Феминизм.

1 693 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Цікаво, наскільки повним був комфорт, в тому числі й жінок, під час воєн?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мені здається, що мадам точно "поета" Чехова не читала ;) Ну хоча б "Анну на шиї" або "Няньку". У Чехова взагалі багато про сімейні стосунки того часу.Ну і Толстого (Льва) Крейцерову сонату теж незле було б авторці з ніком "мистецтво отрути" почитати ;)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А в якесь інше видання Ви можете надіслати статтю? Дуже цікаво було б почитати - по матеріалам дискусііі - особливо, якщо там ще й коментарі можна буде робити (і читати)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

всі вчаться, працюють, а вдома - друга зміна біля мартена, бо діти голодні, а кормілєц устал
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, дійсно: натовпи мужиків стоять в черзі, щоб мити підлогу, посуд і носити горщики з-під синьйор, а їх не пускають злобні феміністки, ага
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вдома жінку ніхто не експлуатує, вона все робить з доброї волі і за власним бажанням (б-г-г-г)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Акціона якраз радикальна феміністка. З Вашим дописом я згодна бо я теж не завжди (в шлюбі) могла відрізнити приниження від просто "такого характеру" в нього (тобто коли я ображалась на якісь з його закидів, він казав - та ти що, я просто жартую), і дуже вдячна акціоні за її дописи - вони мені багато на що відкрили очі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

феминистки не требуют, мужчины не приходят наниматься на сию работу. интересно, почему?:)[+sign]психоз - это нормальная реакция на ненормальные условия [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і третя зміна - по тотожності відфотошопленим 90*60*90 з оксамитовими щічками [+sign]психоз - это нормальная реакция на ненормальные условия [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і четверта зміна "анажемаць!" [+sign]психоз - это нормальная реакция на ненормальные условия [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бгг:) вони на дивані в депрессії через відсутність роботи, тишо?:) [+sign]психоз - это нормальная реакция на ненормальные условия [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та знаю, знаю... бухають на прислані дружинами з Італії гроші
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дадада
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мені здається, це навряд були прямі заклики "абортувати дітей чоловічої статі". це не заклик, а ситуаційна тактика погрозливості, аналогічна "а якщо я тобі на ногу наступлю, приємно буде". типу, "в Індокитаї вже масово роблять аборти дівчачих ембріонів по УЗІ, бо жіноче життя там (як і по всьму світі) мало цінується -а чи готові чоловіки опинитися в аналогічному статусі, схвалюючи подібну нерівність і користуючись, можливо,з тимчасового положення речей".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

заковика в тому, що чоловіче життя цінується не вище... і жіночий організм нерідко міцніший і стабільніший через повний набір хромосом. так, у мордовських таборах, де сидить представниця пусі райот, жінки страждають від приниження, підвищеня тиску, температури. в цей час один однокамерник Володарського у 2009 в Коцюбинському під Києвом, здається, помер, якщо я не помиляюся. але якщо брати поточну ситуацію, то справді чоловіки користаються зі своєї "фори", і підставляють нещасних жінок де можуть.в кінці 90-х чула про один випадок, коли тендітну жінку-головбуха підставив директор-чоловік і вона померла від пневмонії у тюрмі, при тому що навіть не мала економічної освіти і працювала без року день, здається. а подивитися форум - як "цінується" жіноча праця, при тому що жінку чим вона безпорадніша, тим її ще більше динамлять...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А разве сейчас не так? Женщина, как и мужчина могут работать, но не обязаны. Женщине, как и мужчине нужны деньги.И у Вас позиция полностью отличается от позиции Вашей коллеги. Женщина МОЖЕТ работать - в этом основной принцип феминизма, а что и как у кого получается - дело третье.А получать пассивный доход - так это все хотят, что в этом нового?[+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение