Порадьте що-небудь... пропадають гроші і чоловік звинувачує мене.

225 сообщений в этой теме

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и это далеко не новый совет автору.... а всё равно всё по кругу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

какой пример выживания...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не вы одна:) и не один год:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мабуть, у різних людей різне сприйняття слова "ніколи":)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вам зараз потрібна "гідна робота" чи робота, щоб почуватися незалежною? якось я загубила вже загальний смисл теми...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))) я помню :))) [+sign]Если удача обернулась к вам задом , не расстраивайтесь и пните ее . Она обязательно повернется , чтобы посмотреть , кто это сделал.Чтобы тебя не разнесло , нужно не есть после шести и не курить на заправках[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не можу вигнати чоловіка з його законної території :) а можу тільки або піти з дитиною і позбавати дитину обжитого кутка, або піти сама і кинути дитину напризволяще.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Цікаво, чому моя позиція "піпєц якийсь", а непрожиточна з/п для жінки з дитиною -"беріть і не замислюйтеся"? :)Також цікаве питання спало мені на думку сьогодні. Чому я ні з якого дива вже котрий рік на форумі "клієнт дурки" суто за активну позицію і надто "крамольні" дописи - а чоловік, який мовчки пішов і за якесь барахло положив у супермаркеті трьох ні в чім не повинних охоронців, забрав три людські життя! то він - "мабуть, просто мешканець розташованого поруч військового гуртожитку, якого життєві обставини поставили у безвихідь", як пишуть мас-медіа...Мабуть, чоловіки це якась окрема контужено-заслужена верства населення, яку треба жаліти і оберігати від всіх негод? "не хочеш бачити мене, не хочеш виховувати дитину - до побачення"?І всіх все влаштовує, все гарно - а "плювати" - мені!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А Ви не можете "виділити" Вам певну суму на місяць Наприклад він Вам дає 3000 грн Ви зберігаєте гроші де хочете, а в кінці місяця - даєте звіт про витрати на листочку Заховаєте ті гроші так. що ніхто крім Вас не знайде В крайньому випадку будете носити з собою, гаманець ховати від дитини.. ( моїй дочці 5 років, і гроші на виду я вже не залишаю, зразу собі прихватить щось...Що вже казати про старших :))А йти від чоловіка, тому що він Вас звинувачує у чомусь - брєд Можде, на роботі у чоловіка проблеми, от він і злиться... Все у Вас налагодиться
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Советчицы, к-рые сразу советуют уходить от мужа - лучше на себя посмотрите Я в шоке, как легко люди советуют разорвать отношения из-за нормальной житейской трудности Сегодня не всем так сладко живется И если муж требует отчета о затратах - это не означает, что он изверг То, что деньги пропадают - - Ели бы в семье был ограниченный бюджет, муж пахал - а потом приходит А жена милым видом говорит "Деньги пропали" - что бы Вы сделали на месте мужа? Тоже бы разозлились Тут нужно организовать отдельные бюджеты В руки жене какую-то сумму, в руки мужу И пусть в конце месяца один перед другим отчитываются Когда финансовое положение будет лучше - необходимость в контроле сама собой отпадет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Боже, ну і каша у вас в голові Вже приплели і стрілка з Каравану, і фемінізм, і що тільки не вигадали.Може вам статейки до журналу "Ї" писати, якщо ви ще не писали?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а вы сами себя вообще понимаете? и потом если много лет на форуме вам говорят (по вашим словам) что вы "клиент дурки".... ну, не могут же все ошибаться...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы тему всю прочитайте. Никакого отчёта муж не требует - ему не интересно ( это автор сама пишет). А по поводу "нормальной житейской трудности" - вы считаете нормальным что в семье пропадают деньги??????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

было бы желание. Можно и тумбочку на ключ закрывать()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А на работу пойти Вам что не позволяет? Начните хоть с 3 тысяч, а там глядишь опыт появится и денег больше можно будет просить. )))[+sign]Это не страшно, что вам не помогают эти таблетки, зато от них нет никаких побочных действий.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там же выше было про "гідну роботу"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Насколько я помню советы были не уйти от мужа, а пойти на работу. Что собственно и предложил муж сделать автору.[+sign]Это не страшно, что вам не помогают эти таблетки, зато от них нет никаких побочных действий.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Меньше читайте масс-медиа. Про Вас пишут из-за Вашего своеобразного отношения к жизни. И людям окружающим Вам (я про родных и мужа)[+sign]Это не страшно, что вам не помогают эти таблетки, зато от них нет никаких побочных действий.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До речі. Сьогодні нарешті зважилася спитати в сусіда-пенсіонера, який цілими днями палить на сходовій клітині, чи він не бачив з літа, щоб хто-небудь ліз до нас у двері. Спочатку він обурився, типу, він не охоронець і не повинен спостерігати, але потім сказав, що нашої двері він не чує, а біля іншої, ближчої, колись, збираючись вийти палити, чув звук возні з замком. Відчинив двері, побачив стороннього чоловіка,спитав "ви до кого", той кинув "я помилився дверима" і пішов... Ось так. А друга сусідка, як виявилося, працює в першій половині дня... а те, що деякі легкі й найбільш популярні замки крадії про всяк випадок закривають за собою підбором ключа, відомо.Ось три офіційно доведені випадки цього року, знайдені наобум в неті:Смілянський райвідділ... точний час зникнення коштовностей потерпілі точно встановити не могли, оскільки ніяких слідів злочину помітно не було.У Вінниці... Квартирного злодія, який підбирав до вхідних дверей ключ і не лишав по собі ніяких слідів проникнення у квартиру, затримали.Міліціонери затримали двох чоловіків, які з грудня минулого року гастролювали по чотирьох районах Житомирської області, обкрадаючи квартири місцевих жителів. Спритні зловмисники мали свій особливий почерк - після крадіжки вхідні двері обікраденої квартири були замкненими на ключ, а обстановка не була порушеною.Так що все може бути, НМД. Просто попросила чоловіка взагалі не лишати гроші вдома - але в нього зараз ставлення до мене і моїх прохань не досить адекватне, на жаль...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение