Феминизм.

1 693 сообщения в этой теме

Опубликовано:

так, на соціалі живуть і непрацездатні громадяни, і паразити.Жінок до якої з цих категорій запишемо?[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ухти, як ви елегантно на моє сознаніє перейшли )) Тримайте себе в руках, хамство не від хорошого життя, як правило.Що спільного між соціалом, про який ішлося у моєму пості і багатими чоловіками, питати немає сенсу, очевидно.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, я валяюсь:)) "савецкае сазнание":)) [+sign]психоз - это нормальная реакция на ненормальные условия [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, прикинь, "так меня еще никто не называл" (с) ю[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а что "советское сознание" это теперь объявлено хамством? извините, я не в теме, мне казалось это литературное выражение)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ви дуже не в темі правил форуму, оскільки перехід із предмету дискусії на особистість опонента заборонений[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ль я сьогодні сиділа в черзі до лікаря. поруч - мама грається з донькою, а їхній тато грається в айфон. От вам і "рівність"+ і це все ніби саме собою. Ніби він від природи не здатен погратися зі своєю дитиною, а мама - апріорі злбов"язана. це - навколо нас. Оця "природність", з якою хвора жінка все одно іде і готує вечерю на всю родину. Коли жінка, якщо хоче дечь піти сама або з подругами - має спершу наготувати на всю родину, а в ідеалі - ще й дитину сама нагодувати, бо чоловік без неї дитині ложку до рота не запхає (знаю таку сім"ю, він каже: я з малим посиджу, але годувати не буду, це вже ти сама. І вона летить додому, бо він вміє водити машину, а погодувати дитя з баночки - це для нього незбагненно)оце, коли саме дівчата борбться за хлопців і порівнюють себе з іншими а-ля "мої груди кращі" або "мій борщ смачніший".або коли страші жінки у відповідь на розповіді, що або п"є, або б"є, або гуляє, або просто тиран домашній, замучив, кажуть "ти шо, лишиш дитину без батька? шо люди скажуть? Бог терпів і нам велів"от в таких дрібних ситуаціях весь домострой і проривається назовніа благородні щедрі чоловіки, які все життя живуть в одному шлюбі і всю зарплату віддають дружині, та ще й вистачає тієї зарплати на все-все-все і дружині на всі її забаганки - зустрічаються не частіше, ніж вимираючі види. І не треба фантазувати, що вони зараз побіжать і закріплять ці обов"язки законодавчо. а в кого сила і гроші - той і диктує правила гри.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо что подсказали, буду знать)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да-да-да... пам"ятаю, тут якась баришня жалылась на чоловыка, що замысть 1 крупинки гомеопатыъ дав дитины всю баночку. пыв форуму: "а що ви хтыли, вын же чоловык!". ну да, ну да... якби йшлося про те скыльки крель масла тре залити в машину, вын би справився, а тут не настыльки важливий випадок - всього навсього дитина...[+sign]психоз - это нормальная реакция на ненормальные условия [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да, да, да! () [+sign]Бог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я вам скажу, що захіжні європейці уже "подустали" від фемінізму і шукають саме наших, "незіпсутих", щоб свою реалізацію засунула куди подалі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а что делать женщине такой сегодня? не вышла замуж, ума особо нет - мыть полы, за те деньги, которые я предлагаю пустить на ее социал)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

весь ваш канадский феминизм подкреплен рабским трудом женщин из менее развитых стран - няньки, домработницы, сиделки. Эти женщины, часто умнее и образованней своих хозяев. Но они вынуждены работать за мизер, ибо в их стране, жизнь еще хуже. Начните сначала с себя - сами растите детей, ухаживайте за своими стариками, убирайте, и посмотрите, куда он денется))(пишу не про вас лично, а про всю систему развитых стран в целом)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А это вообще к чему?! :-O Или просто "светлые" мысли во рту не держатся? () [+sign]Бог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хи, так они уже мужчин собрались защищать.Я ж говорю, тупик
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

видите, аргумент один :инакомыслящие особы небольшого ума итд а по сути высказаться-то нечем)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а в Україні нянь і доиогосподарок немає? чи вони всі африканки і китаянки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а в украине социально одобряемая модель женского поведения "лошадь" и есть разница между детьми воспитанными мамой и няней
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на Украине это мизер, по сравнению с нормами запада хотя бы потому, что 95% не могут себе этого позволить)) - там это норма
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вооот, я о том, что разные понятия норма у нас.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну так у нас це від низького рівня життя загалом. А ви ще й пропонуєте прибрати жінок з ринку праці, щою вони не могли собі на няню ао прибиральницю заробити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я правильно розумію, що українська "лошадь" - це наша альтернатива канадським феміністкам?:) якщо так - вам це до вподоби?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а кто няни и уборщицы? - не женщины??? тогда смысл в феминизме - более богатым самочкам и не всегда более достойным, разрешено пользоваться тем что другим повезло в жизни меньше? В чем заслуга западных женщин - только в том, что они родились в лучших странах и все. Наших нянь и поломоек там за людей никто не считает и особо их права не отстаивает
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

1. а хто визначає "достойність"? 2. ви бачили, скільки покинутих дружин шукають роботу няні, прибиральниці - ви не думали, що їм це ДІЙСНО треба?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение