собака- метис версус спаніель

185 сообщений в этой теме

Опубликовано:

обидва вибори хороші, бо це ШАБАКА :))) І з обидвома треба займатися. Коли я купувала собаку (у мене лабрадор, це наступний розмір:), то мінімальний набір речей був таким:Миски на підставці Підстилка (моя чучундра нищить підстилки, тому це в нас розхідний матеріал, зара вот купили антивандальну на Куренівці, вона повигризала з країв весь поролон і угомонилася, схоже, ця підстилка буде жити)Клітка - для мене це абсолютний мастхев, принаймні я впевнена, що прийду додому і застану ремонт на місці, а собаню - здоровою.Поводок, нашийникІГРАШКИ. Спаніелі - великі ігруни. Гратися з собакою просто необхідно для встановлення нормального контакту. По вибору породи я не дуже підкажу, особисто я брала б породну собаню або, якщо дворову, то таку, за якою мала б можливість певний час поспостерігати. Ціна породної собаки 2000 грн не може бути. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня русский, но все же спаниель. приглядела на OLX 6 лет назад в рубрике "отдам в хорошие руки" за символическую плату+ цена таки да была смешная. Не раздумывала, ибо увидела его и обомлела. Прекрасная тварина уже 6 лет мне выносит мозг по разным бытовым вопросам. В первую очередь спаниели - это довольно активные собаки, их надо выгуливать качественно. независимо от погодных условий за бортом. Если спаниель не выгулялся - он вам вынесет мозг, будет скулить, жаловаться, не находить себе места и все это с вашим участием. Мой спаниель детей в квартире не очень то любит, но когда собака будет расти с детьми - вопросов не возникнет. По поводу собаки из приюта - я ЗА собаку из приюта. Никто и никогда не гарантирует вам психику и генетику за символические деньги. любой собакой надо заниматься и будет все в порядке и с психикой и с генетикой. Так же, вам надо знать, что спаниели - это собаки с набором болячек, ибо это искусственно выведенная порода. У моего, например, слабый ЖКТ, поэтому едим строго один корм, но и на нем случаются казусы в виде поноса и рвоты. В случае с собакой из приюта вопросы здоровья отпадают, ибо там естественный отбор - выживают сильнейшие.Удачи вам в выборе!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не берите на олх, скоро будет собачья выставка, может сходите? Щенок должен иметь документы, если поют песню, что с документами в 3 раза дороже - врут, ибо нет никаких документов и быть не может, собака 25-30 кг обходится дорого в содержании, собачки до 10 кг - совсем другое дело, а радости никак не меньше))Это я сравнила бостон-терьера 9 кг и нашу крокодилицу 30 кило)Он у них такой еще ласковый, как котик))[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені здається, спаніель важить менше 25 кг, у мене лабрадор так донедавна важила :))))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

100% менше! може 15-18? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, Анно! Вас чекала, бо знаю, що у вас спаніель. Ще одне запитання чи є при покупці собака мала документи і мін. набір: прививки, хвіст, глисти прогнані. Чи ви самі зробили йому паспорт і як це відбувається?І ще одне по прогулянках: чи немає проблем з іншими собаками, зокрема більш крупних порід чи більш агресивних. Хоча те, що я бачила, це господарі неадекват(Маладець, покрой всех сук в округе). Хотіла б суку. Хвилююся. Часто і собака вигулює людину, а людина теліпається на кінці повідка( одна бабуся та вигулює вівчарку у найближчому парку).Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! А де виставка? Вчора сиділа-переглядала породи. Не вибрала жодну з малих. Пропонували друзі расела. не моє. хоча люблю з ним гратися при нагоді. расел у них десь 10 тис. Спаніель - це ідея не одного року. В ідеалі філд-спаніель. але я поки не знайшла їх в Києві. Буду шукати по Україні. За кордон не готова їхати за ним. чистопородний терьер точно буде мисливець, а це не до мене. всі ці стандарти по лисах і битій птиці мені не потрібні. погрижені меблі також. буду максимально старатися цього уникнути. хоча не викличаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по описах породи. може це я на кобеля орієнтувалась, не пригадую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибачте, що встряну. Проблеми на прогулянці не дуже залежать від породи. А дуже залежать від господаря. у мене проблеми на прогулянках з лаброю. Вона з шкіри вилазить, так хоче зжерти все, що крупніше за неї. До маленьких, дворняг і знайомих ставиться нормально. Це непородна поведінка, я намагаюся з цим працювати по мірі можливості. При покупці повинні бути прививки за віком. Ветпаспорт видається при першому щепленні, туди ветеринар наклеює етикетки від ампул і завіряє печаткою. Коли ви берете цуценя, вам заводчик повинен віддати щенячку (метрику), а ви міняєте її на родовід в тій кінологічній спілці, де зареєстрований розплідник. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бачила на одному кінологічному семінарі спрінгер спаніеля, суку, сподобалася мені. Гарна собаня. Виставка буде в Експоплазі на Нивках 27-28 лютого. http://www.shans.apgua.com/index.php?go=News&in=view&id=338[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, Ларисо! Дописала свій пост про дресуру метиса. Ви навели мене на це питання.Вашу красу бачила в темі Олі. Питання клітки як "доміка", а не тюрми, для мене дуже актуально. Планується закривати підрощену собаку вдень і брати собачу няню в обід.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пожалуйста, возьмите собаку из приюта! Большинство из них никогда не узнают, что такое семья, помогите хоть одной живой душе! + Честное слово, среди приютских/волонтерских очень много вменяемых собак! Я Вам говорю со всей ответственностью, потому что на моем кураторстве была не одна собака! Прямо не знаю, как Вас сподвигнуть... Если Вы уже рассматриваете это вариант, выберите его, Вы не пожалеете!По поводу дрессировки. У меня люди взяли кота. А у них есть лабрик и дворик. Так вот дворик с кучей призов на различных соревнованиях по дрессировке - хозяйка увлеклась )) Так что прекрасно они дрессируются.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

навіщо няня в обід? Скільки буде собані? Метиса можна видресирувати так само, як і породну собаку. Вони нічим не відрізняються від породних собак, єдине, метисів треба дресирувати тільки на позитивному підкріпленні, жодного насильства, бо ті собаки до притулку і так натерпілися купу страждань. З нами на змаганнях буде виступати метиска одна, я думаю, вона дасть моїй Мішці хорошу фору. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все зрозуміло. Дякую! Переживаю, що мою собаку може покалічити неадекват(я про господарів) або людина, яка фізично не справляється зі своєю собакою.До того ж через пару років доручити обідню прогулянку дочці. Тут уже за обох переживаю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Няня для собаки з 6-7 і міс. Випустити з клітки. погодувати, прогуляти, бажано побігати. Планую брати пса десь 3-4 місяці. Перші місяці я буду в його розпорядженні, потім- на роботу. А з якого віку заняття слід починати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Величезне спасибі! Дітиска вже тащаться. Підемо всі разом приглядатись.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от як вона у вас з*явиться - так і починайте. Причому перше заняття повинне бути на тему: Зі мною собакам цікаво :) Зара знайду ролик. Знайшла ось: https://www.youtube.com/watch?v=7eHhfEovl7QІ текст до нього:https://www.facebook.com/groups/baddogstc/permalink/1673089456282718/?pnref=storyДивіться, в 8 міс. моя собаня уже перейшла на дворазове харчування. Як раз літо закінчилося, почався вересень і школа. Деколи мала приїжджала додому раніше, виводила. А так - дворазове харчування і дворазовий вигул. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, розглядаю. Сиджу на сайтах притулків. Як тільки гляну, що "Моє", поїду забирати... Але трохи переживаю, бо сину 3 роки, а такі собаки і так натерпілися. Сина,звісно ж теж дресируватимемо. І на одинці з твариною не залишатимемо дітей взагалі(був у моєму житті випадок). Ваша історія про метиса надихає.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) Солошко, ви чуйна, відповідальна мама :)) Я впевнена, собаці буде добре у вас :)) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую за досвід. Я поки на стадії "читаю-всіх розпитую". моя дівчина ще мала вигулювати. Собака- мені.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От бачите на "третього" зважилася:)). для мене- це моє дітище буде. Сиджу, бюджет підбиваю. Таки як дочка виходить. Син дешевший поки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вам кажу :)) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В одном частном собачьем мини-приюте, в котором сейчас находится моя подопечная кошка Мята, есть разные собачки + и маленькие, и не очень - чудесная смешнючка Милка, рыжуля Фокси и ушастая Черри, которая любит вишню ))) - все девочкия их фотографировала, хотите фото вышлю?есть щенявки, есть повзрослее, все здоровы и ориентированы на человека
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про необхідний мінімум: 1 клітка, ск. підстилок і яких?ск мисок? дві, подвійну, ще пару про запас? ск. ошийників- повідків? іграшки? корм який?Головавже як "дом совєтов".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Фоксі я, здається, в стрічці на ФБ бачила. Така і справді на лисицю схожа, нє? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах