Що ви робите самі для краси?

184 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Що ви робите самі для краси? Колись була дуже вражена реплікою з передачі " міняю дружину" де одна панянка сказала; що вона сама голову не мие; а лише в перукарні і зразу робить зачіску/укладкуГолову я сама мию)) і за нігтями доглядаю; кутикулу акуратно зрізаю та фарбую; можу зробити воскову епіляціюВласне нічого незвичайногоМоже хтось надихне своїм прикладом робити дома зарядку?) Скільки раз починала і весь час набридало; кидала ( з масажем обличчя така ж історія)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

голову сама мию )). А ось такі речі, як "самомасаж" ніякої користі не дають, дай бог, щоб не нашкодили. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Фарбую волосся, манікюр, вмираю в спортзалі. Оце вроді зимовий жор пройшов, ттт, вирішила калоріями заморочитися. Вправи для лиця ще. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо без фанатизму і по масажним лініям обличчя то ніякої шкоди не буде
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Розкажіть про вправи для обличчя - це не ті де гримаси страшні корчити треба?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага. Їду в машині (ввечері, в темноті :)) і кривляюся: А-У-Е-И, А-У-Е-И :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та багато всього+ волосся: миття+маска (через раз)+спрей+бальзам, укладаю щоранку прасочкоюшкіра: умивалка+тонік+ зволожувальний крем 2 рази в день. раз на тиждень - маска-пілінгманікіюр: самапедикюр: і сама, і не самаепіляція: сама, віск здебільшогоспор: силові тренування 2-4 рази на тижденьдумаю до косметолога податися, але ще не шукала. загалом проблем нема (т-т-т), але я думаю про майбутнє))[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бодіфлекс; здаеться))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Фэйслифтинг. Бодифлекс то другое
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, принцип бодіфлексу - на видиху втягується і затримується живіт, і всі вправи робляться в такому положенні. а це просто гімнастика для лиця :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от зі спортом в мене ніяк; в зал не піду - з моею "підготовкою" там нема чого робити; а вдома нема системи
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, дякую що наштовхнули цією темою... пробувала масаж для очей власноруч. Сподобались відчуття. вже за 45 - а я окулярів ще й в очі не бачила, то ж хочеться побавити оченята таким доглядом)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

треба йти в зал до тренера. Розпишуть для початкового рівня підготовки [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зарядка у меня не для красы, а просто для жизни и бодрости )) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для шкіри чи для зору? я робила для зору - м"язи укріплювала; хороші вправи; напругу знімають
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

для зору. Принаймні, сподіваюсь, підтримати його)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

колупаю мордяку :))) щоденно наношу крем на обличчя, руки і ноги двічі на тиждень -масочка на обличчякористуюся електроепілятором і триммером (як колись казала Розі - куст облагораживаю)манікюр, педікюр, стрижка- у спеціаліставже два роки двічі на тиждень ходжу на йогудва тижні тому страшенно розорилася і пішла на лімфодренажний антицелюлітний масаж
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Когда-то, лет 18 назад я тоже голову дома не мыла, жила возле хорошего салона, там было недорого и качественно, а у меня была сложная стрижка, которая без укладки выглядела очень печально, вот я ходила в салон, как на работу. Потом стрижку эту отрастила, слава богу и больше такой ерундой не страдаю. Маникюр и педикюр я никогда сама не делаю, не умею и не люблю. Самое важное, что я могу сделать для своей красоты сама - это закрыть рот и перестать употреблять всякую фигню, от которой у меня растёт попа. Я очень стараюсь заниматься спортом дома, хоть немного, когда занимаюсь оксисайзом по утрам и слежу за питаниям - меняюсь на глазах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ничем, я вообще собой не занимаюсь в этом плане. Головомойку считаю гигиенической процедурой, а не "для краси". Могу ногти накрасить иногда, но в основном они имеют ненакрашенный вид.Спорт, бассейн и прочее приводят в ужас. Лучше в инете позалипать.Ноги брею бритвой, эпиляции нет. Но нечасто - если кому-то и заколется, то не мои проблемы. Летом брею чаще - так, чтоб не видно было волос.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розкажи про масаж. Я здається дозріла, щоб теж розоритися. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гарний список! Пішла гуглити Сурья Намаскар
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Болючий той масаж?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какая полезная тема, спасибо)() [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Докладаю: Идем сверху:Голова: мою - сама через день крашу - сама раз в полтора месяца расчесываю тоже сама - у меня волосы длинные, стригу концы раз в год, укладок не надо. стрижет парикмахерЛицо: умываю - сама кремлю - сама маски - сама пилинги - косметолог - курсами 2 раза в год по 10 процедур чистки - косметолог - ежемесячно после месячных ботокс, - лоб+межбровка раз в год мезороллер - тоже косметолог два раза в год курсом по 10 процедур брови - самаТело эпиляция - сейчас уже раз в год лазер оверлук - трижды в неделю силовые с тренером, плюс плавание когда не лень маникюр-педикюр - только в салоне (сама в этом направлении рукожопая, но старательная - как чо сделаю - ховайся)Хех. Мне за 40 - не хочу еще выглядеть неопрятной тетей средних лет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все, що в моїх силах, окрім роботи перукаря, але голову мию теж сама. Ну ще, правда, трохи ігнорую спортзал)) Доглад за шкірою: пілінг, маски, массаж обличчя та ін. Манікюр, педікюр. Волосся фарбує, від недавна, чоловік. Доречі, мої подружки теж користуються послугами своїх чоловіків, вони мене і надоумили до кого можна звертатись)) Стараюсь вживати здорову їжу, пити ті преславуті 2 літри води на день і спати, хоч би 7-8 годин, це ж також впливає на красу).Дякую за цікаву тему!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах