Свекрухами становятся, не рождаются. Спасите!

1 109 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Конспірація наше всьо. А потім дивуються інтровертності молодих пар відносно батьків.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

угу... а вони чинять спротив і ногами одбиваюцця: йди, кажуть, від мене, я покашо сканаві порішаю...[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не стІрати свої брудні трулі та коХти у свєкруніной ванній кімнаті не пісяти на її унітазі, не пити з її посуду, не вдівати її тапки (не вносити свої грибки, це взагалі то гарна ідея), не нюхати її парфуми (не для того квіточка росла), зараз подумаю, шо ще)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так и вижу тему: невестка не хочет френдить на фб! Скрывает что-то! [+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сканаві, аааааааааааааааа)))))))))) судоку на унітазі ще веселіше, нашо той секс)))[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"ти вінават лішь в том, шо хочєцца мінє кушаць!" хоча-хоча... якось прийшов до дітей екс і врубав кастрюляку борщу, шо я нам на 3 дні наварила... так я автора панімаю, чо...[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:)) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так, не плутайте тут народ. Сказано ж вище що наглая і проситься в друзья. Отже ідеальна не проситься в друзья до ФБ
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

точно!!! спер, и на таксиста свалил "(с))))[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так у автора сами варят)))) и жарят тоже [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вдівчата їх гвалтують і беруть в заручники у маминій квартирі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Она скрыла свои фотки, я в списке "ограниченных". аааа!! .[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

І жрать готують))) ІзвЄргі! .[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да, но на ее сковородке!! а это позор и соседка опять таки, против. Может, она рассчитывала свой борщик позавчерашний пристроить, а тут какая-то шльондра его уже накормила, не, ну это печалит, конечно)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А куди ж тоді проситься ідеальна?? килимкиі під дверима витрушувать? Вона ж повинна кудись проситися? [+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я папрашу: 1. варить, як виявилось малчик2. варить із маминих продуктів...хай піде сам заробе шоби свою курву годувать![+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я "щітаю", що цю сумісність треба вияснити одразу. А то мо й сенсу немає блюдечко натирати )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В гості до мами мена тільки зі своєю сковорідкою)) пам"ятаєте тему де дівчина збиралась переночувати у МЧ і їй радили що взяти?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ідеальна просицця малчику і свекрусі яйця на поворотах заносить... ну, свекрусі хай не яйця... а шо?[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це питання не розрито повність, автор плутається - то дева, то мальчик, то соседка - всі варять їсти, дуже не нажерливі напевно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Циці? Чи не довірить, думаєш? )))) .[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, не чіпайте мене за сковорідку! у мене екс самолуччу пательню з хати забрав... і раритетну книгу "а вкуснай і здаровай пісчє" 1954 року...пішов к мамє сосвоєй сковорідкой...[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не можна!!!! моя свекруха точно знає, що в нас було на 3-й день знайомства! (що не відповідає дійсності), а коли її eкс сказав: так у нас в перший день було!"ну так у меня же по любвиии!!!")))[+sign]"Ich bin der groesste Psychiater der Welt!"(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

НІ, не пам ятаю)) я в такі теми дуже рідко ходжу. Тут просто реально після всього суму якось відволіктись хочется))[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение