Батьки. Зовсім непотрібні? Слідами теми "а чи кажете ви своїм батькам про неприємне"

272 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Батьки. Зовсім непотрібні? Слідами теми "а чи кажете ви своїм батькам про неприємне" заспів: Я абсолютно не вважаю себе гуру у питаннях спілкування зі старшим поколінням. Мені аби з молодшим тут щось наколядувати путнє )) головна тема пісні: Читаю цю тему про "коли у вас якісь негаразди, чи розказуєте ви про це своїм батькам" і чесно... як багато в нас холоду, люди. Я розумію все, всіх, усі ми різні, живемо у різних обставинах, з різними людьми. Але це ж страшно, коли батьки виносять мізки дітям, коли нам н епотрібні ні поради, ні підтримки, коли ми всі такі "та шо з них, одні нерви....". Мені - аж страшно. кульмінація: дівчата, що сьогодні свідомо викруслюють батьків зі свого емоційного життя, ви готові до того, що за 20 років ви можете опинитись по той бік барикади? Я припускаю, що правила гри у світі змінилися, а я щось пропустила.... І всі вже "кожен сам за себе"? у всьому? рефрен: я нікого не хочу образити, просто давайте поговоримо, бо якось мене не того вчили. І да!!! мама в мене ой як не подарунок з бантиками, і верещу я аж шибки дзеленчать, як вона мене допече, і дверима гупаю аж.... але... так мало відповідей про "я люблю їх, то чого б не розказати". Ми вже більше не близькі люди, нє? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

близкие. и именно поэтому в свои неприятности ее не посвящаяю. и да, себя люблю больше, чтоб потом миллион раз к это теме не возвращаться, ибо мама любит поковыряться в больных местах.[+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Думаю, що все є результат всього+ У більшості випадків, для того, щоб доросла людина "викреслила батьків зі свого емоційного життя"(с) (що б це не означало, опустимо поки визначення), треба було, щоб для такого ставлення роками прикладались зусилля.А оце всепрощення, на зразок "як би до мене не ставились, а я буду емоційно відкритим, бо я повинен любити, це ж близькі і т.д." - то шкідливо для власного організму, тому нафіг треба.А щоб не "опинитись по той бік барикади"(с), то треба висновки з поточної ситуації робити, і діяти відповідно, вже формуючи відношення з власними дітьми.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блін, то все ясно. А приклад? ну от діти бачать, як мама верещить на бабусю припустимо, я зараз про себе, аби ніхто не почав ображатисьщо це закладає? добре, про верещання все ясно. А припустимо, мама не запрошує бабусю в гості. Ну, от якось так. Не дзвонить. Не має контакту. Тобто це не жах-жах-жах, а так собі... жах. Але щодня нові очі дивляться на рівномірний градус жаху у стосунках з поколіннями старих людей. ви не припускаєте, що це матиме наслідки для всіх? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олесю, випийте кави, ви перехвилювались. Поговоримо пізніше я абсолютно не про вас і не про критику, щось вам взяло добре.... давайте тільки не починати мірятись "бодай вам ніколи того не відчути"... .я свідомо нічого не пишу, що і коли і як мені доводилось відчувати. Тому = пліз - говоримо узагальнено. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Жах, но дети не воспитают свою мать, чтобы она не верещала на бабусю, мама лучше знает [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну так я еще ничего не написала))) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Синопсис: очень много народу живет с обидой на родителей и носит это из темы в тему.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

имхо, проблема в общем низком уровне культуры общения моя мама, например, любит вместо поддержки обвинить меня)и только после того, как я продышу, посчитаю до 10 и ртом ей озвучу - мама, текст неправильный) говори мне быстро "доця, все образуется, они все мудаки, а ты - прынцесса! - говорит: ой, извини, я что-то не подумала))а была бы я холериком без туевых хуч лет личной психотерапии- просто поубивали бы одна другую да и дело с концом))))[+sign] "Каждый раз, когда мы даем взятку - для получения разрешения от чиновника или чтобы избежать написания протокола милиционером, мы поддерживаем систему отношений, из-за которой умирают украинцы на востоке страны"(с). [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000, вот поэтому у меня другие отношения со своим ребенком. Кардинально.+ Какая может быть эмоциональная открытость, когда все потом используют против тебе[+sign] Не спешите вытаскивать людей из говна, возможно это их естественная среда обитания! !©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я бачу, скоренько потерли, молодчинка :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звісно, ми вдосконалюємо наші рівні спілкування, робимо висновки і роботу над помилками (часто не своїми) але я саме про приклад, про той емоційний фон, що існує [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Советов не прошу уже очень давно. Лет с 16-17. Могу рассказать как дела, про неприятности не говорю когда они в процессе. + Зачем волновать зря? после завершения могу рассказать. Но мне с очень юного возраста была предоставлена достаточно широкая самостоятельность. Родители на работе, бабушек рядом не было, ключ на шее и т.п... - как у многих детей в СССР. Я так привыкла и у меня нет потребности в эмоциональной поддержке родителей. Хотя я понимаю, что родителям хочется знать о моей жизни больше, тогда я снимаю трубку, общаюсь и рассказываю. Но это делаю исключительно для них. Это не мы вычеркиваем родителей из своей эмоциональной жизни, это у многих изначально родители выстроили такую модель отношений. Но я не в претензии, надо сказать. Мне комфортно. Что касается моего ребенка, да, я понимаю, что я своим примером как бы показываю, что такая модель отношений с родителями может быть, но все же стараюсь не терять эмоциональной связи. Для себя :). Как поступит моя дочь - посмотрим.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

НІ, на мою думку, ви не зрозуміли про що була та тема+ на поверхні плавало два моменти: говорити і потім розгрібати ще з батьками (здоров`я), та говорити і відновлювати потім власну енергію розхлюпану на поясненя до, під час, та після.А якщо глибше нирнути, то тут Некрасов гарно пише в "Путах материнской любви".Ні в якому разі не йшла мова про те, що викреслити рідних із свого життя, але і залежними від них ставати не можна.Тут просто в кожного своя історія, і стригти одним гребенем не можна.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, це Ві ще не відчули на собі праведного гніву однієї знаної тут дуже позитивної пані, коли я на ФБ намагалася під її постом висловитися, що від того, що ми переносимо образу з дня в день і розносимо її по темах, ФБ, кабінетах психологів, краще не стає нікому."Дура" - це було найлагідніше, що я почула від команди підтримки! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что делать? такой фон лишь следствие, толку играть в одни ворота? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Думаю, що якщо при цьому мама чуйно вкладається у відносини зі своєю дитиною, то наслідком будуть міцні відносини з власною дитиною, незважаючи на наявність бабусі в гостях (в більшості випадків, знову ж таки девіації наразі опустимо)Як на мене, з т.з. наслідків, в такій ситуації відсутність бабусі в гостях - це краще, ніж бабуся в гостях, яка доколупується до дитини, докоряє мамі, звинувачує маму тощо та/або якій взагалі все не так.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+много, тема была как раз о том, что часто близкие лишь мешают и вносят слишком много ненужных истерик в решение любых дел, от их участия ничего не изменится, а энергии своим всепропало отнимут на год вперед[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про то не йшлося як про мету. Я це бачу як наслідок [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кави випити, що робить : ) можна чаю! і - шоколадку [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тут слишком давно, чтоб уметь не портить себе настроения )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса )) не стоит по двум ответам делать такие выводы, я со своими последний раз была близка в 12 лет, ты по мне будешь выводы делать? + и да, люди разные и семьи разные и отношения тоже разные ))не стоит делать таких громких выводов по двум трем историям[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ось це мені скидається на правду :) Дякую :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, я власне на цю тему висловлююсь)) +1 до своєї історії
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах