А почему люди выбирают авто, а не метро?

203 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Я жодним словом не обмовився про хворих... я з першого разу навіть не зрозумів, до чого тут хвороби... Я писав про цілковито здорових людей.... принаймні нічого не вказує на зворотнє... Як на мене, люди прийняли цілком зважені рішення... До чого Ви писали про панічні атаки?"Чорно-біле" тому, що Ви вважаєте, що якщо людина переймається питаннями екології або якщо людина з острахом водить авто у місті, то їй не слід купувати авто... : "Со всеми вашими аргументами - страхи, болезни, экология и тд, человеку нет смысла приобретать авто - это логично."Хіба що, після Вашого пояснення про панічні атаки, я згоден про хвороби.... але якщо людина хворіє, то і права не слід видавати....Про гаражі... у мене в будинку більше 100 квартир... Звісно, коли будувався будинок, підземні паркінги ще не будували. Біля будинку є 1 дитяча і 2 спортивні майданчики... Таких будинків (а може без спортивного і дитячого майданчиків) у Києві переважна більшість.... Ви не згодні, що гаражі повинні бути окремо? Вважаєте, що землю треба перерозподілити для гаражів/паркувальних місць?[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От якби не тільки Ви... а й всі так... виробники щіток/скребків/лопат збанкрутували б [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А для меня такси это ужос-ужос, многие таксисты ездят хуже чем маршрутки, я их боюсь даже как водителей -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А еще общительные попадаются) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Шкребок и щетка в снегопад, ровно 3 минуты, вместо 20 минут тепать к остановке, ждать транспорт))) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Аааа, точно, это вообще ужос какой-то выслуживать кого-то, когда тебе вообще нет дела ло этого человека и опять таки может он не спал всю ночь и устал, да и вообще много может быть но+ А детей как там возить? Может приехать старый корч на вызов, как туда сесть, уж лучше пешком или никуда не ехать. Опять все упирается в комфорт и возможности.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000 вообще не люблю доверять свою жизнь другим водителям к тому же тех.состояние их машин неизвестно(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Быстрее. В центре, например, на метро быстрее, если метро есть в точке, с которой едешь и в которую едешь.Я каждый день езжу машиной, я знаю, о чем говорю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви вже почали прибирати? Як швидко все міняється.... Час виїзду машиною залежить від відстані до авто і сезону... Так само, як і час дістатися до метро... [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот для тех, кто не ездит не по причине отсутствия денег - это таки неудобно. У меня на работе два invest offecers. Без машин. Могут ли они её купить и содержать даже смешно думать))). Нужно по работе - есть офисные водители. Нужно по личным делам туда где нет метро - вызвали такси. Все! Машина для них это лишний напряг с пробками, парковкой, обслуживанием.Собственно говоря, мы с мужем по тем же причинам пользуемся машиной только на выходных. Ну да, и детей в школу по утрам на машине удобнее.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Быстрее, правда. Иногда мне надо быстро в центр в час пик, я оставляю машину возле метро и через 15 минут я уже в центре. Но стараюсь всё же ездить на машине.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я люблю общественный транспорт. Не в час пик доезжаю до конечной метро и ли троллейбуса на машине, сажусь и читаю с чистой совестью() [+sign]Прежде чем вступать в дискуссию, попробуй понять, что это будет: противоборство двух мнений? соревнование двух умов? или столкновение двух душ? (Жан Ростан) Мама Оля, Иванна(20.02.00), Остап(12.08.04) и Захар(08.07.11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пару лет назад проблем было больше,+ Сейчас классно - в мороз мотор и сидения прогреваются с пульта, а летом в жару заводится и одновременно охлаждается, пока дома собираешься.Еще проблема с парковкой, у нас под домом мест практически не бывает, приходится преодолевать расстояние равное походу на остановку.Плюс бывает зимой, что приходится возвращаться за горячей водой, чтобы оттаять лед. КАСКО жрет много.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В такси нет детских автокресел, есть две фирмы ромашка и еще какая-то + А может и не ромашка... Ну короче выбора практически нет, если надо срочно, то искать с автокреслом как-то глупо, тут хоть бы кто-то приехал.И вообще такси такие стремные, как впрочем и маршрутки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так у вас машина на паркинге, оледенения не бывает?()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моя машина обычно паркуется под окнами моей квартиры)) прогрев и очистка машины даже после сильного снегопада занимает минут 5. Во дворе у нас сотрудники управляющей компании снег чистят исправно, и общие дороги тоже обычно в состоянии вполне проезжем))До метро минут 15 пешкарусом, только туда ещё по гололёду успешно дойти надо....а потом от метро, и вернуться домой..... а если мест назначения несколько.......))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я отказалась, машины у меня с 17 лет были. отказались в 2007, ну как отказались в аварию попали и вдруг муж сказал: нам не нужна машина. (надо отдать должное все мои мужья многократно в авариях). не то чтоб боялись, просто задолбало - менять резину, всякие техосмотры, масло, там поцарапали, зеркало оторвали - ну ни месяца без проблем, а тут еще разбили на ровном месте))). вечный головняк вокруг машины, езды как таковой нет, не погоняешь - пробки. еще гемор где парковать. маме правда, купили машину, она в пригороде, к ней и ездим на машине))) на работу смысла нет, я дома работаю, муж рядом с метро и живем рядом. короче проще такси вызвать, чтоб раз в месяц куда-то сходить развлечься (если еще получится) или в ашан. мы не в булочную, в ашан на такси ездим)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В метро много людей, толкаются. Нету кондиционеров, нельзя покурить, музыку послушать, по карманам шарят и... мне вот когда-то какая-то скотина все джинсы обкончала... как я рыдала тогда... противно и унизительно. Я секорее пешком пойду, чем в метро [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вообще-топоследний десяток лет в метро совершенно ужасная вентиляция. Мне на машине банально быстрее. Удобнее. Комфортнее. Никто не скажет,ч то ему дует, если я открою окно или включу кондиционер[+sign]Мы любим трагедию. Мы обожаем конфликты. Нам нужен Дьявол, а если Дьявола нет, мы создаем его сами. Чак Паланик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

совершнное заблуждение. Я на Оболони живу, работаю в центре. Утром дорога занимает 15 минут, вечером максимум 20-25. На метро это минимум 40[+sign]Мы любим трагедию. Мы обожаем конфликты. Нам нужен Дьявол, а если Дьявола нет, мы создаем его сами. Чак Паланик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы и в своей машине ездили без автокресла и пережили как то
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Такси в современных условиях - очень ненадежно, тут машина точно удобнее.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То це Ви не глобально про м.Київ, а тільки про Ваше авто і Ваш двір... Ну... тоді це аргумент... 100%Але є проблемка.... звісно, Вам вона до одного місця...Згідно державних будівельних норм України ДБН.Б.2.2-5:2011, на території з колективним користуванням прибудинковою територією розміщення автостоянок для тривалого зберігання авто не передбачено. Відповідно до ДБН 360-92:7.44 Гаражі та автостоянки індивідуальних автомобілів слід розміщувати, в основному, на периферії житлових районів і міжмагістральних територіях або у їхніх межах на ділянках, віддалених від місць, призначених для ігор дітей і відпочинку населення при дотриманні санітарно-гігієнічних вимог щодо планування придомової території та площі озеленення. Що ж робити коли машин багато? Читаємо далі..7.47* При розрахункових рівнях автомобілізації, які перевищують умовно усереднені (п.7.2), а також в умовах реконструкції допускається постійне зберігання частини парку легкових автомобілів, які належать громадянам даного житлового району, за його межами - на "незручних" для інших видів будівництва територіях, у зонах і санітарних розривів промислових підприємств, у смугах відведення залізничних і автомобільних доріг безперервного руху. При цьому повинна бути забезпечена пішохідно-транспортна доступність місць постійного зберігання легкових автомобілів у межах 15 хв. А "у дворі" - парковка для тимчасового зберігання авто "гостьова стоянка", яка розраховується на 10% всього розрахункового автопарку ДБН 360-92 7.43.До чого це я?... Ви машину ставите не там де треба, а там де вам зручно. Хвалитися цим....ну.. якось для мене незрозуміло...[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все ще чекаю на пруф про гаражі.. І привожу свій. ДБН Б.2.2-5:2011Розділ 6. Благоустрій прибудинкових територій6.1 На території з колективним користуванням прибудинковою територією (багатоквартирна багатоповерхова забудова) треба передбачати: транспортний проїзд (проїзди), пішохідні комунікації (основні, другорядні), велодоріжки, майданчики (дитячі, спортивні, відпочинку, розміщення контейнерів для збирання побутових відходів, гостьових автостоянок, майданчики для вигулу собак), озеленення території. Ні про яке місце для постійного зберігання авто не йдеться.ДБН 360-92 Споруди і підприємства для зберігання і обслуговування транспортних засобів 7.43 Зберігання легкових автомобілів у містах (населених пунктах) слід передбачати відповідно до функціонального зонування їх територій. У житлових районах повинне бути забезпечене постійне зберігання усіх автомобілів (100%), які належать жителям цих районів, тимчасове зберігання автомобілів відвідувачів. Кількість місць постійного зберігання легкових автомобілів у житлових районах визначається, виходячи із кількості населення даного району на розрахунковий термін і розрахункового рівня автомобілізації, а тимчасового зберігання, - виходячи з умов забезпечення цими місцями як мінімум 10% розрахункового парку автомобілів, які належать жителям даного району.Тобто, в Деснянському районі громадяни мають 100 тис приватних авто, гостьові парковки на прибудинкові території у всьому районі розраховані мінімум на 10тис авто.[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах