Оптимисты, добро пожаловать (украинский кризис).

373 сообщения в этой теме

Опубликовано:

я в той теме прилюдно покаялась, но вероятно таки репутация утрачена безвозвратно. таки да - нас так учили в школе, и с тех пор я свои знания в этой области не апгрейдила. посадите меня на кол!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Люди, где вы ГАИ нашли? Уже недели две - никого)) (-) [+sign]www.malasha11.livejournal.com (строительство, дизайн интерьеров, декор)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так отож. хоть одну книжку, хоть какую. хоть "Крутой маршрут", хоть "Белые одежды", хоть "1984", и сколько их. Недавно только читала про чеченцев. про Украину вообще невозможно... я вот все понимаю. но есть вещи, которые реально белые / реально черные. и нет у них двух сторон и быть не может. и только пережив их, осмыслив их, отдав им отчет, дав им правильную оценку - говорят светочи - можно двинуться дальше, в развитии, в исцелении, в прогрессе.россия, в своем пост-травматическом синдроме, не готова посмотреть правде в глаза и дать оценку. даже как-то жалко их.... но они уже близко. прогресс их не минует все равно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я сегодня на повороте в Межигорье видела 2 машины гаи + 2 человека с автоматами, необычно как-то [+sign]Сколько психологов надо, чтобы поменять лампочку? Ни одного. Лампочка поменяется сама, когда будет к этому готова. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мой муж их хвалил недавно, мол, помогли кому-то выбраться. И сотрудница хвалила, мол, оформили все по закону.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на съезде с воздуха флотского видела сегодня .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да каждый день вижу, все с флагами
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, это умиляет. В субботу стояли на бульваре, на том же месте, где за шины паковали. Но уже с флажком, такие няшки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На Богатырском кп, в городе, на Политехе, это за сегодня [+sign]Сколько психологов надо, чтобы поменять лампочку? Ни одного. Лампочка поменяется сама, когда будет к этому готова. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы столько о нем думаете, мне кажется надо брать! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От я дуже хочу всіх перевиховати, але мовчу. І ніяк не бачу, щоб хтось вас перевиховував. По-моєму, такої толерантності, як тут в Україні, нема ніде. Я бішуся від цієї толерантності (внутрішньо). Я не розумію, чого окупанти, люди, які захоплювали і гнобили мою батьківщину століттями, з 1654-го приблизно року, у 1918-му, у 1939-му, у післявоєнні роки, у 70-ті, коли не стало українських шкіл, яким ніколи ніхто нічого не казав, не закидав, яких всі поштиво терпіли, чого вони зараз мають якісь претензії до українців?????? хто їх коли перевиховував???? та ми мовчали, як скотина, бо нас загнали у рабство, у кріпацтво, бо нас убивали, морили голодом, висилали в сибір ешелонами, нас вважали другосортними молодшими братами і так далі. і ще до нас претензії, що в нас залишилася якась гідність і що ми буцімто комусь щось нав"язуємо??? та всі мовчать, як риби, як німі, хоча з нас роблять просто-таки ідіотів, ми терпим, ми мовчим, ми "разом", ми толерантні - а заради чого???? щоб Малаша мені тут розказувала, що вона незадоволена якоюсь постійною ворожнечею???? де ця, бляха, ворожнеча, покажіть мені її! покажіть хоть рисочку!! я припаду до неї, як до втіхи, бо шото я її давно не бачила! років 80 уже.і можете зі мною всі роздружитися після цього, бо я націоналістка і бандерівка. і не толеранта ніфіга.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На кол - это ваши идеи. В школе меня тоже многому не учили. Мне - невозможно жить жизнь, опираясь на знания школьной программы относительно вещей, которые формируют мировоззрение. Я никого не осуждаю и ни за что не агитирую, но относиться серьезно к дискуссиям с людьми, которые "не в теме" в сути собственно дискуссии не могу, т.к. вести просветительскую работу не моя задача и не мое право. Обидеться проще всего, но взять книжку и почитать тоже не трудно, при желании.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вас люблю:) Дякую, що це написали, бо мені серце випалюють точно такі ж почуття. Наскільки стає легше, коли знаєш, що ти не одна така. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Разве я Вас где-то оскорбила? Откуда такая буря эмоций?)) (-) [+sign]www.malasha11.livejournal.com (строительство, дизайн интерьеров, декор)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Две недели - везде. Сегодня по центру - везде. И посты, и регулировщики, и на машине рядом ехали и даже в тех местах, где раньше не стояли.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так уже. почитала. чувствую себя неловко, ибо слово - не воробей. уже вылетело. больше, собственно - сказать нечего, уже все сказала, покаялась, работу над собой провела. я не обижалась - тут вы не правы.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, мой 10-летний ребенок пару недель назад увидел рядом гаишную машину с флагом, очень удивился и спросил: "А за что тогда нас останавливали?" )). А выводы он давно уже желает свои )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені ще дивно щодо української мови - комусь її забагато, "ах, не думають про наші права російськомовних" - хочеться спитати, а як взагалі країна наша називається? люди просто хочуть жити у якійсь в їх уяві країні, типа філіалу Росії, од того що це Україна, мабуть, абстрагуються, а цею мовою, от, порушують спокій. А це наша мова, нам подобається, пристосуйтеся самі до нас, чи робіть своі висновки і не намагайтеся підігнати Украіну до себе. Чому саме Україна повинна вирішувати, що робити тим, кому замало простору для російської?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і ще я - ми - винуваті в тому, що не принесли людям ніяку національну ідею, за 22 роки. А без ідеї вони ж жити не можуть. У них своїх ідей нема. Вони (їхні батьки) приїхали на українську землю і жили тут 40-50-60 років. Їм не хотілося вчити українську мову (а для чого, це ж другорядна мова, всі ж все одно по-російськи говорять), їм байдуже було до української культури (кому вона взагалі потрібна, ці пісні, ці вишиванки, кобзарі убогі). Но в них тепер є претензія, що іх не заохотили, не просвітили, не наставили на путь істинний. Це типу я б переїхала в Англію, я мала б претензію, що Англія не огортає мене своєю культурою, не хоче, щоб я її полюбила, не навертає мене на свої цінності.Мені це дико. І дуже сумно. Україна прийняла всіх приїжджих. Ніколи нікому не дорікала. З усіма говорила по-російськи. Мовчала. Ковтала. Була приязна. А тепер ще й претензіїї???? Тепер хочеться в Росію? Тепер хтось когось перевиховує? Чому ж вони не поїдуть усі в Росію? Якщо їм тут так погано????На жаль, СССР зіпсував багатьох. і наші керівники - продукт радянської епохи. Привіт Кравчуку, Кучмі, Ющенку, вся ця система кінчилася Януковичем. вони не були людьми. а ми - будьмо. особисто я нічого не маю проти будь-якої людини на землі взагалі (ну, крім захарченка, клюєвих, путіна і т.п.), но майте ж совість, громадяни. ваші _упрьоки можуть вернутися проти вас самих.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивуюся. ви ж написали, що вас хтось намагається перевиховати. нє?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А кому треба національної ідеї - так ось, навскидку (до речі, ці всі ідеї спричинили Майдан)- нормальне життя для всіх громадян України- однакові правила, один закон для всіх- прозорі правила, а не так, що ті, хто при владі, крадуть, а інші терплять, як їх обкрадають і повинні мовчати- відчуття єдності - всі, хто живуть в Україні - разом, заодно. мають одну мету і спільні цінності- кожному за його зусиллями- прогрес і гуманізм- добрий старт для наших дітей- чесніть і справедливість у всіх сферахі тепер розкажіть мені, хто що має проти таких ідей, що складного з такими ідеями і який регіон з цим може бути не згоден.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я писала не о себе конкретно, а о тенденции (+) привнести культуру Западной Украины в Восточные области, Крым. Там это вызывает отторжение и неприятие, и я не понимаю зачем это нужно? Украина не однородная страна, и стремление сделать ее таковой всегда будет обречено на провал, если конечно в этом стремлении не прибегнуть к жестким зачисткам от "внутренних оккупантов" (термин г-на яроша) и прочих не титульных украинцев. Вот об этом стремлении перевоспитывания я и говорила... пока гипотетическом. [+sign]www.malasha11.livejournal.com (строительство, дизайн интерьеров, декор)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прекрасные слоганы, но первые шаги после - это театр абсурда (-) [+sign]www.malasha11.livejournal.com (строительство, дизайн интерьеров, декор)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Агриппина, плюсуюсь под всеми постами
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так и я не в упрек. Просто когда сразу "посадите меня на кол", реакция соответствующая, т.к. на кол - это слишком сильно было бы для такой, собственно, рядовой ситуации.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах