Как вообще жить зимою

179 сообщений в этой теме

Опубликовано:

заморозилась во льдах :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

рассказывайте :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне в пузе давят - вот где печаль :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

меня всегда удивляло, что народ худеет к лету ) мне лишние 2-3 кг, как раз, зимой мешают, когда начинаются джинсы, офисные платья, костюмы и 33 одежки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я ваще штани/джинси не ношу, лише маю штани одні для "природи"+ тому мучаюсь тими клятими колготками. панчохи трохи рятують.[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мне вверху на внутренней стороне правого бедра, при том любые( () [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

именно правого? )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да)() [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) а якже, кажуть, +5кг = +1 розмір взуттся? [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

взуття, блін, опція редактування пропада [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"пропала" [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нєєєє, без джисів я би померла... панчохи якось вдягла силіконові... на мороз... ой, смішно було:)[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

десь так:) [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а що з венами? [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

взимку ці кіліграми геть не лишні бо гріють [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне мешают, так как вся одежда, как-то, туго сидит
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все ок. таке враження, що колготки там перекручуються, і тому тиснуть+ постійно їй перекручую назад, але вони все одно перекручуються і тиснуть. це точно колготки чи моє невміння їх вдягати(( я уже і з правої ноги починала, і з лівої, і тримаю прямо, але все без толку. у більшості випадків тиснуть[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оо, так вы не в курсе еще просто, что тут тоже по всякому бывает. я зиму 98 век помнить буду. -35, а у нас даже транспорт не ходит, все к чертям позамерзало. Я пешком на работу ходила, хорошо, что это было возможно.... Вся в сосульках доплывала, без шуток....колени два часа отходили....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а кста, це правда, шо жирок гріє? бо рецептори ж на шкірі() [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ранєвську пам"ятаєте? "не буває товстих жінок, буває тісний одяг"(с)[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звісно. жир - то ж ізолятор [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ненавижу колготы. Надо уговаривать себя каждый раз.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне на улице тепло сейчас) Ветра нет, местами солнечно, главное-без дождя) можно Листьями пошуршать))Дома замерзаю чаще. Дочь с первых холодов в зимней куртке, многослойная одежда, шапка. Мёрзнет [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так а ета, шкіра ж ніби його відчуває... чи ви маєте на увазі, що холод далі йде?() [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кто в юбках не пробовали гольфины носить?удобно ли?я вот заказала, хочу попробовать полушерстяные.колготки тоже надоели(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах