прийдется делать ремонт. Но, мне кажется, в любой ситуации нужно оставаться людьми.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если у вас у ребенка нервное расстройство от ремонта у соседей я бы тоже порекомендовала сводить его к неврологу на их иместе.без обидне надо драматизировать, вы сами накручиваете себя , имховсегда можно найти более спокойный выход, чем милиция, суды и ругня - было бы желание
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по-моему Оля сделала все для спокойного выхода, и к неврологу ребенка водила, и невролог подтвердил, что у ребенка нервное расстройство именно от ремонта, и соседям предлагалось сделать перерыв всего на 2 (!!!) часа. какой тут спокойный выход ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви уважно читали моє повідомлення? вони якраз мені нічого не рекомендували, а просто посилали на х...і навіть невролога заключення ні для міліції ні тим паче для сусідів- не було поводом щоб послухати нас і не дрелити 2 години в день, коли сплять діти.Таким всім розумним порадам- завжди бажаю опинитися на мому місці,і тоді при цьому бути спокіним.Радити завжди просто- коли це не стосується особисто вас.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я была на вашем месте. просто прекрасно понимала, что работают наемные люди, которые пришли на работу делать свое дело. С соседями договорилась, что если невозможно отложить громкие работы, чтобы они предупреждали и я выходила с малой спать на улицу. И не нада доводить ребенка до нервного срыва.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, может вы в январе (как было у меня) тоже будете выходить с малой спать на улицу ? а если ребенок не спит, а просто боится этого долбежа, так что - жить с ним на улице ? в январе ? а у Оли это было в марте - тоже не фонтан тусоваться на улице целый день. Пробовали ? Вот желаю попробовать, и при этом не довести ребенка до нервного срыва.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені відмовляли господарі квартири-це по перше І це я довела дитину до нервого зриву???????а про спати на вулиці- це був березень, ми і так гуляли цілий день на вулиці, шо ше і спати нам треба було на вулиці в комбінезоні і в коляці???То вже не немовля в колисці, вибачте мене.Попробуйте самі цілий день по снігу гуляти на дворі, а потім ще поспати на лавочці наприклад, коли на вулиці температура -2-0
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

представляю !!!! у меня Нина просто боялась этого перфоратора, это сейчас ей можно объяснить, а когда была маленькая, только слышит сразу в плач - и попробуй докажи что-то месячному ребенку. а на улице -18. мне тоже хочется пожелать тем, кто так рьяно защищает ремонтников оказаться на моем месте.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, точно мала ще і боїться навіть пилососа...вже мовчу про перфоратор...а в тебе ще і зимою це було???Тоже кайф напевно був.....ми хоть гуляти вже могли до і після обіду..а зимою сильно не нагуляєшся...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, зимой, в крещенские морозы, ребенку месяц, у ребенка больное средце и она просто орет. можешь представить куда я хочу послать тех, кто посылает пойти погулять с ребенком на улицу. вот окажутся в пободной ситуации - тогда пусть пойдут погуляют. ой, аж разозлилась, как вспомнила это все :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

представляю:) сама так реагую на подібні розумні поради:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, легко давать умные советы, не прочувствовав ситуацию на собственной шкуре :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот видите, послать. Вы просто с людьми разговаривать не умеете. Я со всеми соседями договорилась, они бегали ко мне предупреждали.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ги-ги-ги-ги-ги, насмішила:-)))))) а ви значить умієте???То я наступний раз буду звонити до вас, щоб ви прийшли з тою ідіоткою домовлялися- після таких ваших переговорів- я вам скажу адресу де побої знімають, я вже в курсі:-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ги ги, меня тоже одна посылала после вежливых просьб. А потом когда у них гульня громкая ночью была, я ментов вызвала, праздник им подпортила. теперь она меня в упор не видит, а ее свекровь бегает к нам предупреждать, Наташенькой величает)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ви трошки путаєте ситуації...... короче кажучи- читайте уважно попередні вам повідомлення.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это уже последействие, и от этого в момент сверления ничуть не легче. да, есть немало способов потом подпортить жизнь соседям, но это потом. вы говорите - договариваться, а сами в данном случае договориться не смогли, зато потом оторвались - повезло. если человек хам, то с ним говори - не говори - бесполезно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

только не ждите потом, что ребенок из одной квартиры, больная бабушка из другой или истеричная тетя из третьей проявят хоть каплю уважения к вашим просьбам... а то, что их НЕ будет - не верю :)))с соседями лучше поддерживать уважительный нейтралитет, даже живя в собственном особняке с 5 га территории...[+sign]Неудачники верят в удачу, люди удачливые верят в себя. (Альфред Даниэль-Брюне)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах