шлюбно-сімейне і ремонт

177 сообщений в этой теме

Опубликовано:

не просто нелюбов до молотка. повна байдужість де і як ми живемо. навіть в процес покупки квартири він не прагнув втручатися. чого лише вартувала перевозка(Катя, вкотре спасибі!) коштів (всі, які в мене тоді були на житло) в жіночій сумочці з банку в банк(в скриньку). я навіть трохи посивіла. Просто хотілося, щоб поруч ішов чоловік. довго руки трусилися. а вдома- грудне немовля на той момент.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А вы готовы, к тому, что когда добьётесь, муж будет спорить с вами по поводу дизайна каждой лампочки? ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И туалет!:-) [+sign] Когда-нибудь таки наступит то лето, к которому я похудею!©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не согласна, в 90 процентах нужно для детей,а не лично жене. И мое любимое: кому нужнее мыть унитаз? [+sign] Когда-нибудь таки наступит то лето, к которому я похудею!©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вместо очередного ремонта съездила на отдых,да смотреть страшненько+ Но потом будет вообще осень,работа,школа,потемки итд. В задницу.Моему мужу реально ничего не надо, я сделаю,ну хорошо,нет? Тоже хорошо. Смысл тратить нервы ему и себе? Бесят только вещи, из- за которых трудно наладить быт: ему пять минут работы, а выхлоп мне потом огромный. Я стараюсь найти позитив во всем.Едьте в отпуск![+sign] Когда-нибудь таки наступит то лето, к которому я похудею!©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

навряд:). і я вмію аргументувати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в мене маніакальна депресія від цих стін. мала вже відпочиває. а ми утрьох- поки без відпочинку от коли темна пора року мені дуже важливий затишок, адже з настанням осені все менше проводимо часу надворі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) а вот когда аргументы есть у обоих, можно два года прожить с проводами без бра ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нахмурившись: моего 2 недели нужно просить лампочку поменять. А посуду и детей моет, да ) Как залило нас 4 года назад, так до сих пор паркет не перестелили (([+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не реклама случайно наткнулась на сайт кабанчик. сейчас сама в процессе косметического ремонта, выручает реальноттт
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прекрасно.понимаю...но увы.счас еще и приболела на аклиматизацию,на стены и пол стараюсь не смотреть. [+sign] Когда-нибудь таки наступит то лето, к которому я похудею!©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Співчуваю... Про всяк випадок - а ви коли просите прибити вішачка, то просите просто прибити, чи прибити конкретно на цих вихідних? тобто терміни виставляєте? Бо у чоловіків психіка так влаштована, що вони от прям зараз поквапцем не біжать робити, якщо саме їм той вішачок не потрібен, то його заганяють у дальню чергу пріоритетів,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тому, кого це більше парить. А дітям так і взагалі байдуже. Що саме потрібне дітям у 90%? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну самое банальное: продукты, мама с погодками колясками велосипедиками не особо ходок за продуктами,папа пожрали в маке и нахрена ему те продукты?+ Или ребенок все облизывает,кто будет мыть полы, а кто тупо кинет свои ботинки при входе?Ребенка позвали на др,надо купить подарок,ребенку года 3,кто будет его покупать?Кто выберет садик? Школу? Будет возить в субботу в 8 утра на тренировку?Кто поменяет постель у маленького ребенка? Снимет,постирает,погладит и развесит шторы в детской? Или найдет тетю и организует все ?Оно конечно только маме и надо...всю жизнь она мечтала не картины рисовать,к примеру, а шторы снимать- вешать...[+sign] Когда-нибудь таки наступит то лето, к которому я похудею!©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за іншими пунктами чоловік влаштовує? порядний, розумний, добрий, любить Вас і дітей? тоді вдихніть і видихніть, прийміть таку його особливість
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хочешь сделать хорошо - сделай сам - это общеизвестная истина я считаю, что основная функция мужика в доме - кормить семью, потому, хочет - пусть моет посуду, не хочет - пусть не моет, я все организую сама за его средства. А перевоспитывать взрослого человека вообще занятие неблагодарное и бесперспективное [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Моїй не байдуже. вона любить гостей, накривати на стіл, хорошу компанію, пікнікі, тварин періодично просить, а я змушена їй відмовляти з нашим кочовим життям. подружок на ніч вже пообіцяла їй.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сестра:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я в курсі. "я сама" вже чудово освоєно. і завжди знаю мілліон способів, як витратити "мамонта", тільки "мамонт" схуд за останній рік-півтора
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, знаю про нього.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я чомусь любов сприймаю як турботу, піклування у першу чергу про потомство. а коли живеш в такому "дивному просторі" як у нас, лізуть думки: любив би- так не поводився б.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, дзеркало до ванної кімнати чекало півроку за комодом кухню поставили в травні- досі не приклеєні планочки від затікання води (чи як їх там) на стільницю. то тут то там щось тече чи відвалюється. аналогічно було на попередній квартирі. так і продали з маленькими недоробками.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і таки цього не помічаєш, коли воно є. сприймаєш як належне красиву кімнату, двір для пікніка. Мої дико мріють про всього лише надувний басейн з ашану. Ніби простенька і скромна мрія, а мені нема куди його втулити. І це при наявності бабусі під Києвом. Спробую з нею ще раз поговорити, наступного тижня планується спека.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Золотые слова: не замечаешь пока оно есть.() [+sign] Когда-нибудь таки наступит то лето, к которому я похудею!©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах