Новый дом для Книжного Клуба:)

716 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Мы со своим подростком готовы присоединиться, хоть она и очень стесняется))) + Если надумаете, маякните нам, пожайлуста, дату и время. С удовольствием поучаствуем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Случайное приобретение, но очень понравилось дочери:+ Евгениос Тривизас "Последний черный кот". Наткнулись на нее в Чуланчике, ребенок начал читать и оторвать уже было невозможно. Пришлось купить. Прочитана на одном дыхании, хотя сама я не читала пока. Прочту, добавлю свое впечатление.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно и в Чуланчике, куда скажете, туда и приедем)) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

одна из любимыых книг детства - "Счастливо, Ивушкин" добрая красивая сказка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шорт-ліст премії Дитяча книга року ВВС-2012 (я їх всі читала, всі прекрасні)+ Леся Воронина. Таємне товариство боягузів та брехунів (Переможець конкурсу, прекрасна книжка для дітей 8-10-12 років, про те, як хлопчик перемагає свій страх і бореться з Синьомордами, що захопили планету. А його бабуся - прибиральниця в банку - раптом виявляється конструктором машини часу і багатьох приладів, що помагають перемогти синьомордів. ДУЖЕ хороша книжка, читала з задоволенням)Оксана Сайко. Новенька та інші історії (для дітей, на мій погляд, віком 10-14 років, про непрості стосунки з підлітками, про те, як ведеться тим, хто не такий, як всі - наприклад, погано вдягнена сирота чи дівчинка, що грає на скрипці, а з неї сміються. чи незряча дівчинка. Чомусь більше дівчачих історій, але є і "хлопчачі")Іван Андрусяк. Вісім днів з життя Бурундука.Головному герою - років 8 чи 9. Він собі у давній народний спосіб виростив чортеня, яке його спокушає на всякі погані вчинки, але хлопчик все-таки перемагає. У книжці є релігійний нахил.Світлана Прудник. Як знайшлися літери. Прекрасна історія про те, де жили літери, як вона познайомилися і як знайшли всіх своїх сестер-братів і свій дім - абетку. Ідеально підходить для віку, коли дитина вчиться читати. Володимир Рутківський. Сторожова застава. Прекрасний історично-пригодницький роман, головному герою - років 11, він мандрує в часі (випадково), потрапляє на 1000 років назад, воює з половцями, татарами тощо. Дуже гарно і легко читається.Я читала всі ці книжки і можу сказати без натяжки, що це - хороша дитяча література.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вопрос,навеянный соседней темой- зачем читать рус книжки в укр.переводе?ведь сейчас масса именно укр.книжек
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дик Кинг-Смит: Найти белую лошадь - приключения кота, пса и голубки + http://www.labirint.ru/books/179876/ - отзывыhttp://knigoo.com.ua/najti-beluju-loshad.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я вважаю, що чим більше перекладів - тим краще:) от мені Слово о полку Ігоревім+ дуже подобається в перекладі Шевченка:) При цьому я дуже люблю Заболоцького і ПастернакаЛорка в українських перекладах звучить прекрасноЯсно, що якщо ви можете читати оригінал російською, англійською, іспанською - це чудовоа якщо ні?Українська мова дає прекрасні можливості для перекладів, вона дуже багата
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

девчОнки)))хотелось бы проконсультироваться с вами по поводу литературы, развивающей логику, логическое мышление, и интеллект загалом... для мальчика, 7 лет, оченьмногочитающего...буду благодарна за рекомендации-советы.спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Кто любит шахматы? Книга Чеповецкого + http://knigoo.com.ua/catalogsearch/result/?q=ЧеповецкийПриключения шахматного солдата Пешкина и к ней брошюра Азбука шахмат.Школа издавала эти книги на двух языках.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в детстве была одна из любимых, оранжевая такая, там же про Мякиша, Нетака и Непоседу и мальчика Мамина-Папина. Я от нее тоже хотела в пионерлагерь сбежать :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Шустерман, Александрова и Левшин, Житомирский, Смаллиан, Кэрролл, ГарднерНезнайка в стране графов и Дети графыПерельманАлиса в стране математики, ГендельштейнСказки - изобреталки кота Потряскина и 150 творческих задач о том, что нас окружает
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

с февраля+ дорожает Махаон (и Азбука, и Иностранка). если кому нужно - везде какое-то время еще все по старым ценам пока...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

разобрали, сейчас нет, но закажу.и вообще - вроде утихомирилось у нас, можно встречаться, пишу тебе на фб!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение