я женщина!( репост)

317 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А чому це жінки страждають удвічі більше? Чоловікам менше хочеться їсти, спати, менше болить рана? [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Повод съехать с базара? :))) Вы себе не представляете, как эта тема мне уже надоела.Просто считаю что осознавать это и молчать - если не преступление, то где-то рядом.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Який %% жінок там зараз? Ви вважаєте, що вони грають вирішальну роль? То давайте хай буде 50/50 з автоматами і гранатами. Чом ні??? Зараз почнуть верещати і прикриватись домом і дітьми... [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"для себе" - угу... тіко чомусь чоловіки нічого собі не щипають "для себе".тиск з боку жінок пояслюється надпростою маніпуляцією: поділивши жінок на "правильних" и "неправильних" можна заставити їх переслідувати одна одну.[+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ольга, Вы пьяны?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ларо, ну хай так, клеїться до якоїсь особи жіночої статі придурок. То пошли його, підніми скандал, подай до суду, відстоюй свою гідність. Дай по рилу, ну роби щось. А якщо до тебе якась збочена дамочка почне під спідницю лізти, що ти робитимеш? [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

люди різні. Є сміливі, є не дуже. І тепер тим, які не сміливі, потерпати від зазіхань мужчини, якому захотілося оно ту панянку? Дуже нагадує кримнаш. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бо жінка на війні це так само неприродньо, як чоловік, який народжує дитину... [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коробит. Но если я буду отвечать на каждую фразу, в которой замечаю сексизм, меня ненормальной назовут. Впрочем, уже.. [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну да... Откроешь рот - положат тебе х. в рот. Ну так откуси и выплюнь!!! Какие проблемы? Я не верю, что наши хохлушки такие уж угнетённые. Ну а если и найдется такая в реале - пусть приходит ко мне. Я ей расскажу. что делать!!![+sign]https://www.youtube.com/watch?v=29hrHKj2iF0[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет не аналог. Первая фраза перекладывает ответственность только на женщину. Вторая ее оправдывает, отдавая часть ответственности мужчине.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

щипають. метросексуалізм крокує гейропою) зараз взагалі цікава тенденція - вигляд жінок стає простішим до брутальності, а чоловіків - брутальним до жіночності. такі собі лялі з файно обритою щетинкою) так ту щетинку в стадії льогкої небритості вибрить зовсім не льогко. і недешево)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я худею от вашей образности)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знаєте. 100 років тому у нашому суспільстві багато чого робилося за біблією "жена да убоится мужа своего", заборона розлучень ітп. зміни реальні, як ми бачимо.2 ваші останні абзаци - то взагалі сміх. чим ви мене лякаєте? тим що хтось мене кимось не тим "порахує"? то мені однаково. я не збираюся змінювати ні зовнішність, ні характер, ні поведінку з огляду на думку незнайомців.двері/торби/компліменти? ок. я готова цього позбутися в обмін на реальні привілеї чоловіків: рівні можливості в кар"єрі, рівний розподіл обов"язків у догляді за дітьми ітп.[+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, Лєн, соррі. про "жінка від природи" я ніц не готова балакать, у мене на теє ідіосінкразія, беккі знає:)[+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бездоганна аргументація [+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в моем случае это было скорее одно из слов-паразитов) мальчикам обычно задвигают - не плачь, тыжемальчик, девочек нельзя бить и т.д. "сталий вираз" насчет приучаться убирать - это громко сказано, т.е это не гендерное, мальчиков в равной степени приучают (и в жизни, и на форуме вижу) разговор же про порядок в твоей комнате, а не во всем домеа к девочкам гораздо больше требований по части гигиены и аккуратности, как мне кажетсяхотя да, мои более чем лояльные родители, в мои 13 печалились *вслух* какой я никакой мамой и хозяйкой буду (другие девочки пекли по утрам шарлотку, шили прихватки), а я с книжкой в саду пряталась...мама до сих пор вспоминает, как я ей тогда отвечала "ничего страшного, зато у моих детей будет прекрасная бабушка, которая будет печь-шить-вышивать"[+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Имхо важно и привлекать внимание тоже. Вы пишете тоже очень интересные вещи.Не было бы темы - не написали бы.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тада "мужчини теж страждають", мій улюблений мем. [+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу. мої теж печалувались, і бач що виросло:)) [+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а що, як жінка не хоче куховарити, народжувати і виховувати дітей, а хоче мести подвір*я, водити машину, думати, зрештою, самостійно? як на це подивиться мусульманське суспільство? Та закидає її камінням, ото й всього. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1. хоча не знаю, дівчатка, про цо ви мувите [+sign]хіба мати винувата, що дитина дурнувата?[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну і ще таке. Обурює сам факт, що одна людина з піпіською вважає себе вправі зазіхнути на тіло і свободу іншої людини, без піпіськи. І суспільство наче не дуже й проти, сучка не захоче, кобель не схоче. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та не лякаю я Вас, я запитую, бо я в своєму маленькому світі маю і повагу, і рівні обовязки і права, і гідну роботу і тд. Мені це на голову з неба не впало, тому я кажу, що кожна людина+ незалежно від статі має те, щого домоглась сама. А не чоловік подарував на свято)))А я ось не готова дрова рубати сама... є мужик, то його робота...[+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну це реалії сьогодення, на жаль. Виникає питання: що потрібно з цим робити? Ну не пропоную))) знищити мусульманську релігію і звичаї. [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах