Діалог з матір"ю

433 сообщения в этой теме

Опубликовано:

ну от, на думку мами, я маю постійно там бути. а коли я там є - я не сиджу біля бабусі, а ганяю по маминих справах. І вона на мене постійно кричить, бо я не так наливаю воду, не туди ставлю чашки тощо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тримайте оборону, щоб думок таких не виникало, жить у вас чи ні вирішує не тільки вона, а насамперед ви. Ви ж в темі, чого розгубилися( [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну да, якби мама до мене ставилася з любов"ю, а не з постійними придирками і криками - мови б не було. Я дуже сердобольна, але тут, коли з мене тягнуть енергію...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я ж не буду її фізично виставляти за двері
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нічого-нічого, щодня це єрунда, моя могла мені разів 10 подзвонити на день, я просто не брала трубку, потихеньку відівчила. Але пішло десь біля 3 років, зараз вже рідше дзвонить. Не ведіться, нерви дорожчі, ви хоть костьми ляжте - всеодно мало буде і не так[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ні, тому превентивні мєри повинні бути, ну і як це вона прийде у ваші двері без домовленостей по телефону? Це вже зовсім[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

автор предоставляет помощь, довольно существенную+ тепло и внимание по требованию мамы она предоставлять НЕ обязана (автор не первый раз говорит о своих отношениях с мамой).[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, ще про ставлення мами до бабусі: ми приїжджали до бабусі на День народження. Я кажу, давай хоча б біля бабусі повечеряємо, чаю поп"ємо. - Ні, навіщо? я не хочу біля бабусі їсти, я хочу на кухні. А навіщо чай біля неї пити? Їй солодкого не можна, а ми будем біля неї, вона теж захоче.в результаті вона їла на кухні, а я біля бабусі пила чай і її з ложечки поїла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а моя ще й плакати може, згадувати якусь фігню, та весь час приговорює як вона свою жизнь на благо дітей поклала і як моя бабуся ії спортила життя [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у неї ключі є
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і мої аргументи по телефону для неї нічого не важать. вона вважає, що я - її власність
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну і шо отак може поставити вас перед фактом? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А сьогодні феєрично було, пише в скайп що оце ж новий рік, Юра (18 рокив, мій брат по мамі) хоче 6S айфон, бо його 5-ому айфону уже рік, а ти може будеш собі телефон міняти (знає що у мене побитий 5й айон та через раз працює). Питаю який звязок того що Юра хоче и що я буду міняти. Відповідь: то може в той магазин звернеся? То на Юрин зроблять скидку, шоб дешевше мені було.О_О[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"я приїду, зустрічай"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бачте, яка забота))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне почему-то подумалось о семейных сценариях Как бы так не получилось, чтобы вы не оказались на мамтном месте и не говорили в таком возрасте такими же словамиСемейные сценарии-это страшная вещь. Их нужно поломать.Как? Не подскажу. Нужно к кому-то обратитьсяИзвините, что не по темеПо теме: очень вам сочуствую[+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.Не надо давать людям советы... Каждый должен лохануться самостоятельно!..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бачу, дуже розчулена) це ж треба мати таку фантазію та вважати всіх кругом ідіотами [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

судя по тем примерам, что вы написали, таки позволяете себе выносить мозг. Надо сразу же обрывать чтобы было понятно когда именно и из-за чего вы прекращаете разговор.Все три разговора надо было остановить уже на второй ее фразе. :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, точно, я й забула про цей симптом [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мдя [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до речі, вона коли приїжджає 0 вимагає до себе королівського ставлення: ну, чим ти мене будеш пригощати? вже 5 хвилин, а ти мені рушника не дала! (рушники для рук у ванній висять)+ стала, жде капців (сама не шукає). Я кажу, капці бабуся взула (тоді вона раніше приїхала до мене). мама стала як вкопана, поки бабуся не підійшла і не зняла для неї свої капці.Або ще: у мене був повний холодильник їжі, і мама ще цілу сумку привезла (бабуся вертут напекла). Вранці будить мене о 7 годині з питанням: Ніна, чим ти мене будеш кормити на сніданок? (при тому, що вона завжди їсть на сніданок вівсянку і прекрасно знає, на якій полиці вона у мене лежить). А я лягла о 3 ночі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я розумію. у мене правда імунітет від маніпуляцій типу+ цежсім"я, якможнабутитакоюбездушною і багатьох інших, але ви і так знаєте, що робите все можливе, і підкопатися ні до чого, окрім звісно вашої невдячності і черствості)))) маніпулятора треба сприймати як мавпеня - грається зі своїми установками, намагається втягнути у гру, але ж ви доросла і на таке не ведетесь) не просто улибаємся і машем, але і сприймаємо НЕ як достойного опонета, із яким можливий конструктивний діалог. [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я молила Бога, щоб у мене був хлопчик. У мене хлопчик. Я морально готуюся до того, що він поїде вчитися за кордон, і мрію, щоб він САМ хотів до мене, а не я вимагала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах