де жити? нід хелп.

203 сообщения в этой теме

Опубликовано:

who knows
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

відповідаю: власник не планує повертатись в Україну- легальна робота закордоном.але контракт до 2016 року. там- як доля складеться.тому можна говорити більш-менш впевнено тільки про рік.умови- безпека- у двір і дім без спецбрелків не попадеш, хороша школа, куди дитина відходила 1-2 клас. зараз 3 клас. з вересня 2014 перевели під дім, що призвело до "відпочинкового режиму". у своїй живу з травня 2014 року. Ось.+ хороша духовка. в мене гірша:))).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100, ага, а когда срок "пожить" закончится? опять переезжать в "плохую" школу? У Вас есть машина - можно курьером подрабатывать легко, если не хочется работать - продайте машину или заведите об этом с мужем разговор.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

автор, не обижайтесь, но это называется, что вы попробовали "свои горбом" заработать, а это тяжело, и хотите теперь на "чужом горбу" + хоть квартира сейчас своя, но не "то" все и с районом , и контингентом итд
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, школа буде та ж сама. я після 4 го класу "полюбе" збиралась дитину назад переводити. машину не продам нізащо. для чого- проїсти її? вона вірно служить.це мій інтравертський комфорт. про цю ідею просто не подумала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це погано? квартира стоїть. свекруха жаліється, що накладно оплачувати комуналку, винаймати боїться, район дорогий, але ремонт не свіжий-13 років. вкладати туди не буде.немає вже того горба, на якому я так прагну заробити. свекор помер 3 роки тому. мої діти- внуки цього "чужого горба".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну в такому випадку звичайно (+) Має сенс переїхати. У вас є мінімум рік, дитина повернеться до свого класу, закінчить там молодшу школу, далі час розставить все на свої місця. Проте я не розглядала би переїзд, як вирішення єконопічного питання і була бі відвертою в цьому з чоловіком. Працювала би над тим, щоб збільшити прибуток свій.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну вы же пишете - "нема грошей", то еще значит не так все плохо. То вы надорвались на подработках и опустили руки.+ Квартира есть, машина есть, у мужа даже айфон есть))) с голоду не умрете, а амбиции - школы в центре, стремление к комфорту - хороши, когда ими обязан только самому себе.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тогда надо позиционировать себя не как "бедную невестку" изначально, а как то, что со свекрови "тягар комуналки" вы снимете, и золовке денежек подкинете чуток. тогда они вам будут обязаны за идею, а не визьмить мене,й мое циганча.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви все докупи змішали (+) З-за умови того, що ви будете сплачувати послуги комунальні і дітям там краще -вартотпереіхати2) вкладати не треба - треба бути готовою до того, що ви пошкодили ремонт, який був дорогий і щойно зроблений ))3) ваші діти -ваші діти перш за все. Вони ніякого відношення до того, що заробив дідусь не мають.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, одні плюси. крім моральних моїх тараканів. школа на . не секрет.родич- молода незаміжня жінка. яка легально працює закордоном.про повістку останнім часом не думала, відступило на задній план.а чому ви думаєте, що я на своїй основній роботі заробляю 2-3 тисячі:))?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чудо во прояснилась. Спочатку ви написали, що треба та зручно А я і зрозуміла, що значить придбали ДякуюТепер ясно[+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це не вирышення економічного питання. це півроку до виходу на роботу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а що- треба винести все з хати коли криза? і грошей таки мінімум.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зачепило. що значить "попробовали "свои горбом" заработать", я з 3 курсу універу підробляла. і працювала, а не пробувала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поверьте, Вам есть на чем экономить. просто нет желания.что не есть 100% плохо, на самом деле - смотря куда Вас это нежелание заведетделайте так как Вам комфортнеепо Вашим комментариям со стороны ощущение, что использовать ж-площадь родных мужа с прилагаемыми к ней карамельками Вам приятнее и легче. это многим так было бы, не берите в голову.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вам выше написала - переезжайте, но не как бедная невестка, а осветите родственникам выгоду - свекрови коммуналку, дочке или свекрови- часть дохода от сдачи квартиры. Я работать начала, когда ребенку 5 мес было - удаленно. рерайты, анкеты итд, не было, что продавать, но из кризиса вышла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, я б не придбала. це така офісна традиція була.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не ви, а ваш чоловік) айфон же у нього [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

извините, не хотела вас задеть, когда привык к другому уровню - это реально тяжело подрабатывать уборкой+ я бы не смогла, здоровье не то, как же и у вас. У вас сейчас и к мужу неприятное чувство - что, действительно, легче переехать и сдать квартиру. А не вам горбатиться+ еще дома дети, готовка, уборка.Вот и скажите ему об этом, что вам хочется улучшить фин. состояние семьи, но физически работать вы не можете и точка.Пусть он думает как разрулить с мамой и сестрой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы так спрашиваете, как будто у вас есть выбор. Если вы можете себе позволить не переезжать - не переезжайте. Если не можете - переезжайте и не выёживайтесь. Кстати могу предложить вам вариант подработки. Если интересует - звоните 063-748-94-58 [+sign]Лише самовідданість наших воїнів захищає весь світ від божевільного карлика з ядерною дубинкою.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно, що це просто жити на чужому. але звідти втікала майже рік тому. у Своє., яке б воно не було. я реально не догледіла цей пункт- сусіди. їздила на перегляди по вихідних з грудною дитиною і так поспішала знайти своє..якби не сусіди... страх за дітей...страх отримати по голові, коли чоловік затримується на роботі, а я вийшла погуляти з двома...карамельки я не люблю... шоколад... дорогий... і він в мене буде
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

його б жаба вдавила:)))) я от можу на щось таке, але не телефони-планшети... от, фотоапарат- тільки мій, сама заробила, нікому не даю...руки за нього відірву...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кожному своє, так. [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можу не переїзжати. ніхто не запрошував, ніхто не заставляв. чисто все мої фантазії. ціна питання просто різна: моя гордість чи моя спина.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах