Діалог з матір"ю

433 сообщения в этой теме

Опубликовано:

манипулятор только этого и ждет [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я в мирний час так і роблю, але брехати, що ми не їдемо в подорож, а просто сидимо цілі канілкули вдома, я не можу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, я знаю! але ж симптоми-то реальні
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это болезнь, а не манипуляции. Да есть манипуляторы но они обычно такие по жизни. А есть просто уставший физически и психологически родной человек, который нуждается в поддержке. И няни курглосуточно дежурят ? думаю нет. А больному и ночью помощь нужна часто и если это длится не один день, это очень выматывает и меняет характер. Маму бы неплохо к неврологу сводить, ей тоже нужна помощь. И да, разетку надо договорится починить, это действительно может быть проблемой, провода через хату, когда надо больного провести или что то срочно вынести, или лекарства подать. Что бы все это понять Надо отправить маму на недельку в пансионат, а самой побыть с бабушкой. ну это ейсли мама действительно дорога.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Извините, а у мамы и у бабушки были мужья? [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.Не надо давать людям советы... Каждый должен лохануться самостоятельно!..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Була недавно, в січні знов поїду. Дзвоню щодня. Все її зі мною "общєніє" завжди зводилося до того, яка я погана і мало уваги їй. Це при тому, що мене ростила бабуся.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

очень удобно все списывать на манипуляции. Просто стоит подумать а в какой то момент вы можете оказаться на месте ухаживающего или помощь потребуется вам. А дети ваши слушая ваши высказывания о манипуляторстве, подумаю, что вы все должны сами решать. Но это такое. Дело личное. Каждый сам себе решает, что в приоритете.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я хотіла літом її відправити в санаторій - вона відмовилась. Я з бабусею після інсульту три тижні була+ мама зі мною спілкувалася грубим тоном, будила мене не словами "доброго ранку", а "так, треба зробити то і то, вставай, чо спиш!".а бабусю вночі вона не чує, бо глуха на одне вухо, а спить на здоровому. до речі, якби вона спала біля бабусі, то бабуся б і шийку стегна не поламала.до невролога - просила, щоб вона сходила - відмовляється навідріз. домовлятися заочно з неврологом - мама дуже агресивно все сприймає, просто не піде. про провід і розетку - ну я думаю, мамі простіше в ОДесі знайомого майстра просити, чи це теж я з Києва маю робити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Понятно, у вас конечно, свои отношения. со стороны судить сложно. Но, есди вас бабушка растила, вы вполне можете и побольше побыть. Понятно, что все непросто и т.д. Меня бабушка не растила, она просто была со мной в детстве, как хорошая бабушка. Я тоже оплачивала сиделок, врачей, скорые, лекарства, ночевала с ней и я понимаю, как это все непросто. И как то считать, я я обеспечиваю матеотально а все остальное должны другие решать. у меня мыслей не было. Но мы как то не делим мама, бабушка. помогали все, кто может. Вы на какой период при езжаете? На сколько дней?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вырабатывать условный рефлекс. Разговор продолжается ровно до момента, когда начинается сношение мозга обрывается словами "все, мама, до свидания". Нормальный разговор - говорим, начались гадости - обрываем. И так пока не закрепится условный рефлекс. :)Не оправдываться, не объясняться, не кормить чувство вины в себе. Не вестись на вот эти вынимания мозга. Кстати, уверена, что для чужих, вы в ее разговорах дочь-идеал.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оставалась, оставалась. Три тижні після інсульту - правда, з няньками вдень, але по ночах ОДРАЗУ після відходу няньки я біля неї була до ранку. + і лікаря, якого поставив її тоді на ноги, теж я шукала. А мама сердилася і кричала "кого ти хочеш, щоб я знайшла?!!". Я все знайшла. І готувала щодня, і на базар ходила, поки няньки були, а мама морозила те, що я готувала, впрок. Щодня я смажила казан котлет, наприклад. Ні, я не скаржуся, я все йце робила з радістю, що можу допомогти. про НР - так, я б поїхала, але на потім були дуже дорогі квитки, і поїздка б просто відпала як така.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я думаю, що на своєму місці я ще опинюся. але навіщо мені псувати життя вже зараз?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хочу Вас поддержать! это нелегко....и никого уже не переделать. думаю, что поможет только менять отношение, я имею в виду, не воспринимать все очень близко, хотя...если бы это было так просто. Вы помогаете максимально! Если мама не может находить себе занятия и черпать энергию в чем-то позитивном...увы...и считаю, что Вы правильно делаете, что едете отдыхать с ребенком! подозреваю, что мама все равно никуда бы не поехала, если бы вы приехали вместо этого к ним, а продолжала бы в том же духе.А ребенок и его эмоции, путешествия - это то, что навсегда останется в памяти. Вы молодец!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я живу в іншому місці. у мене тут робота, у дитини - школа. я надовго приїжджати не можу+ минулий рік всі мої відпустки були біля ліжка у бабусі і по лікарнях з дитиною. Цього року я все літо ходила по лікарях, і тому замість ОДеси поїхала з дитиною в санаторій, бо вже розвалювалася на куски. Я хотіла на тиждень поїхати в Одесу, а маму в той же санаторій, але мама відмовилася.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я маму прошу хоча б 1 січня кудись сходити - в гтсті, в центр. Нянька буде зранку до вечора. Відповідь - куди я піду?!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, зі мною вона була така завжди. все, що я роблю - або не так, або просто нічого не значить. Про антидепресанти - говорила їй не раз - глуха відмова. Це ж до лікаря треба йти.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, коли ми приїжджаємо, все одно є ці няньки, і я можу підійти тільки ввечері. Бо вдень виконую мамині запити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у бабусі був хороший, але помер давно. А мама була заміжня 2 роки, розлучилася, і про її подальше особисте життя мені невідомо. + вона мені ще в моїх 15 років сказала: от, я тебе в дитинстві на руках носила, а тепер ти мене повинна носити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не повірите - так і роблю. Прощаюся і кладу трубку. Да, в розхмовах зі знайомими досі мусується тема, що я забула в тому Києві (вже 12 років)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) так ви ж самі мени недавно радили відноситися до того як до бесід хворої людини))) тобто покефейс, що тут ще зробиш?Радийте, що вона живе в Одесі, а якби в одному місті з вами? Я мінімізую спілкування до разу на тиждень, на 5 хв, а якщо несе, то раз на 2 тижни. Може вам так спробувати? Надто багато цього спектаклю у вашому житті, імхо[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маніпулює і вимагає [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Єдине, що можу порадити - не брати в голову. Це дуже важко, дуже. Але Ви, як доросла людина, мусите сісти і відверто і з відкритими очима сказати собі: "Ось прямо зараз я руйную своє здоров"я". Так, Ви ж розумієте, що це Вам шкодить - поганий настрій, роздратування можуть перетворитися на що завгодно. Боятися захворіти Ви повинні набагато більше, ніж боятися засмутити маму. Я вірю в те, що емоціями можна керувати. Я точно знаю, що Ви робите для них все можливе і неможливе. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дзвонить щодня. з претензіями "чого ти не дзвониш", якщо я прийшла пізно, голодна і хочу спершу поїсти. У неї крім мене і лежачої бабусі нікого нема.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1. [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ніна, я би не слухала ці аргументи [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах