Підслухано

306 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Підслухано Сьогодні в маршрутці вимушена була слухати розмову одніеї жінки; яка розповідала подрузі про складнощі з вихованннямВиявила вона; що дитина підробила оцінку І вона так била хлопчика; що той падав на коліна і просив "не бий мамо"Для посилення виховного ефекту жінка видалила дитину з соц мереж; позбавила хлопчика кишенькових грошей і плануе ігнорувати його до кінця тижняІ все це з причитанням; що дитина зовсім немае страху; та що робити з ним даліЯ звичайно теоретик і школярів не виховую; але ж то якийсь паралельний світ - бити дитину за оцінкиЩе подумалось; що і ворогів не треба з такими рідними [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вибачте, але що тут обговорювати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Для мене відкриття; що дітей б"ють за оцінки в сучасному світі Але якщо це нікого не дивуе; то дійсно обговорювати нема чогоТихесенько переживу [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто тут можуть бути люди, які можуть виправдати биття?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З язика зняли. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ти як вчорашня [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивує привід для написання теми. думала що все однозначно. потрібні підтвердження, що так чинити не можна?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я знов намагаюся тренувати українську) ну тема правда з пальця...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за пидробку били саме у вашому випадку, запасатися попкорном чи ни [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тоже с подобным сталкиваюсь ... Крики, ор, манипуляции, запугивание Просто, как и Вы, на улице, в магазине, в поликлинике(2015А форум? Далеко идти не надо [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибачте; не врахувала особливості; але якщо дитина не боїться наказання за оцінки; то і підроблювати їх не буде тому маю думку; що дитину "виховували" і до того випадку; і щоб упередити биття була спроба---[+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хтось чинить і подрузі хвалиться - світ дивний [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

І що гидко в цій ситуації - що піти не можеш; вимушений це слухати хвилин 10 мінімум [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас в группе за подделку оценки в журнале из вуза удалили, не пугали и не ругали) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та вже такий як є...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я могу представить как тяжело людям, которые работают с детьми( Особенно в начале, потом наверно и это становится привычным([+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я вже зрозуміла; що не треба було так дивуватись; але під враженням написала [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у нас в вузі люди гроші заробляли тим що підробляли печатки в загранпаспортах... такий світ... а шо робить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ВУЗ-это уже вполне себе взрослые особи. Дело не в оценках. Ведь сколько тут, на форуме, тем про мам и про пап. Это же потом всю жизнь. [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чудеса)) Вечір відкриттів прямо - не чула щоб в інституті хтось підробляв оцінки та виправляв в журналі На екзамені в заліковку і в відомість - відомість в руки студентам не попадае; тому які підробки можуть бути??[+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в этой теме обсудить еще имеет смысл вот что: почему никто из соседей, слышавших крики избиваемого ребенка, не позвонил в полицию? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я собі в заліковці домалювала четвірку. Ні на що не вплинуло :) диплом червоний. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах