Свекрухами становятся, не рождаются. Спасите!

1 109 сообщений в этой теме

Опубликовано:

За кнігу щЄтаю, його треба покарати я у тій книжці дуже картинки полюбляла))) Гарна книженція)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гхм... а шнурки ему не погладить? [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дупку довірить)) *вже 1001* майже як у
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

увиии. 1000)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))) троглодіти)) нічо, авторка приїде, дасть їм там усім)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

йуху!!!!!!!!!!! .[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

луччє сраку - більше важить [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"В хатi всi спали, аж хропли. - Якби я була кобила, то я б давно встала. Нехай вам кобили прядуть та варять. " Нечуй Левицький, Кайдашева Симья [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ОО, я зрозуміла, чому сковорідку не моНа чіпляти! сковорідка ж - це суб єкт виховательської діяльності!! Чужі граблі можуть збити налаштування, і потім чоловік вже не будет отримувати такі цінні та швидкі навички!! Бліна, не можна довіряти предмет, яким ти виховуєш, чужій жінці, це факт!! [+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а знаете как после этого кушать хочется молодому растущему организму? особенно мужскому [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Там чумадан треба брать коли ночуєш у чоловіка. Запасні труселя, зубну щітку, крем, умивалку, косметику, шампунь, кондиціонер, презервативи,, гребінець, будильник і ще купу всього))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"ету кнігу пакупал єщьо мой папа!" так шо він, як і більшість, залишив мені найцінніше - дітей. правда кріпко розказує як всі там готові їх забрать на виховання... так готові, так прям упадають...[+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні, ну Ви порівняли теж)) любов і свої недоцільні первісні почуття))))[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

будииильник??? клас, я прам бачу:) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну, це дивлячись, в кого де інструмент поваги захований)) циці вдобніше, знаєш, як гаубиці такі, ррраз і все))[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та то такоэ, главное встать на час раньше, накраситься и лечь обратно в постель! [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

які почуття?!! голий разсчот! [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бгг:)) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вони просто дуже поважають тебе)) а ти їх ображала "в собствєнном домє, в собствєнном домє" :)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Обожнюю цей твір. Такий колоритний і справжній. Треба перечитати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а-а-а, класс:) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

За це розстріл на місці, я щЄтаю) і таки Голий разсчот!! Роздяглася голяка і давай бідолашного хлопчину розСчотувати)))[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От що тепер шукати ту тему?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, геніальний фільм:) [+sign]и на обломках самовластья напишут «ла-ла-ла-ла-ла»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, і ніжки для кроваті запасні))) тапок для тарганів, свій раптор, свій вантуз, і праску не забути)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение