Що ви робите самі для краси?

184 сообщения в этой теме

Опубликовано:

шкоди не буде, але й толку нуль, хіба що розважитись та й наче при справі ) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

яку Вам порадили відбілюючу маску, котра сподобалась? [+sign]Мир огромен – в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку.Просто знайте, что в самые тяжелые времена Вселенная подставит спину, и все будет в порядке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

волосы сама крашу, маникюр-педикюр тоже + лицо - масочки, на массаж лица еще не созрела, но вижу, что надо ( Эпиляцию тоже сама, с зарядкой также, как у вас - начинаю, потом надоедает )) иногда хожу поплавать. Могла б сама стричься, то и стриглась бы )))[+sign]не все то солнышко,что встает![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мене раніше фарбував чоловік, потім я сама. Вчора трохи невдало пофарбувалася, лишила ззаду пару сивих волосин, а чоловік питає: А чого ж ти малу не попросила тобі поасистувати? :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я коли прийшла була слабаком із слабаків, без перебільшень+ відразу після першого тренування на "низ" (ноги та попа) я не змогла переступити через ланцюг, натягнений см на 40 від землі))прес був у жахливому стані, ну дуууже слабкий. могла зробити якісно 5 складок від сили)) потім поступово м"язи покращились, укріпилися, і я не можу уявити своє життя без м"язового тонусу) а нещодавно пропустила 1,5 тижні тренувань, і на роботі було тяжко, і погода погана. врешті, коли потрапила на тренування - зрозуміла чого не вистачало. після нього 100% якісь гормони щастя виділяються, додому з таким хорошим настроєм прийшла))[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спорт, маник, педик, волосы (сама концы стригу), холодный душ - всё сама. На массаж хожу. Вот плавать еще надо бы начать... но жары жду
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

100%. Мене ще піші прогулянки так пруть, вчора 16 км відмахала лісом-полем :)))) Прямо йду і не хочу додому, якби їсти не захотіла, так би й ще гуляла :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

заздрю!! Потренувалася і щаслива! ))) Мене щоб розрадити, треба не знаю що... Ось не знаю!! Ось що!! )) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

може ви просто свій спорт ще не знайшли? мене всякі пілатеси і подібне+ не радувало зовсім. а зараз гантельки і штангочки - май лав) а як круто після стресового дня до залу прийти! коли у мене є якась роздратованість, я збільшую робочу вагу на пару кг і убиваюся, скільки зможу. і стрес виходить з мене, і тіло вдосконалюю)[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я оце прийшла з спортзалу, убилася там до трясці в ніжках, і сиджу на роботі кексиком, дякувати богу, є цікавий переклад, інакше можна було б здуріти від цієї розслабухи :))))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я навіть не знаю що розказати. може я така вся хороша, а може весь комплекс входить в ціну - ззаду масажували все від волосся до п"ятокспереду - від пальців до бікіні і живітоб"єми наче не зменшилися - але я реаліст и знаю що для того тре перестати жерти як пилососале бугристість шкіри візуально сильно зменшилася, вона стала більш гладенькою і пружною на дотиккоштує 250 грн за сеанс, потрібно їх 10ходила в салон у нас в Коцюбинському
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Масажист - тьотя? для мене це важливо [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

повірте мені, Даша... )) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не так щоби до смерті, але є деякі неприємні моменти банками на задній поверхні бедра перші 3 сеанси страшенно боляче, це у мене найболючіше місце в організміі медовий один раз зробили- ааааа, страшне, я мало не кричаласинців не булоа от у чоловіка у мого і у старшого сина після масажа спини були страшні синці, син сказав - неначе крила в янгола відрізали і шрами лишилися :)))то після банок таке
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так. для мене теж важливо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ок, дякую. Контактом поділишся? Спробую дочовгати до Коцюбинського [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

7-8 годин спати - для мене це з області фантастики :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

добре, напишу ввечері в ФБ
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а скільки ти спиш? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

отаке http://irecommend.ru.q5.r-99.com/sites/default/files/imagecache/copyright/user-images/196836/cyO91fVqVPAttgwX9AjA.jpgвоно не стільки відбілююче, скільки прибирає пігментні плямі і післяакне плями тежпродається у магазинчиках з білоруською косметикою
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну если б у меня были длинные и много, и не жирные, то я тоже не мыла бы сама. А то спина болит)) Вот лежу с грязной башкой и хоть плачь(( [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...__________________________________У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы делаете эпиляцию???????? Ооооооооо....... Я думала вы не занимаетесь такой бездуховной ерундой)[+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.Не надо давать людям советы... Каждый должен лохануться самостоятельно!..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зазвичай близько 6 годин бісить страшенно - рік тому я лягала спати в 23.30зараз - після 12 так точнорозпустилася, так, по 10-15 хвилин і з"їхалаа повернутися назад украй важко
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) а я сижу нерухомість перевіряю зараз, а у мене косі м"язи живота+ страждають, і лопатки, і тріцепс) але я тільки радію) бо мені вже треба добре на тренуванні вбитися, щоб відчути прес. але от руки слабкі, хоча мене це тільки стимулює)))[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну шо?) щоб я колись уявила, щоб я о 12 дня неділі у снігодощ пішла до залу - пффф)))) () [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах