Як ви спілкуєтесь з токсичними, важкими людьми?

337 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Як ви спілкуєтесь з токсичними, важкими людьми? Дєви, я в вас вірю:)) Помагайте.Розписувати, хто тут кому син жени коня Будьонного,я не буду, але буду вдячна за конкретні поради.Що б ви робили, якби ви опинилися на кілька тижнів під одним дахом з людиною, яка:- не посміхається- не каже вам "доброго ранку", а зразу каже "так, треба зробити то і то"- вічно показує своє незадоволення всім (як хтось інший помив і перевернув догори дном чашку, голосно відкрив двері, не набрав кип"яченої води вистигати, набрав кип"ятити воду не з балона з питною водою, а з крану, а потім після зауваження, що треба кип"ятити на чай воду з балона, ви виливаєте набрану воду з крана в раковину, а вам кажуть, що нащо ви вилляли, адже вода зараз дорога, в ній же можна було щось помити і т.д.)- якщо ви купили цій людині морозива - замість подяки реакція така: "ти що, не взяла кульок? я на вулиці не їм"- як тільки в пішли в магазин і взяли той кульок - "Ти шо, не купила хліба?" (хоча коли ви йшли по морозиво, можна ж було сказати)- коли у вас вривається терпець і ви кажете, що можна ж було сказати зразу, що разом з морозивом вам треба буде купити хліба, то вам кажуть, що ви вже цю бідолашну людину догризаєте, додовбуєте і доїдаєте.- якщо ваша дитина зробила якесь глупство - винні особисто ви, бо це ви, мабуть, її так вдома навчили (і байдуже, що вдома таких ситуацій нема з чисто технічних причин, все одно ви винні)- вам не кажуть "прошу, дякую, будь ласка", а коли ви все одно (демонстративно, да), кажете "прошу", коли вам не дякували, то на вас ображаються, виходять з кімнати і картинно плачуть з застиглим обличчям і широко відкритими очима- загалом - все, що ви робите - ви робите неправильно, а те, що ви спромоглися зробити без грубих помилок - не супроводжується ніякими подяками чи бодай поблажливим ставленням. Ну і те, що ніхто не посміхається - це я вже писала. Співчуття не приймаю, роз"їхатися прямо зараз змоги не маю, приймаю конкретні поради, як від цього спасатися, ну і посилання по темі. Дякую:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мама? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ничего не помогает, просто не общаюсь [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

забити і не звертати уваги
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я бы восприняла как возможную манипуляцию с целью вызвать чувство вины, либо когда истинную причину раздражения человек высказать не хочет то спускает пар придираясь ко всему. Поменьше бывать дома и поинтересней проводить время, это же не долго.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене зараз ситуація підводного човна, не спілкуватися неможливо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шокова терапія включаю програму "у мене увірвався терпець" - саджаю поруч цю людину і розказую, що і як я роблю і як робитиму і що МЕНЕ не влаштовує. Згадую все до найменших деталей. Спершу у опонента - шок. Триває десь днів 2. А потім якось все переосмислюється і стаємо ліпшими друзяками.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну от я і прошу поради, ЯК:))) особливо коли питають: а чому ти налила води не туди, а сюди? і так 25 разів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, скажімо так, людина з близького кола сім"ї
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О,это моя мама.Живу с ней под одной крышей)))Ничего не поможет,как и написали девочки выше.Только стараться не обращать внимания,если у Вас получится.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так,абсолютно правильні прични -але що з цим можна зробити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну как это? [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, не знаю... Я бы уже взорвалась и кроме шкандаля ничего не достигла:( У вас колосальное терпение по сравнению со мной!!! [+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже, співчуваю Вам щиро
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

або сварюсь або ігнорую і роблю як є. другий варіант легший. але буде дратувати ту людину ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зведіть спілкування до мінімуму, адже такі люди не змінюються..."Не кидайте перли перед свинями", - каже латинський афоризм. Я уже 100 разів у цьому переконувалася:) Зосередьте свою увагу на приємних людям, які випромінюють позитивні емоції, а від поганого якнайшвидше абстрагуйтеся:)[+sign]Давая волю фантазии, придержи руку(с).[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

токсичные люди - надо запомнить :-) по теме - радуюсь, что это временно + Веду себе так, как комфортно мне - "доброе утро" говорю, не стараюсь вести себя зеркально. На остальное стараюсь просто не обращать внимание. Концентрируюсь на чем-то хорошем и не даю сбить себя с плозитивного курса
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну це так, що ще тижнів два ми з цією людиною нікуди один від одного не дінемось. я ясно написала в стартовому пості, що це немодливо і попросила конкретних порад в саме такій ситуації()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бо такий мені сон був, тому й налила)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, так я вибухаю інколи. Хоча багатолітня робота над собою приносить плоди))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зачем с ней живете? Это же ад не жизнь [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бугага:))))))) смішно, правда. Але, на жаль, це спровокує нову хвилю недовольства:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олесю, знаєте, не всі можуть отак махнути хвостом і жити окремо і так, як захочеться - ви про це не думали?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чайку б намутила с каплями какими. лучше с коньячком. У человека явно дефицит внимания. Вот и бузит :)[+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какие вы себе порады представляете? Танцевать под дудку токсикологии разве что и то не факт, что поможет [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах