Тож як сформувати "культуру харчування" в родині...

335 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ясно, спасибо, у меня такая тоже - очень удобная
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я все равно не буду считать калории :) просто кушать надо скромнее :) а на винограде не набираю. люблю его, но не настолько трепетно как персики
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вам із погріба видніше:) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да хоть бы и жена раньше вставала. Почему она должна готовить завтрак мужу. Он же не инвалид. () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну так як у неї його нема, то тут нічього не вдієшь. Це як хист до малювання або до вишивки чи музики.. Це трагедія жінок, що вони сторіччами не мали можливості розвивати свої найкращі талатни, жертвуючи ними заради обслуговування чьоловіків. Вони були примушені прокачувати свої слабкі скіли заради родини, нехтуючи своїми здібностями.А те що донька завдяки татові мае можливості розвиватися и вчитися - так це просто так і має бути. Це цілком нормально. Вона має сплачувати ці борги вашим онукам. Не вам!!!, а лише своїм дітям. Навідь очикувати від неї вдячності, не дуже правильно. От як ви її отримаєте не вимагаючи, як вона сама таке вам скаже, от тоді можно вважати, що ви отримали найвищий батьківський орден, найвищу ознаку.А от, зважаючи, на ваш стан, залучитися до приготування їжи чьоловікові, трохи допомогти вам в обслуговуванні дітей, родини, це як раз було б нормально і правильно.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не можу не погодитись із вище сказаним+ лише доповню (ну можливо в виправдання не достатньо активної діяльності чоловіка на домашньому поприщі), в Україні не завжди можна заробити достатньо коштів для родини працюючи з 9.00 до 18.00, тож робота займає значно більше часу, при цьому чоловік "дав мені можливість" навчатись і працювати в задоволення (робота в спец. школі -інтернат нажаль не дає можливісті робити великий вклад в сімейний кошик) . І потім ми ж говоримо лише про приготування їжі, в інших моментах все Ок Від доньок звичайно ніхто не чекає плати по рахунках, але хочеться утримувати якийсь баланс (тобто я не дуже схвалюю те, що зараз, під час канікул, підліток буде лежати весь день на дивані з ноутбуком, заглядаючи час від часу в тарілку, а я обслуговуючи її комфортне життя тішитимуся думкою про те, що мої онуки поводитимуть себе так само)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня появилась сковорода для стир-фрая и теперь это моя палочка-выручалочка :) Во-первых, быстро.. во-вторых, туда можно использовать даже небольшой неприкаянный кусочек мяса.. ну и если овощи завалялись ни туда ни сюда, то тоже хорошо смеси комбинировать :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я думала что эта сковорода вок называется. а где купили и сколько стоит? у меня частенько неприкаянным кусочек фарша остается
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та вы шо, для меня котлеты - это целый проект :) учитывая, что мясорубка плохая Как подумаю про котлеты - та ну их в баню! Из задней части можно много чего другого придумать. Запечь буженину, потушить в разнообразных видах, на стир-фрай пустить, даже тех же отбивных нарезать :) Я отбивные, правда, редко делаю. Но не морочусь так, как вы описываете. Можно даже заранее подготовить. Нарезала, отбила, пересыпала перцем, сложила в холодильник. На следующий день посолила и на сковороду, можно даже без муки-яйца :)А жареная картошка для меня деликатес :) Пару раз в год делаю, обычно когда дома сама остаюсь - чтобы ни с кем не делится :) Или когда у родителей, папу прошу пожарить, он мастер по картошке.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, вок. где взять - не подскажу, мне ее подарили С фаршем готовить не пробовала, но любое мясо туда идет на ура. Куриная грудка тоненькими полосочками+овощи, говядина+овощи (нра брокколи именно в воке с говядиной, можно добавить грибы), свинина в кисло-сладком соусе (к ней - жареные огурцы (!) и помидоры плотные, сладкий перец, лук, кусочки ананаса).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах