собака- метис версус спаніель

185 сообщений в этой теме

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене під колір, а толку? Валянки валяються. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я перепрошую за повтори :( ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Толк в тому що ти не пилососиш щодня) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Может, понравится? Такая чудная ))+ https://www.facebook.com/lasso.alexandra/posts/10153372835318201
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

два пылесоса, один моющий раз в неделю и циклонный "на пробежаться"про одежду промолчу))))возьмите гладкошерстную собаку, намного меньше безладурусский спаниель
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, схожа на Йожку :)) собаку нашої Олі Табіті [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гарна) глазюки умные))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О-О! Це й момент я пропустила. Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А помагає, якщо щодня? Мені не привикати, я готова. в сестри коти- жодної шерсті. але вона дуже педантична.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так, алергія на білок. А він у слині, какашках, сечі. І реакція індивідуальна. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

залежить від шерсті. Наприклад, лаброшерсть жирна і важка, не літає. Її пилососом або віником можна змести. А у ретрівера шерсть довга, суха і легка. Літає по хаті. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це абсолютно не обов*язково. У мене собака не виказувала жодної спроби залізти на диван, а в спальнях взагалі ніколи не була :)))) На диван тільки мордяку кладе, щоб чухали :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви- мій ідеал господаря. Без лестощів. Суп з шерстю я їсти не збираюсь, спати з собакою теж. На диван- можна, він не першої молодості. Гризти взуття- категоричне ні- дорого. гризти дерево- ні. На погризти видамо все, що буде безпечне. все інше, будь-ласка. Одяг для прогулянок з дітьми, майже той, що і для прогулянок з собакою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б деколи хотіла до неї пригорнутися :) але як уявлю собі, яка вона брудна - ну жах! позавчора ввечері прийшли - болото було на вухах і на носі. І у мене штани по коліно в багнюці (так що одяг для прогулянок з дітьми може й не підійти). Я, звичайно, її в тазіку помила. Але на постіль???? А літом, коли з шерсті сипеться пісок, а деколи й водорості - яка постіль??? Тому коли мені хочеться до неї пригорнутися, я лігаю на підлогу і вволю там пригортаюся :))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну таке, у мене кит, але пилосошу 2р/тиждень, на земли чисто, а от одяг, його ж не попилососиш, тому диван, пидлога, домашний одяг пид колир кота) це не жарт якщо що у нас в примищенни дому був пес ранише (28 кг), скильки грязюки з нього! жах, стини кругом де вин лежав и терся - брудни, 28 кг не помиеш 2 рази на день, довелося фарбувати, шерсть голочками такими (типу як у далматинця) кругом, у все впиваеться - це найскладниший тип шерсти я вважаю, а якщо на одяг потрапить, то все. Вид кота грязюки нема, але е шерсть, вона легенька та литае, тому прибираю, а ще коврик у витальни гарно притягуе та затримуе шерсть[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И вот красивый щенок ) http://olx.ua/obyavlenie/otdam-sobaku-perevodnyak-spanielya-IDidPhi.html#d74dde5a7c;promoted
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Смотрите, правда, это мальчик, но... как жалко его... Олю, которая сделала пост, знаю очень хорошо, она не будет ввязываться в проблемные истории, так что тут все честно++ https://www.facebook.com/zaretskaya.olga/posts/10153954200163631
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бідний... Солошко, може це ваша рідна душа? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Отдают кокера: КИЕВ! Помогите найти замечательному плюшевому мальчику, американскому КОКЕР СПАНИЭЛЮ НОВОГО ХОЗЯИНА. 1 год и 3 месяца, жил в частном доме, хозяин умер неделю назад. Сейчас собака находится в клинике на Айвазовского, 5. Телефон клиники (044)483-66-24https://www.facebook.com/StranaPomosiZivotnym/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! Коли прочитала вас про спальні, задумалась. У нас 2 кімнати і обидві спальні(в одній батьки і малий і іншій мала) Хоч і велика квартира, але полюбе двокімнатна. Коридор якось не альо для собаки,кухня- сторонні запахи. Вже ламала голову де приткнути клітку, щоб не було перетягів. Малій в кімнату- не довіряю. Коротше я в роздумах на цю тему. Колись воно якось простіше було. В мене коллі колись спав у дитячому круглому манежі:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, бачу. Жаль. Я прямо сьогодні не готова взяти, щоб потім не віддавати ще раз.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах