звіти по Пасці

172 сообщения в этой теме

Опубликовано:

гарнюнюя:) [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! огляну відео. (+) у мене залишилося ще 50г дріжджів, то, може, теж спроможусябо я люблю експерементувати. вчора оглядала відео як італіїць Бруно робив Паннетонне. така структура вийшла в нього файна, пухка і легка!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

супер, дякую (+) подивлюсь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

klazy, питання по легкому кулічику вашому маю (+) там в холодильнику треба тісто тримати? На якіх стадіях? У рецепті не вказано. Таки спробую її зробити тежопара60гр дрожжей развести в300гр молока,добавить муки до густоты сметаны(из общего кол-ва муки 1200гр)оставить в теплом месте (микра с литром кипятка) на 4 часатестовся опара7-9 яиц, взбитых на водяной (не кипяток)/паровой бане с300-400гр сахара и1 ч.л. солився оставшаяся мукахорошо вымеситьв конце замеса ввести порционно210 гр сливочного масла (я в этот раз 50гр заменила маслом какао) и210гр растительного (без особого запаха)2 ч.л. ванильного экстрактав самом конце замеса добавить200гр сухофруктов, обваляных в мукерасстойка - 4 часа с обминкой после 1-го и 2-го часапотом распределить тесто по формамдать расстояться 1,5 часавыпекать 180-170-160
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не дискутувати хотіла; а нового рецепту; та якщо секрет; жаль
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в холодильник - у самому кінці. замісили тісто, ввели сухофруктивоно 2 години піднімається, осадилище годину піднімається, осадили, поставили в холодильник через годин 6 витягли, осадили, сформували паски, чекаємо пару годин доки піднімуться до верху формочок, сприскуємо, випікаємо.в принципі, як маєте достатньо місця в холодильнику і він не сушить, можете в холодильник одразу у формах тісто поставити і зранку зразу випікати. але перед паскою таке зазвичай анріал:)[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

товарищи, вы будете смеяться, но у меня таки получилась волокнистая паска. я сама себе не поверила :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Круто! А я вже сама собі не вірю, що вона колись у мене вийде. ))) Щойно витягла гарячі похльобкінці за новим замісом - значно кращий результат вже навіть по сирому тісту і по готових спечених пасочках. З нетерпінням чекаю на завтра, щоб добре вистоялися, аж тоді розріжу. ))) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пасочные манияки))) [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О! Я його теж дивилася! ))) Спочатку видивилася його на ютубі, а потім знайшла схожий рецепт у хлопчика з ютуб-каналу "Голодный мужчина". )) Пекла за рецептом хлопчика. )) Скажу, що одна пасочка втекла лавою під час випікання, то я її як почала пробувати, то половину упробувала ще теплою. ))) Ледве змусила себе зупинитася, бо вже ніч була. )))В мене трохи впав верх, тому хочу ще погратися з цим рецептом - додати борошна або зменшити дріжджі.... Щось таке треба їй доробити. Вона була майже така, як я шукаю. Теплою взагалі була дуже волокниста та пухка, дуже запашна та смачна. А от коли остигла, то стала розсипчастою. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))) Та отож. В мене вже воно, як ідея-фікс. )))) Майже всі знайомі сміються з мене. Кажуть, щоб напекла та пригостила нею, коли все ж таки знайду той самий рецепт. )))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене і бажання такого не було, випадково вийшла. вже задокументувала рецептіг
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Василисочко, а чи можна й мені десь почитати ваш документ? ))) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до речі, я откорректировала количество муки на 350 гр, т.к. тоже добавляла, иначе жидко. А раз у нас двоих похожий результат, то и др. лучше такой давать ))[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

укрнет говорит, что сегодня День кондитера. С праздником, дорогие труженницы!!! )) натхнення, чудесных и вкусных изделий! [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

осьо https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=958380170941753&id=100003093370120
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Звичайно, ділитися краще вже перевіреним рецептом. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую! Біжу читати. ))) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по рецепту Лянки, мч в захваті, чуть не плакал что заканчивается))) спасибо! к вых. еще наколочу) [+sign]Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая!Фаина Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тобто ви білки взагалі не додавали в тісто? Це лише цього разу чи завжди без них? Поширила собі у фб - я там рідкий гість, не знаю, що й де лежить. )))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))) не знаю ніяких кондитерів, хлібопекарі ми:)) а вапщє дякую, тебе теж зі святом:)[+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"чуть не плакал что заканчивается" - це справжня похвала:) [+sign]"якщо жінки завтра прокинуться і вирішать, що їм подобаються власні тіла... уяви, скільки людей одразу втратять свій бізнес"Гейл Дейнс[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

неее, Танюшка, после цветов и пасхальных украшательства, как тут показали, точно кондитеры ))[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я сегодня сахарными цветами зачитывалась. Из сахарной мастики. Вот это люди Умеют. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах