Навіяно відгуками на фільм "Мій король"

252 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Навіяно відгуками на фільм "Мій король" (це буде не про фільм як про витвір мистецтва, а про те, як його подають і сприймають в нашому суспільстві. По аналогії з розбором Гоші з Москви слєзам нє вєріт).У фільмі показана правда, як вона є - і про співзалежність, і про перверзних нарцисів, і про те, що до успішної жінки нормальний мужик підійти побоїться, а от такий мерзотник - нараз. На форумі їхні стосунки описувалися словом "качели".Ось опис фільму з одного рос.сайту, мої ремарки - в дужках:"Тони знакомится на вечеринке с Джорджио, и легкое увлечение перерастает в настоящую страсть. Десять лет всепоглощающей любви (для нього вона не була "всепоглощающей", він їй брехав і зраджував, а її кидало то в депресію, то в апатію), полной безоглядного счастья (такого безоглядного, що вона намагалася покінчити з собою, пила антидепресанти і постійно плакала через біль, що він їй причинив)и ослепляющей ревности (хоча насправді його зради мали б її саме "протверезити", а не "засліпити", щоб вона, бува, не прохлопала своє щастя).Тони предстоит долгая работа, которая излечит душу и смягчит сердце"(тобто вона поряд з ним, виходить, нарешті розкрилася і "вилікувала душу" - до того вона була нормальним адвокатом, без антидепресантів, без сліз, без істерик, її ніхто не бив, не причиняв психологічне насильство, і вот наконєц вона "ізлєчіла душу і смягчіла сердце", бо знов простила такого гівнюка. Ось - опис з іншого сайту:"Травма позволяет Тони осмыслить любовь всей ее жизни и понять, насколько счастлива она была в объятиях любимого" (так, саме тому вона там весь час плаче, згадує все те погане, що він їй зробив і ходить до психотерапевта).Ось рецензія, написана читачем-мужчиною:"С первых минут просмотра чувствуется, что «Мой король» снимала женщина — решения героев чаще всего принимаются на эмоциях, и решения эти чаще всего спонтанны, чувства всегда берут верх над холодным рассудком" (а рішення свої вона якраз приймає тоді, коли нарешті згадує про те, що вона теж людина і хоче порвати з цим брехливим психопатом). Ось ще з однієї чоловічої рецензії:"Эммануэль (акторці) предстоит быть то любимой, то жертвой, то истеричкой, съедаемой ревностью, то, в конце концов, полной благородства женщиной, пережившей бесконечные измены мужа". Ви поняли, в чому благородство? Ото-то. Окрема розмова - про зовнішність головної героїні: акторку, яка її грає, - називають "відверто некрасивою". Мене це здивувало: висока струнка білявка (або світло-руса), з гарними вилицями, великими виразними очима і пухлими губами. І ще й розумна. Ну не фотомодель, але і не "відверто некрасива". А героїню її у відгуках ще називають істеричкою і неврастеничкою. Злегка забуваючи, хто її такою зробив. Ну і любов все побєділа, да. Я спеціально хочу обговорити не професійні рецензії, а відуки простих читачів, адже це - зріз суспільства, в якому ми живемо. Мізогінія, як вона є, одне слово. А ви шо думаєте?Ваш штатний філософ.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин надо смотреть идти, а то только слышу от всех об этом фильме
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Ты тоже не можешь это развидеть? :) (Вопрос риторический :) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от ти правильно сформулювала. я на сцені, де вона напилася, зупинила фільм, лягла спати, а потім додивлялася.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нууууу, а що ти хтіла почути? хуєцентризм у дії... на жаль.[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я ж не про фільм, а про те, як його розуміють в наших широтах...Шо хотіла? оце вас з Бякою ждала))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мужчина - мудак, но у него все ок, поэтому по отношению к себе он прав. А если женщина с ним, то она - истеричка и мазохистка+ и наоборот, если женщина - стерва и из мужчин жилы тянет, то идиоты, в первую очередь, мужчины
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нього все ок в тому плані, що завжди є кого трахнути, але психічно там проблеми ого-го
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дик, фільму я й не бачила, я у коментах хуєцентризм бачу [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, люблють в наших, і не лише в наших, широтах складні відносини. Люблять працювати над відносинами+ не знаю, чому люди не можуть зрозуміти, що здорові відносини дуже прості - в них всім гарно та комфотно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

фільм не дивилась, але логічно, що стосунки з первезним роблять жінку саме такою в очах інших. ну і звичайно, мужчинки+ що писали відгуки - то окремий типаж, яким треба покладіста берегиня:)[+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в подобных отношениях выигрывют и проигрывают оба и он, и она. Каждый ловит свой кайф и свою долю страданий. там, где превыше всего эмоции - уютно жить садистам ( в широком понимании этого слова) . [+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хороший фильм? У меня уже кризис жанра Столько всего пересмотрено, а хочется ещё ... [+sign]Помни — ничто не длится вечно, но это еще не значит, что оно того не стоит(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если бы не прочла про первезных нарциссов, согласилась бы с вами)) () [+sign]*[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на "петя любить галю і всьо у них окей" дивитися нецікаво. потрібен конфлікт, драматургія, катарсис. [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне кажется фильм нашел отклик у тех у кого в жизни происходило нечто похожее, а это, увы, немаленькая аудитория.Я ни считаю ни его мудаком, ни ее жертвой. Он просто такой, с такими потребностями и такими возможностями (отдавать) и это ее, а не его проблема, что она ждала от него большего, чем то на что он способен. И если бы ей не нравилось (как бы это не звучало), не хотелось обманываться - она ушла бы раньше.А что касается внешности героини - она не уродина и не красавица, она просто никакая, как вода из под крана.[+sign]Если Вас что-то смущает во мне - не нужно ставить меня в известность, попробуйте пережить потрясение самостоятельно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та у нас просякнуте суспільство цією мізогінією і жінки думають, що так і треба. ну нічого, таня танк та інші роблять свою роботу. прогрес неминучий.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну фільм досить правдивий і глибокий. При цьому без зайвого пафосу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да прям нікакая. від макіяжу теж залежить. А мудак - імхо, це якраз і є той, хто звик тільки брати. Він такий від природи
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

прогрес - це коли кожна жінка матиме пістолет і зможе адекватно захиститися без подальших звинувачень у перевищенні межі самозахисту[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По-перше, пішла подивилася актрису. Ну нє блін?? Ясна річ, як нема типової слов"янської зовнішності, отрихтованої за останнім словом техніки, так одразу "відверто некрасива". Тільда Суінтон, моя улюблениця їм, напевно, також страшко. По-друге, кіно не дивилась, але засуджую )), тобто чим там усе закінчилося? Коменти не дивують, я вже в останні дні багато написала тут про знижені стандарти, коли будь-яке дещо в штанях, вважає себе знавцем жіночої психології, після того ,як все життя на його вибрики та взагалі, життєві "досягнення" в усіх сенсах, жінки реагують однаково, з умілєнієм. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шикарне кіно!!! Рекомендувала його на форумі) читала інтерв"ю режисерки: там вона якраз і пояснила вибір акторів Чому саме вона вибрала Емануель Берко- якраз тому, щоб у глядача й персонажа завжди крутилася думка- як він такий прекрасний може дійсно мене кохати) До речі Емануель отримала приз в Каннах за кращу жіночу роль! Дуже чіткий меседж від режисерки про руйнівну залежність- емоційну, психологічну, сексуальну!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну пишуть же Вам, акторка - як вода з крану!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як на чий смак, звичайно, але мені такі подобаються. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах