Так почему же так получается в наше время?

156 сообщений в этой теме

Опубликовано:

1. Программа более нагружена. 2. Амбиции родителей не соответствуют возможностям ребенка3. Если раньше школа брала на себя учебный процесс+ воспитательный, сейчас зачастую 50% учебного процесса ложится на родителей ( называют это : "співпраця батьків з дитиною", о воспитательном молчу.4. В моем далеком детстве не все ходили с ключом на шее и грели себе обеды 50 на 50. У многих были бабушки, работающие не полный день мамы5. Ну и еще очень много причин. У каждого они свои.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я привела образное положение безработицы каждой "озабоченной мамаши", если человек занят основной работой или пусть хобби, тогда не только их детям легче дышится. Мне когда-то давно достаточно известный и богатый человек сказал умную мысль о том, что его жена работает по его воле, т.к. наличие огромного кол-ва свободного времени погубили не одну светлую голову (жён) его друзей. И она работала по 3-4 часа, на своем "свечном заводике", но она была при деле, её мозги не затачивались на чем-то одном: ребенке, алкоголе, и пр.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пиляць, с каким бы удовольствием я не затачивалась на детях... так нет же:([+sign]тем, кто меня не любит, надо принять одну простую вещь... цианид калия:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

правильная похвала творит чудеса) ругать то мы все умеем, учимся хвалить. удачи [+sign]У вас на самом деле есть мечта? А что вы сегодня сделали для того, чтобы она осуществилась?!(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

перекрутили як хотіли. як хочу-так прочитала- це називається+ перечитайте свій пост верхній і мою відповідь на нього. мова йшла про садки при союзі і соц.захист тоді- кращий він був, а не тепер. ви в першому пості назвали союз- скотською державою і типу зараз краще. потім написали- однаково погно. тепер же-тенденція по посту судячи йде до того, що зараз гірше. соцзахист сьогодні- це ніщо, в собзі- це були і безкоштовні садки і допомога багатодітним і багато що- можете поритись і почитати в інеті, якщо вам це не відомо з вашого життя. я писала про МИНУЛЕ про союз. далі я писала про сьогодні- ті хто вже знає, що на державу надіятись не можна, думають наперед, хто про що- квартиру, роботу, запас грошей і т.д. але НЕ чекає від держави захисту- бо СЬОГОДНІ його нема. де в законі є - НЕ МОЖНА залишати- мені дуже цікаво, не шукала, орієнтуюсь в законах-кодексах. є- відповідальність, якщо дитина щось натворить чи постраждає- але конкретно- НЕ МОЖНА немає, можу помилятись- тикніть носом в таку графу. повторюю - про сьогоднішні садки я не писала, як мінімум треба читати з усвідомленням часу, а не все на сьогодення переносити. написано- "Я в садок трошки ходила, але такого НЕ БУЛО, та й багатьох знаю, хто з радістюТІсадки згадує". ви ж філолог, ніби так, то зверніть увагу на виділені слова- про минуле, чи мені зараз років пять і я на лікарі сиджу. де написано- хто мені не сподовався в інтернеті, той дурак? час вірно прочитайте і все стане по місцях. я сприймаю думку кожного як його власну, а не - якщо зі мною не згідні, то дураки. кожен має право на свою думку, ви свою висловили- я свою, але тикніть мене носом в - "той дурак" хоча би в одному пості. я з вами не погоджувалась з приводу "скотської держави" - в минулому, при союзі. тому- і написала вище в пості про це- що тоді було більше прав, гарантій, можливостей бути з роботою і хоч якимось, але соц. захистом, чим тепер. і про бандитів писала- правляча "еліта". роботу знайти можна. тут вже хто на що гаразд. в кожного свої рамки совісті, правил, вимог до себе, працьовитості. [+sign]У вас на самом деле есть мечта? А что вы сегодня сделали для того, чтобы она осуществилась?!(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ггг))) кого это я лично прям ТАК цепанула? насмешили))) [+sign]Без кота и жизнь не та...)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение