Про фешн-блогерів і нас, грішних:))

218 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про фешн-блогерів і нас, грішних:)) Здрасьтє, це знову я. Мене, власне, що цікавить. Наскільки експертними є ті "стилісти", фешн-блогери тощо, які намагаються впливати на неокріпші уми наших жінок. От пішла я недавно по посиланню з Лікаря читати блог Лавінії. В принципі, вона вербалізує все, що у мене крутиться в голові. Я інстинктивно уникаю радикальних кольорів волосся, не люблю шпильку з платформою, не люблю "утюжити" волосся, не люблю того канону "доглянутості", який культивується у нас (витягнутий праскою "каскад" чи каре і "чолка", накручена і залакована на півметра вперед дугою). Ну і ще багато чого.Паралельно ми всі знаємо, що, наприклад, Васильєв - гуру моди, гуру стилю тощо.Ну і ще Хромченко тут любили цитувати. І от що я бачу:Лавінія пише, що треба надягати мінімум три, а краще чотири кольори, зараз так модно. Не треба носити костюми, комплекти біжутерії тощо (я вже десь рік інстинктивно цього уникаю, але тема не про мене конкретно, а про їхні поради). Зайшла почитати Васильєва - він пише: надягати МАКСИМУМ три кольори. Не мінімум, а максимум. І хвалить, коли ювелірка саме в наборі.Лавінія пише, що Валерія - це приклад несмаку, і що будь-який її наряд ілюструє те, як не треба вдягатися. Васильєв - хвалить Валерію, прям ікона стіля. Лавінія критикує такий колір її волосся - Васильєв хвалить і колір, і зачіски.Хромченко в часто розшарюваній статті радить мати кілька дорогих класичних речей "на всі часи". Серед них, наприклад, кашеміровий светр. Це подається прямо як капіталовкладення. Лавнія пише, що немає сенсу "вкладатися" в речі, на які людині треба збирати гроші, і що навіть ті самі кошемірові светри однієї і тої самої фірми від сезону до сезону все одно міняються, і людині знаючій зразу видно, якого року ця річ (і це правда). Ну і уявіть собі, зустрічаються дві дами, одна одягнена "по Лавінії", інша - "по Васильєву". Ще третя може бути - "по Хромченко". І кожна буде думати, що саме вона в тренді. А всі ці "експерти" живуть в один і той самий час. А ще є глянцеві журнали, які теж диктують свої поняття (часто залежні від того, хто заплатив за продакт плейсмент). І де ж тоді істина в бурхливому морі моди? Вопщем, правду казала Коко Шанель: Мода виходить з моди, стиль - ніколи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почти офф - я в ЮЛТ вчера прочитала замечательную фразу "юбка с линейным принтом"угадай, что это?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Истина в том, что вам идет и нравится. Мнений может быть много [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можно, я? Полосочки? :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Линейный принт - это полоска? [+sign]Если какая-нибудь овца насрала вам в душу, простите ее, это она от страха... Вот бы с людьми так , как с попугайчиками .Накрыл полотенчиком , он и заткнулся[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

правда как всегда посередине+ есть стиль,а есть мода.Есть вещи которые всегда будут актуальны.Юбки-карандаши,те же кашемировые свитера.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если интересно,попалась статья о кашемире"Как купить дешево кашемир Loro Piana" http://krutogrudova.com/lifestyle/shopping/kak-kupit-deshevo-kashemir-loro-piana
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Никого не знаю:)) но, почитав вас, я считаю, что Лавиния права:))+ видно, что она проанализировала и описала очевидные вещи, которые летают в воздухе, а те двое, по всей видимости, раскрученные публичные люди и говорят штампами (хотя, по поводу цвета я согласна с Васильевым - это тот дядька, который с платочками ходит?), если зарабатываешь, к примеру, на Валерии, то как же можно ее обосрать?:)[+sign]Наши лучшие слова - интонации(с) Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а нелінейний - це фрактали?:)) чи е=МС2?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я такої ж думки. але наскільки експертними є такі "експерти", якщо вона навіть по Валерії згоди дійти не можуть?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В общем, я догадываюсь кто вы) Спасибо, за ссылку на лодочки на ШуметроЯ купила, правда узки были, но я растянула)[+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

реклама JCrew, не більше того. Ніколи не повірю, що на люкс-бренди і массмаркет іде один і той самий кашемір. Ні-ко-ли
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не рекламирую,но могу сказать,что шерсть у них отличного качества.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кто я?))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы когда-то здесь были под ником Krutа?) [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет,100%)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, дівки, щойно по ссилці Крутогрудової зайшла на сейл Ральфа Лорена і побачила светр з узором з журнала Работніца:)) Ось:http://www.ralphlauren.com/product/index.jsp?productId=46328246&cp=32150926.51009986&ab=rd_sale_cs_women%27sclearance&s=D-DollarRank&parentPage=familyЯ розумію, що Работніца навряд чи цей узор придумала, але я собі колись навіть жилетку сплела з точно таким узором!!! (В журналі "Работница" був светр, просто мені ниток забракувало, це взагалі я плела з старого сусідського розпущеного светра:)) А воно, виявляється, он шо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ггг))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А ну сорри, вы просто еще так ссылку на ее блог, вот я и подумала) [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у Вас в гардеробі теж є і та, дорожча фірма?))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

емм... я мала на увазі, що рекламуєте не Ви, а та, на чий блог Ви дали посилання:))) але раптом це Ви?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, це той дядько з хусточками, і Валерія йому багато суконь подарувала для його музею. Там конфлікт інтересів наліцо))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такие вещи вообще субъективны по-жизни [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ааа))Это мне скнула моя мастер депиляции,которую нашла тут же))Пы.Сы. вопрос по лодочкам+ сильно узкие?А как качество,размер?То я из жадности хапанула себе 2 пары с разницей в полразмера.Я просто люблю джейкрю,сейчас хочу попробовать джейкрю фэктори.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все может быть конечно,но я писать хорошо не умею.)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах