Парасюк только-что (полночь) с рус-укр границы

263 сообщения в этой теме

Опубликовано:

cправедливости ради, в том году с мая по сентябрь у нас тоже горячей воды почти не было
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

помню-помню, за фактами к ней ) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вы все знающие, ну да, ну да () [+sign]гуляла, как обычно[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это я в курсе давно) Ничего нового() [+sign]гуляла, как обычно[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У кого у нас, у вас президент на прямой связи, он с вами на ночь планами делится?++ итли вы копируете некий текст и выдаете его за мнение....[+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

жах, а де Ви читаєте? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж нічого не знайшла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне тоже интересно откуда Вы взяли эту информацию? или это Ваше? (+) Просто источник информации в наше время говорит о многом. Ну для меня лично.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еуропа пытается выйти с красивым лиТСом+ В Брюселі знайшли консенсус. Попередня інформація звучить так: Третій етап санкцій в повному обсязі вводитися не буде, але буде так званний перехідний етап, до якого увійде частина санкцій з 2 етапу і частина з 3-го. http://uainfo.org/yandex/357753-v-bryusel-znayshli-konsensus-u-pitann-sankcy-schodo-rosyi.htmlЩо з третього етапу (тут є консенсус з усіма): припинення фінансування всіх проектів в Росії, закриття всіх кредитних ліній ЄС і всіх міжнародних організацій, відозва всіх попередніх інвестицій (а це сотні млрд. євро!). Заборона інвестувати з боку будь яких компаній і міжнародних організацій, закриття всіх проектів ЄС в Росії, в комунікаті також є політичні вимоги - негайне повернення Крима Україні, припинення фінансування терористів на Сході. Комунікат глав держав ЄС має бути прийнятий сьогодні ввечері.Виктор ЧЕРНЫШУК
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, да не годуйте троля вже) там все давно дуже запущено (с)[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по типу *останнє китайське попередження*? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я только вот что нашла: (+) Веточка @vetochka0505 · 1 хв.@SPaWN_uaподтверждает,что под Изварино были дела очень плохи.После шквального огня минометов и градов уцелевшим войскам пришлось отступитьчуть позже там же вот это:Веточка @vetochka0505 · 54 сВ 15:40 были обстреляны из Градов наши позиции. Все целы, потерь нет.и вот это:Веточка @vetochka0505 · 2 хвНа глаз залп проводился очень близко к границе. Ответка уже доставлена. Слава Украине!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

типа "бу"?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, и кто такая это веточка? [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так помре ж, бідося, голодною смертю)))) урочисто обіцяю троля не тролити))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почему "бу"? Имхо, это неплохие экономичские санкции. На фоне просто разговоров, которыми всех кормили до этого ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я так понимаю, что жена одного из бойцов ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не получится у них уже красивое лиТсо - фрау Риббентроп подгадила(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оптимістиче, особливо порадувало останнє речення автора + ВИ ЗАТР*ХАЛИ РОЗВОДИТИ ПАНІКУ!Я не буду зараз сипати цифрами, назвами тощо. Скажу ось що, бо маю чітку інформацію з перевірених джерел: 1) Українські військові нікуди й ніде не відступають. Так, ведуть дуже важкі, кровопролитні бої в районах Маринівка-Савур-Могила, Ізварино, Краснодона, Луганська. Так, є втрати. Однак ніякого котла, оточення, "всьо пропало", "завтра російські танки будуть в Дніпропетровську" й близько нема. "Сєпари" активізувалися, бо російські радники чітко пояснили дебілам, що ще пару днів наступу наших військових під Луганськом - і їх фронт рухне. Тож, вони кидають зараз в бій все, що є. Але перевага й матеріальна, й людська, й моральна - на нашому боці. 2) Російські офіційні війська кордон НЕ ПЕРЕТИНАЛИ. Так, постійно баражують поруч, так постійно ведуться бандитські обстріли наших наступаючих частин, так, фактично, намагаються зробити без оголошення "безполітну зону" біля кордону. Так, постійно йдуть спроби перекинути колони з Росії. Однак наша авіація досить успішно працює по ним ще з вечора минулого дня.3) У переважної більшості панічних відомостей ростуть ноги з рашкінських агітвкидань, які мають на меті посіяти паніку та недовіру не стільки у лавах самих ЗСУ (хлопцям вже давно пох, що там гавкають кацапи), скільки якраз в тилу - серед їх родин, хомячків, журналістів. Які мають запустити потужну антивоєнну хвилю і збити наступ наши військ. Наприклад, деза про відступ українських військ під Луганськом, про знищення 4 бригад й сотні загиблих. Тому - ЗАСПОКОЙТЕСЯ І ПЕРЕСТАНЬТЕ НАКРУЧУВАТИ СЕБЕ І ВСІХ ОТОЧУЮЧИХ! Ніхто не обіцяв, що буде легко. Це - війна. Якщо ми будемо реагувати так на кожне вкидання та невдачу - нам ніколи її не виграти. Найбільше, що зараз треба - витримка та терпіння.4) Всім, хто не може сидіти на місці - прямо зараз йдіть і допомагайте волонтерам. Юрий Бирюков, Roman Sinicyn, Roman Donik, George Tuka,Miroslav Gai завжди будуть раді кожній копійчині чи ніштяку, які ви можете пожертвувати наших героям на Сході.НЕ ВСЕР*МОСЬ! Bogdan Butkevychhttp://uainfo.org/yandex/357765-nformacya-dlya-tih-hto-rozvodit-panku-navkolo-sogodnshnh-pody-v-ato.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вот боюсь, что в последний момент может соскочить тема отзывания инвестиций
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это да. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поповодусамолета пишут, что неправда, мол все птички вернулись на базу (+) также пишут о том, чтобы мы не паниковали, нас ждут сюрпризы (неплохие). Я верю в это.вот этого человека читаю в твиттере:Ледокоин Гетьмана @YevhenS · 15 сПРОСТИТЕ, ЧТО НИЧЕМ НЕ МОГУ ПОМОЧЬ В ЭТОЙ ИСТЕРИИ.ЗНАЮ НАСКОЛЬКО ТЯЖЕЛО НАШИМ СОЛДАТАМ, СТАРАЮСЬ МНОГО НЕ ГОВОРИТЬ.НО ПАНИКОВАТЬ НЕ НУЖНО!Давайте верить в лучшее и молится за наших ребят!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дамы, давайте не будем паниковать. + то, что готовы ввести санкции частично - это уже будет болезненно для нароссии. нужно же иметь что-то в рукаве для сдерживания пуйла, а не выкладывать все козыри сразу. ему ж тогда уже терять нечего будет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 и мне, кажется, что это лучше, не нужно, наверное, его полностью загонять в угол, ибо пришибет, пока выход искать будет ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах