Мысли о Крыме

205 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Сев.инфо вообще вредно читать Там очень агрессивные люди! Хоть я и родилась,и большую часть прожила в Севастополе,я всегда говорила,что люди злые.даже когда тут темы поднимались по поводу переезда,или отдыха там,я писала об этом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вот сомневаюсь, что Россия возьмет себе Крым неужели он настолько важен, чтобы во всем остальном понести такие убытки...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

т.е. наши едут в россию,италию и пр. заработать пенсию Возвращаются сюда обратно,с гражданством украины,но получают пенсию ту,которую заработали там.я просто хочу понять,за что и как они этот договор?т.к. вчера слышала по тв от представителей из рф,что крыму мы денег не дадим,мы просто им расскажем что надо делать(это в 2х словах)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

говорили,что экономически он им не нужен только стратегически,для развития базы чф(хотя в новоросе отгрохана новая),для ракетных установок и пво.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю, що дуже важливий: "Схоже, що Володимир Путін, як і колись Саддам Хусейн, за допомогою зброї проривається до нових нафтогазових резервуарів. Адже в самій Росії запаси нафти й газу вичерпуються, а розробка джерел у Сибіру та на Далекому Сході, потребує величезних ресурсів і має колосальні недоліки з точки зору транспортування до споживачів у Європі.Не дивно, що в епіцентрі чергової війни за енергоресурси опинилась Україна.Запаси газу на шельфі Чорного моря експерти оцінюють в 1,5-3,2 трильйони кубометрів. Відомо також, що де газ – там і нафта, і навпаки. А де нафта й газ – там окупація й війна.Якщо, звісно, у вас немає військової "парасольки", яка захистить від агресора.Самопроголошений і керований із Москви уряд Криму починає діяти в стилі сомалійських піратів. Спочатку лідер кримських сепаратистів Сергій Аксьонов заявляє про "націоналізацію" флоту ВМС України та "Чорноморнафтогазу". Очевидно, що окупанти націлились на захоплення плавучих бурових веж, які є власністю України. Нагадаю, що лише за одну таку "вежу Бойка" наша держава заплатила 400 мільйонів доларів.Сьогодні "концепція змінюється" – і мова йде вже про передачу справ напряму "Газпрому": "Потрібно щоб видобутком нафти й газу займалася Росія, "Газпром". Це не наша тема".Видобуток на шельфі в Криму передбачає глибоководне буріння, що й стримувало "відкоркування" родовищ до останнього часу. Але, як тільки Київ підтягнув в акваторію Чорного моря плавучі бурові установки, Москва одразу відреагувала на це доволі нервово: заборонила транспортувати їх своєю акваторією.Адже активний видобуток нафти й газу в Криму несе пряму загрозу Російській Федерації, яка витрачає надто багато сил і ресурсів для прокачування вуглеводнів на тисячі кілометрів із Сибіру магістральними трубопроводами в Європу. По дорозі втрачається від 30% ресурсів: за даними "gazovicneft.ru" лише втрати в резервуарах досягають 64,8%, а до безпосереднього використання, нафтопродукти зазнають більше 20-ти перевалок. До того ж, значна частина газу спалюється на компресорних станціях, які забезпечують прокачування блакитного палива.Аж раптом виявляється, що нафту й газ можна видобувати безпосередньо в Європі, поблизу з кордонами Європейського Союзу!http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2014/03/13/7018648/ весь текст
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хоч і в дуже довгостроковій перспективі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин, столько нефти и газа а почему мы его не добывали, вот вопрос
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не нужен бы был - не лезли бы, ну не придурки же они(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там же газ. конечно он им нужен!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну что, прям такой ценой?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в погоне за баблом ничто никого не останавливает. а уж в погоне за большим баблом - так и подавно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

величезн інвестиції потрібні, і по-друге, не добували, оскільки газова залежність від Росії була завжди вигідна нашим керманичам - патріотів ще не було.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

20 КУБ это горячая у вас, наверняка. Не верю, что в Украине кто-то считает холодную в такую цену. --[+sign].....мир останется лживым,мир останется вечным,может быть, постижимым,но все-таки бесконечным!...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а що там? не відкривається (
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а що там? не відкривається (
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Странно, у меня открывается...Попробуйте без ТЫЦь...+ http://www.blacksea.tv/news/imperiya-trebyet-ertv-[+sign]Есть ли во мне изюминка??? Во мне масса изюминок, да я практически кекс, мать вашу :)))Решила по дому мужскую работу сделать сама, легла на диван, смотрю телевизор, тяжело, не спорю, но надо...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сторінку бачу, а відео - ні. може, це мій ПС
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а зря не вірите, в Києві, можна сказати, хол. вода шарова
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Може флэш плеер обновить? Или зайти в др. браузер? Вот др. ссыль: https://www.youtube.com/watch?v=6WWo9SMcrIo&feature=youtube_gdata[+sign]Есть ли во мне изюминка??? Во мне масса изюминок, да я практически кекс, мать вашу :)))Решила по дому мужскую работу сделать сама, легла на диван, смотрю телевизор, тяжело, не спорю, но надо...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по первому национальному тоже сегодня было [+sign]www.innalive.io.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

русских - как немцев из Судетов после войны просто как потенциальную угрозу. Они же все в Россию хотят, пусть едут. Не хотят - сидят здесь и не дергаются.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мамы нет горячей, бойлер, за куб 20 холодной
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так тут навпаки - в Саках 1.8, на Киівщині - 20.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

конечно счетчик, мама в Музычах, под киевом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

или как русские турнули немцев из Калининградской обл. до сотых процента
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах