Батьки. Зовсім непотрібні? Слідами теми "а чи кажете ви своїм батькам про неприємне"

272 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Батьки. Зовсім непотрібні? Слідами теми "а чи кажете ви своїм батькам про неприємне" заспів: Я абсолютно не вважаю себе гуру у питаннях спілкування зі старшим поколінням. Мені аби з молодшим тут щось наколядувати путнє )) головна тема пісні: Читаю цю тему про "коли у вас якісь негаразди, чи розказуєте ви про це своїм батькам" і чесно... як багато в нас холоду, люди. Я розумію все, всіх, усі ми різні, живемо у різних обставинах, з різними людьми. Але це ж страшно, коли батьки виносять мізки дітям, коли нам н епотрібні ні поради, ні підтримки, коли ми всі такі "та шо з них, одні нерви....". Мені - аж страшно. кульмінація: дівчата, що сьогодні свідомо викруслюють батьків зі свого емоційного життя, ви готові до того, що за 20 років ви можете опинитись по той бік барикади? Я припускаю, що правила гри у світі змінилися, а я щось пропустила.... І всі вже "кожен сам за себе"? у всьому? рефрен: я нікого не хочу образити, просто давайте поговоримо, бо якось мене не того вчили. І да!!! мама в мене ой як не подарунок з бантиками, і верещу я аж шибки дзеленчать, як вона мене допече, і дверима гупаю аж.... але... так мало відповідей про "я люблю їх, то чого б не розказати". Ми вже більше не близькі люди, нє? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

близкие. и именно поэтому в свои неприятности ее не посвящаяю. и да, себя люблю больше, чтоб потом миллион раз к это теме не возвращаться, ибо мама любит поковыряться в больных местах.[+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Думаю, що все є результат всього+ У більшості випадків, для того, щоб доросла людина "викреслила батьків зі свого емоційного життя"(с) (що б це не означало, опустимо поки визначення), треба було, щоб для такого ставлення роками прикладались зусилля.А оце всепрощення, на зразок "як би до мене не ставились, а я буду емоційно відкритим, бо я повинен любити, це ж близькі і т.д." - то шкідливо для власного організму, тому нафіг треба.А щоб не "опинитись по той бік барикади"(с), то треба висновки з поточної ситуації робити, і діяти відповідно, вже формуючи відношення з власними дітьми.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

блін, то все ясно. А приклад? ну от діти бачать, як мама верещить на бабусю припустимо, я зараз про себе, аби ніхто не почав ображатисьщо це закладає? добре, про верещання все ясно. А припустимо, мама не запрошує бабусю в гості. Ну, от якось так. Не дзвонить. Не має контакту. Тобто це не жах-жах-жах, а так собі... жах. Але щодня нові очі дивляться на рівномірний градус жаху у стосунках з поколіннями старих людей. ви не припускаєте, що це матиме наслідки для всіх? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Олесю, випийте кави, ви перехвилювались. Поговоримо пізніше я абсолютно не про вас і не про критику, щось вам взяло добре.... давайте тільки не починати мірятись "бодай вам ніколи того не відчути"... .я свідомо нічого не пишу, що і коли і як мені доводилось відчувати. Тому = пліз - говоримо узагальнено. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Жах, но дети не воспитают свою мать, чтобы она не верещала на бабусю, мама лучше знает [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. likarbox@ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ну так я еще ничего не написала))) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. likarbox@ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Синопсис: очень много народу живет с обидой на родителей и носит это из темы в тему.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

имхо, проблема в общем низком уровне культуры общения моя мама, например, любит вместо поддержки обвинить меня)и только после того, как я продышу, посчитаю до 10 и ртом ей озвучу - мама, текст неправильный) говори мне быстро "доця, все образуется, они все мудаки, а ты - прынцесса! - говорит: ой, извини, я что-то не подумала))а была бы я холериком без туевых хуч лет личной психотерапии- просто поубивали бы одна другую да и дело с концом))))[+sign] "Каждый раз, когда мы даем взятку - для получения разрешения от чиновника или чтобы избежать написания протокола милиционером, мы поддерживаем систему отношений, из-за которой умирают украинцы на востоке страны"(с). [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+1000, вот поэтому у меня другие отношения со своим ребенком. Кардинально.+ Какая может быть эмоциональная открытость, когда все потом используют против тебе[+sign] Не спешите вытаскивать людей из говна, возможно это их естественная среда обитания! !©[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я бачу, скоренько потерли, молодчинка :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

звісно, ми вдосконалюємо наші рівні спілкування, робимо висновки і роботу над помилками (часто не своїми) але я саме про приклад, про той емоційний фон, що існує [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Советов не прошу уже очень давно. Лет с 16-17. Могу рассказать как дела, про неприятности не говорю когда они в процессе. + Зачем волновать зря? после завершения могу рассказать. Но мне с очень юного возраста была предоставлена достаточно широкая самостоятельность. Родители на работе, бабушек рядом не было, ключ на шее и т.п... - как у многих детей в СССР. Я так привыкла и у меня нет потребности в эмоциональной поддержке родителей. Хотя я понимаю, что родителям хочется знать о моей жизни больше, тогда я снимаю трубку, общаюсь и рассказываю. Но это делаю исключительно для них. Это не мы вычеркиваем родителей из своей эмоциональной жизни, это у многих изначально родители выстроили такую модель отношений. Но я не в претензии, надо сказать. Мне комфортно. Что касается моего ребенка, да, я понимаю, что я своим примером как бы показываю, что такая модель отношений с родителями может быть, но все же стараюсь не терять эмоциональной связи. Для себя :). Как поступит моя дочь - посмотрим.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

НІ, на мою думку, ви не зрозуміли про що була та тема+ на поверхні плавало два моменти: говорити і потім розгрібати ще з батьками (здоров`я), та говорити і відновлювати потім власну енергію розхлюпану на поясненя до, під час, та після.А якщо глибше нирнути, то тут Некрасов гарно пише в "Путах материнской любви".Ні в якому разі не йшла мова про те, що викреслити рідних із свого життя, але і залежними від них ставати не можна.Тут просто в кожного своя історія, і стригти одним гребенем не можна.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ой, це Ві ще не відчули на собі праведного гніву однієї знаної тут дуже позитивної пані, коли я на ФБ намагалася під її постом висловитися, що від того, що ми переносимо образу з дня в день і розносимо її по темах, ФБ, кабінетах психологів, краще не стає нікому."Дура" - це було найлагідніше, що я почула від команди підтримки! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а что делать? такой фон лишь следствие, толку играть в одни ворота? [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. likarbox@ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Думаю, що якщо при цьому мама чуйно вкладається у відносини зі своєю дитиною, то наслідком будуть міцні відносини з власною дитиною, незважаючи на наявність бабусі в гостях (в більшості випадків, знову ж таки девіації наразі опустимо)Як на мене, з т.з. наслідків, в такій ситуації відсутність бабусі в гостях - це краще, ніж бабуся в гостях, яка доколупується до дитини, докоряє мамі, звинувачує маму тощо та/або якій взагалі все не так.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+много, тема была как раз о том, что часто близкие лишь мешают и вносят слишком много ненужных истерик в решение любых дел, от их участия ничего не изменится, а энергии своим всепропало отнимут на год вперед[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. likarbox@ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

про то не йшлося як про мету. Я це бачу як наслідок [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

кави випити, що робить : ) можна чаю! і - шоколадку [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я тут слишком давно, чтоб уметь не портить себе настроения )))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Лариса )) не стоит по двум ответам делать такие выводы, я со своими последний раз была близка в 12 лет, ты по мне будешь выводы делать? + и да, люди разные и семьи разные и отношения тоже разные ))не стоит делать таких громких выводов по двум трем историям[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ось це мені скидається на правду :) Дякую :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ну, я власне на цю тему висловлююсь)) +1 до своєї історії
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас