кому деньги после продажи?

230 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Я бы изначально не так вопрос ставила. Все-таки вещь его. Но и понимать, что семье надо помогать сын должен. Я бы предложила продать, попросила себе эти деньги с условием, что когда финансово наладится, куплю новое нужное. [+sign]Мне все надоело... Пойду, брошусь под одеяло...Мне бы хотелось каждое утро вставать на рассвете, делать пробежку, обливаться холодной водой... Но я сильнее своих желаний!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А вот если бы он после этого стал в позу, что деньги ему и сейчас-сказала бы, что ок, твое, так твое, сам продавай, но впрель я ничего на апгрейды твоих игрушек не докладываю (и так бы и делала, только кружки и необходимое). [+sign]Мне все надоело... Пойду, брошусь под одеяло...Мне бы хотелось каждое утро вставать на рассвете, делать пробежку, обливаться холодной водой... Но я сильнее своих желаний!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У даному питанні я теоретик, але в нашій системі координат є речі, які дитина отримала на др, новий рік, Миколая, персонально від друзів чи рідних в якості подарунка, купила за власні кошти, знову ж таки - подаровані чи зекономлені. Це "священні батьки на них не зазіхають. Все решта - це сімейний бюджет, конвертований у велосипеди, самокати, телефони, ракетки для тенісу і тп. Звісно, якщо це не речі з першої категорії з розряду подарунків. Тому якщо дитина виросла з велосипеду, то велосипед міг би продатися, а кошти знову повернутися до сімейного бюджету. Такий собі кругообіг грошей в природі. На ці кошти можна було би купити новий велосипед, а можна було би і не купити, якщо вдома на хліб не вистачає, не те що на велосипед.Наведу конкретний приклад: зараз у дитини омріяний телефон, подарований Миколаєм рік тому.Це її річ. Ще десь валяється попередній телефон, убитий в хлам, теж подарунок. А ще є цілком притомна нокія на кнопках, яку ми просто купили одного дня на заміну старому телефону десь класі у 2-му. Так от, якби ми вирішили продати саме цю нокію, навіть питань не виникло би, куди підуть виручені кошти. Свого часу кошти були вилучені з бюджету родини, бо була потреба саме в цьому телефоні, ці кошти своє відпрацювали, відбулась чергова переконвертація і гроші знову ідуть у бюджет родини, щоб закривати ними якісь інші питання.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

малолітній - до 16років неповнолітній - до 18[+sign]я - котигоричний іздєвєнєц[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

невозможно быть всегда хорошим для ребенка... все равно будут ситуации, когда он будет нами недоволен.Я поступила бы, как и вы.В принципе, у нас вещи детей принадлежат им, но не так давно мы продали дорогую вещь, которую в свое время подарили старшему, и забрали деньги на семейные нужды. Сын был не в восторге, но тут не до жиру, и мы ему популярно это объяснили. [+sign]"Мои крылья не оставили следа в небе, но я не печалюсь - я-то знаю, что летал".Рабиндранат Тагор[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах