Медицина і Європа

226 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ні, в дрібничках. і не лікарі, a саме страхова. а в ситуації, що загрожувала життю, ми вже були на державній, слава богу() [+sign]самое позднее когда комар сядет на твои яйца, ты понимаешь, что все можно решить без применения силы (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пожалуйста, консультируйтесь с врачом по поводу диеты + Я не уверена, что после инвагинации кишечника овощной отвар - это то, что нужно, так как он может усиливать перистальтику.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ви розумієте взагалі, що таке інвагінація? і чому анеатетики не застрсовують в цьому випадку? і це Кошице- то не туристичне місто? погугліть хоч тури в Словаччину. З страховою ми уже звязались, і до чого тут вона? Що вона змінить, навчить крапельниці ставити? Коротше, пора закінчувати цей безпредметний діалог. Медицина в Європі супер- пупер, заспокойтесь.крапка.[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це найбільша центральна лікарня кошицького краю. .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

точно, я :)() [+sign]самое позднее когда комар сядет на твои яйца, ты понимаешь, что все можно решить без применения силы (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я все ж описую ситуацію, при якій людина залишилася б інвалідом, яка тривала практично три місяці при наявності державної страхової. Так що не треба стверджувати одноголосно, що державна страхова краще за приватну [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну ваш досвід такий, мій інший. піду додам ІМХО :)() [+sign]самое позднее когда комар сядет на твои яйца, ты понимаешь, что все можно решить без применения силы (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ваша думка - це лише ваша, так само як і моя [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так это так и есть))) патронажная сестра была приятно шокирована моими познаниями в педиатрии)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Слушайте, а может хоть психологи там есть адекватные... попытайтесь обратиться. ну видно ж, что переезд Вам на пользу не пошел. кста, в отличии от Вас, я абсолютно спокойна, чего и Вам желаю))Выдыхайте, через год вернетесь в свою среду и поймаете душевную гармонию. ИМХО)))ЗЫ. я знаю "тури в Словаччину." лучше,чем вы можете представить. Скажу больше, в Словакии я даже жила, так что знаю о чем говорю.[+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по скорой там парамедики приезжают, они только рещаю вести в госпиталь или нет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а почему вы не взяли гос? Намного дешевле и услуги те же
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо чесно - не знаю, чоловік вибирав [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

автор, успокойтесь. Я понимаю, вы на нервах, но поверьте мне, вы еще оцените европейскую медицину и скажите спасибо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знаю реальні випадки, коли навіть з температурою 40 не завжди швидка їхала щоправда це не дитина, а дорослий чоловік. У нього був пієлонефрит, подзвонив у швидку, запиталися яка температура і сказали ЇХАТИ до лікарні. Довелося йому викликати таксі та їхати. В лікарні пролежав 3 тиждні. [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

просто людині непощастило, і людина перебуває на нервах, хоче щоб пошкодували [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

стоматология - да, плохая. роды, определяются смертностью и количеством здоровых детей, да, рожениц не гладили по голове за деньги но показатели были из лучших в мире. а с гландами что не так?мне рвали в 6 лет, помню, что плохого в гландах?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, Марьяна, как єто вас угораздило ((( + пусть малыш поскорее выздоравливает!Как это вы надумали уехать - по работе временно или с перспективой остаться?Представляю каково это в чужой стране, без родных, близких, знакомых((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, там особенные, глаза после катаракты
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто ви впевнені, що якби та жінка була на приватнiй, все було б інакше? я - ні() [+sign]самое позднее когда комар сядет на твои яйца, ты понимаешь, что все можно решить без применения силы (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так і я ні - саме тому я пишу, що є мінуси і там, і там, а ви як добре бути в державній, і лише потім написали ІМХО. деколи банан це лише банан [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я абсолютно спокійна, і не бажаю більше з вами розмовляти, я бачу що ви не в темі і вам хочеться просто поговорити. .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

успакойтєсь самі і не читайте тему, якщо вона вас дратує. .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

від цього ніхто не застрахований, на жаль. Чоловіка перевели на рік.[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ооо, не волнуйтесь за меня))) У меня все хорошо, много рабочего времени и быстрого интернета.А Ваша реакция мне интересна, поэтому....)))[+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах