Порадьте що-небудь... пропадають гроші і чоловік звинувачує мене.

225 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Порадьте що-небудь... пропадають гроші і чоловік звинувачує мене. Ситуація така. Я повністю веду всі записи витрат з сімейної каси. Чоловік читати їх вважає нижчим за своє достоїнство. В мене з літа частково пропадають гроші з сімейної каси, причому чоловікові про це повідомляю я. У відповідь на це чоловік мене звинувачує у розтратах. Я сама попросила чоловіка тримати його з/п у свекрухи і приносити по надобності. Все було нормально. Але ось восени, коли гроші знову тиждень були вдома, знову пропала частина. Це знову побачила я, і сказала чоловікові, у відповідь на що почався скандал зі звинуваченнями в мій бік. Чесно кажучи, і влітку, і зараз у мене спершу були думки, що він їх сам відклав. Вже тиждень наші розмови зводять до одного: "Я не брала" - "Ага, у них виросли крильця."По-перше (чи по-друге) мені страшно, бо незрозуміло, що відбувається - і підтримки з боку чоловіка катма. По-друге - так, він хоче їх зберігати в свекрухи і видавати скільки вважає за потрібне - мені пофіг, тобто, я вже обома руками за - але нащо мені хамити і принижувати недовірою і звинуваченнями в тому, що я не робила?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це все свекруха винна. Це вона комуниздить гроші () :)[+sign]Наконец-то научилась играть в ПОХЕР ... жизнь налаживается....[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вибачте, а хто ще з вами живе у квартирі? [+sign]Любить женщину только ради секса- все равно что любить музыку только за ноту "до" (с).[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так i знала, що ваша тема...+ а куди можуть зникати грошi?? хто ще, крiм вас i чоловiка, про них знаэ? хоча я б бiльше хвилювалася за стосунки...[+sign]"Ich bin der groesste Psychiater der Welt!"(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сделайте куклу, посыпьте специальным порошком который при мытье проявляется и долго не смывается [+sign]Кто там?Это - Я!Ну раз ты - это я, заходи![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дитина 9 років. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От я і хвилююся. Тому пішла в центр зайнятості, бо чоловікові вже давно муляє очі, що я не працюю де-небудь за мінімальну зарплату, щоб, дослівно, "у мене було поменше часу на витрачання грошей". Це мене дратувало, але оце повторюване звинувачення просто в очі просто обурює і вибиває почву з-під ніг.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:)))))))))) Так все уже - він несе гроші зберігати до свекрухи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Заведите дома сейф. + Код от сейфа пусть знает только муж. И дает оттуда деньги по мере необходимости.Тогда он и будет ответственен.Хотя для меня такая расстановка сил неприемлема.[+sign]Обнимая женщину, будьте аккуратны - не помните ей крылья...Ты не можешь считать себя достаточно взрослым, если у тебя школьные фотографии - цифровые...Капюшон на детской курточке - это прежде всего поводок...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хороший у Вас муж. Но Вы же и сами в курсе. Это Ваша семья, что мы можем сделать? Скинуться деньгами?[+sign]Это не страшно, что вам не помогают эти таблетки, зато от них нет никаких побочных действий.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ви ж, здаэться, бакалавр украiнiстики. + про репетиторство не думали?i ще, чоловiк займаэться дитиною? чому ви не поговорите з ним, не розкажете, що робите? чи говорили?[+sign]"Ich bin der groesste Psychiater der Welt!"(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Идите на работу. В чём проблема? () [+sign]Это не страшно, что вам не помогают эти таблетки, зато от них нет никаких побочных действий.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нууу лучшая защита - это нападение все равно ничего хорошего с семьи такой не будет...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поставить камеру получится? [+sign]Просто ангел. Крылья в стирке, нимб на подзарядке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там и спрашивайте [+sign]Любить женщину только ради секса- все равно что любить музыку только за ноту "до" (с).[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в вашем случае только как то застать на месте преступления+ если на камеру, или посыпать порошком нету средств, то хотя бы можно рядом включить диктофон и прицепить что то звенящие на дверцу, где деньги лежат. Возможно тот кто берет деньги что то скажет. Может радио няня, вы услышите звоночек где деньги лежат и позвоните мужу на телефон, если это он, то возьмет трубку рядом с деньгами. Ну я б что то придумала, чтобы выяснить кто крадет деньги.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Обидеться и уйти из дома на 3 дня. Обьявить голодовку. Даже не знаю, что посоветовать. Для меня такое подозрение -верх цинизма, низ неуважения. [+sign]Влюблюсь )[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я у ребенка в детском кошелечке 100 грн. обнаружила :) Спрашиваю, де взяла - так у тебя, мама в кошельке лежали себе, я и взяла :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если муж не ради поиздеваться над Вами чудит с деньгами , то вариант только один - подворовывает ребенок , возраст как раз такой , что это вполне возможно.[+sign]Если удача обернулась к вам задом , не расстраивайтесь и пните ее . Она обязательно повернется , чтобы посмотреть , кто это сделал.Чтобы тебя не разнесло , нужно не есть после шести и не курить на заправках[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я кажу, що до хвилини можу розписати, що робила в який день, бо в мене всі чеки магазинів підклєєні, з часом покупки! Нащо мені брехати про гроші, коли я і так можу їх узяти. Він каже, що колупатися в тих записах йому не цікаво, детектива йому наймати нема на що і навіть немає бажання, тому вірити він, типу, нічому не може. І в те, що я не брала гроші, він теж, каже, не вірить. Я ще влітку читала, що в Україні навіть відкрито справи по злодіях, які відмичкою чи підбором ключа зачиняють за собою двері. Замок у мене дійсно іноді клинить, між іншим. Я кажу все це чоловікові, він мені відповідає, що я морочу йому голову, що це якась ненаукова фантастика. А реально страшно, по-любому: або в нас вдома хтось сторонній шурує, або з домашніми щось глибоко не те. Чоловік морозиться аж настільки, щоб виставляти мене бозна-ким, типу я його чи не півзарплати потратила із кимсь в ресторані, або брешу про вартість покупок?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну й що це дасть. каже: не брав. До того ж, що він би з ними робив влітку, коли він майже весь час у нас на виду? Та й зараз.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Те, кто с отмычками берут все, а не частями.() [+sign]Обнимая женщину, будьте аккуратны - не помните ей крылья...Ты не можешь считать себя достаточно взрослым, если у тебя школьные фотографии - цифровые...Капюшон на детской курточке - это прежде всего поводок...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Неужели с такими руссизмами и бакалавр украинистики?..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Отож бо.() .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение