Вот и наш щенок на Радуге((((

178 сообщений в этой теме

Опубликовано:

да, его и колят .[+sign]Чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю животных.-Слава Богу дозвонился!-...Какой Слава???...и было у них три дочки: Алёна, Тышона и Идисюдана."Болею" форумом с 2005г.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну значить все буде добре. Лікування правильне, воно допоможе. Тим більше що соба поїла і ходила гуляти. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, як Ваша друга собачка? Про свою розкажу Живемо в приватному секторі, собак три. Періодично заводяться миші і навіть криси. Був котик проблеми з гризунами не було. Зараз кішка стерилізована дама городська, мишей ловить тільки тоді коли закінчується корм і тільки у сусідів на запущеній ділянці. Папа від мишей якось дав отрути, протравлені зоокумарином зерна пшениці. Чоловік заховав знизу в погребі, німецька вівчарка у віці 1,5 року, якимось чином до тих зерен добралася. яди крисині діють всі в основному розжижуючи кров, але не відразу, а через днів 4-6. Зрозуміли ми, що це дія отрути, через два дні після звернення в ветеринарну клініку. І то, тільки через те, що з вуха де брали аналіз на бабезіїї полилася кров. Рятували ми її довго, вікасол не давав нічогісінько, трохи допомогло переливання крові і препарат Конакіон, окрема історія як ми його доставали. Тепер в мене вже багато років лежить конакіон для профілактики. Вам, автор, скажу, що знаючи клініку отруєння крисиним ядом, я дуже сумніваюся, що це воно. Ентеріт або чумка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах