Помните тему про женскую красоту?

368 сообщений в этой теме

Опубликовано:

В якій би країні вона не перебувала, зареєструвавши шлюб з італійцем і маючи італійське пермессо, вона має право перебування на території будь якої країни ЄС не більше ніж 90 днів на півроку. [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тему завела не для того, чтобы решать их проблемы с визой)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чейта, если итальянец-ее муж работает в стране ЕС, то она, я так предполагаю, имеет право там жить с ним [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Перед тим як вона буде мати право пройде багато часу. Громадяни мають право, ми - маємо обмежені права. Коли в мене був тільки ПМЖ працювати, а то і навчатися за межами Польщі я не мала права :) а ось Перебувати з туристичною метою, відвідуванням близьких - будь ласка, але не більше 90 діб на півроку. Треба уважно читати законодавство[+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ПМЖ Польщі я маю на увазі. Саме тому я продавала на рівні із всіма на ВНЖ Німеччини. Тепер маючи громадянство мені все одне де жити і працювати [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну пусть она дома сменит фамилию. Кто не ошибается в жизни? все ошибаемся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так в тебе чоловік хіба громадянин ЄС? Якщо чоловік або дружина громадянин і в тебе дозвіл на тій підставі, то можна жити у будь-якій країні ЄС+ інакше то дискримінація:)) То з нами можна будь-як обходитися, а с громадянами ЄС ні-ні...Я знаю декілька таких прикладів. [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

уточнення: жити у будь-якій країні ЄС, звісно, з чоловіком, якщо він там працює [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В мене я громадянин ЕС :) чоловік ні. Не зовсім так, довго пояснювати [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Для того щоб жити і працювати потрібно громадянина не ЕС отримати дозвіл на перебування, а тим більше з такою візовою історією як у ситуації друга автора ... Це скажімо так, проблематично [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Змінити прізвище - пів проблеми. Зараз скрізь при видачі ВНЖ, ПМЖ беруться відбитки пальців, при всьому обидвох рук. Як бути з цим? [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, не дозвіл отримати потрібно, а просто зареєструватися, ніхто вже перевіряти не буде+ у всякому разі, ні в Швеції, ні в Бельгії нічого не перевіряють, бо дозвіл вже видано іншою країною ЄС, то правила для громадян ЄС розповсюджуються і на їх жінок і чоловіків. А в тому, що в Італії можна отримати будь-який дозвіл в мене сумнівів не виникає:)) Взагалі, ти мені нагадуєш мене саму раніше) Я теж, живши по правилах, міркувала тільки правилами, а виявилося, що на багатьох, хто по тих правилах не живе, ті правила і не розповсюджуються. Роблять, що хочуть і нічого їм за те не робиться. Кажу ж, нічого тій дівчині не буде поганого, тільки добре, вангую, що через пару років вона вже буде з чоловіком, з дитиною, з роботою, з квартирою, з машиною тощо..........[+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так в неї ж їх ще не брали... [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ні, я пояснень і не вимагала)) то я до того, що цю ситуацію не можна приміряти на себе [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не розповсюджуються, на цю тему багато інфи в Інтернеті на профільних сайтах. Перевіряти документи таки будуть, починаючи з моменту реєстрації за місцем проживання [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В кого не брали? Читаємо уважно - людина перебувала в країні за студентською візою яку просрАчила. Отже або при подачі документів на візу брали, або ж якщо вже хоча б один раз продовжувався ВНЖ - брали. [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не приміряю, я говорю про те, з чим кожного дня вже протягом півроку працюючи у відомстві по справам іноземців, стикаюся. Навіть на нашому сайті МЗС піднімаються такі теми [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, сорі! тоді так, брали [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не розділяю стосовно останнього твого оптимізму :) [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, пресекли этот выход . Вы правы. Жаль, ведь каждый может ошибиться в любой сфере
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в чем ошибка? в нарушении закона? давайте тогда преступников не судить, а давать им шанс исправиться. человек совершеннолетний должен отвечать за свои поступки [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну чтоб так все преступники ошибались, как она- было бы хорошо И не было бы темы , что в москве ходит женщина с .... , ну сами знаете
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то ти по іншу сторону барикад:)) автор обіцяв написати потім, як закінчиться ця історія+ я стільки вже надивилася на тих "дівчаток", хай бог милує [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Абсолютно згідна, тим більше з моменту запровадження електронних ВНЖ та ПМЖ, за вісім тижнів автоматично за місцем реєстрації надсилається лист з попередженням про закінчення терміну дії візи. Так що це не помилка [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не знаю, кто там в москве ходит и чем так хорошо ее, по сути, преступление. если бы в Европе все так себя вели, то там бы была Украина [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах