шлюбно-сімейне і ремонт

177 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Є такі роботи, де вище вже не стрибнеш. + платять гривнею, яка з кожним днем знецінюється. На необхідне вистачає. Зараз стоїть питання ремонт або відпочинок. Я б взагалі це продала. але час не підходящий, то хоч до ладу доведу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вполне может и муж, разницы нет. Я в этом случае имела в виду "вы, семья, можете позвать мастера", + не "вы, автор поста, зовите мастера".Обычно кому больше надо - тот и зовет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я чоловіка вопщє не трогаю з приводу поличок, у нього є інші корисні свойства) єдине, на чому я настояла з часу одруження, - це щоб він мив унітаз, соррі за откровєнность. ну дуже я не люблю це ділочоловік у мене стірає і виводить плями. може пропилососити. якщо я прошу його щось зробити по хазяйству, він першим ділом іде у строітєльний магазін і купляє черговий чемоданчик з приладдям. а вже потім (через півроку-рік) випробовує те приладдя в ділі (жартую, звичайно, але в кожній шутці є доля шутки). тому, щоб не збільшувати і так значні запаси інструментів, я стараюсь обдумано підходити до постановки мужу господарських завдань. надарма кажуть: бійся своїх бажань, вони можуть здійснитися
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По крайней мере, у вас есть дрель))) Абсолютно все ремонтные вопросы решаю я. Могу снять текущий бачок, установить наличники, покрасить стены, поклеить обои... Лампочки тоже, хаха))) Я занимаюсь установкой бойлера и застеклением балкона, вставляю пистоны мастерам и ищу мебельщиков. Муж платит)))) Каждый делает то, что умеет)))) Муж не знает, есть ли у нас инструменты и какие) Я смирилась, хотя отец и брат с руками из плеч и я так привыкла.Но зато, как бы плохо я не готовила или убирала, я все равно звезда) У меня никто пыль пальцем на шкафу не проверит, сами понимаете )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про собаку конкретеіше можна? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мій чоловік робить полички, а от за унітаз не візьметься ні в жисть. Тому мила його я Цікаво, як у нього зара з унітазами? Скоро поїду, подивлюся.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Робить той, кому потрібніше. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Про ремонт порада що робити жінці - просто бути жінкою;)це може здатись дивним; але коли жінка бере на себе функції мужчини; то йому нічого не залишаеться як слухатисьтреба якось викликати те бажання; або нехай гроші заробляе - не всім же вішаки чіпляти;)[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо за Ваш опыт! Удачи Вам!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, взаимно удачи!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Давайте я в Улюбенцях напишу окремою темою, щоб не флудити ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

На дітях геніїв природа відпочивае; а таланти передаються через покоління мій чоловік практично все може та робить своїми руками; гарно і якісно хоча й в танчики може постріляти; тому я б не узагальнювала; як форумчанка що пише про советські времена)[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спс прочитано
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До речі, у мене десь є контакт вашого мужа. Чи можна звернутись після "армагедону" зі стінами з приводу ремонту розеток- 3 шт, текучого крану, трьох карнізів і 5 світильників???? Буду вдячна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, заспокоїли. В геніальності моїх дітей тепер точно сумніватись не доводиться.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Таки-так. "Я же мать", куди мені діватися.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

остается смириться и не мотать себе нервы. Если за 14 лет муж не изменился в этом отношеннии - то так оно и будет. Это не самый страшный недостаток, правда.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

недолік сильно впливає і впливав на якість життя. на моє ставлення до чоловіка. мене просто бісить, що я не можу пояснити дітям, чому в нас не так гарно як у моїх батьків, чому у нас немає де поставити надувний басейн(син просить, нагадує, коли в Ашані) і соромно подружку запросити на ночівлю. ніби все досяжно, але влом.мовчу вже, що третій рік живемо в режимі "на чемоданах": без тарілок, постелі, гардин, меблів і т.і не купуємо, бо є відмазка " переїдемо, зробимо ремонт або купимо більше житло". Змонтували кухню. Дитина:"мам. в кухні так затишно стало. не буду їсти в себе в кімнаті і тобі прибирати не доведеться":(.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дяк [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

меня бы порвало на 1000 кусочков еще в первый год общения с человеком, с которым у меня аж настолько не совпадает видение уюта в доме.Но сейчас .. двое детей, 14 лет за плечами.. я за компромиссы.. А Ваш папа может подключаться по необходимости?покупку постелей-тарелок не вижу повода откладывать - это уют, который даже на съемных квартирах и общежитиях организовывают, кстати, именно женщины
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня вот "рукастый", зато ни посуду не моет, ни готовит вообще , иногда только мусор вынесет.Недавно вернулась на поезде с детьми вечером, муж встретил нас, все хорошо. Но холодильник пустой, хотя муж все это время дома жил. А он мне и еще говорит: "Ну корми меня, и я в магазин поеду". Я просто так и села: только в дом вошла. Нашла в морозилке кое-что, разогрела быстро, покормила его и детей. Отаке :(А полочки прибивает, да.Только ремонтные дела бывают не так часто, а кушать и мыть посуду надо трижды в день.Автор, смиритись, Вам такого мужа выдали,и это не самый плохой вариант.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня такой папа, мой велосипед в детстве ремонтировал отец соседских детей, который был на все руки мастер. Но когда я рассказывала маме какой дядя Толя хозяйственный мама говорила-"зато папа наш не пьет и всегда уважительно ко мне относиться, я бы не смогла жить с таким как дядя Толя, который материт свою жену и тещу". Причем мой папа никогда даже посуду не мыл и до сих пор даже тарелку борща не насыпет если мама дома. Но он работает на огороде и ходит по магазинам, от иных мужчин этого добиться нереально. У вашего мужа много достоинств, мне кажется, что можно мириться ради этого с нелюбовью к молотку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перші роки ми провели в общазі, зйом, потім своє. можливо, це також вплинуло. У мого батька свій будинок і свої питання, які треба вирішувати. я батькам не маю можливості зараз допомогти. і батько ніколи не втручався, за що я йому вдячна
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах