хочу помтитися людині, яка зруйнувала мій шлюб.

240 сообщений в этой теме

Опубликовано:

"женщин - вперёд! Вдруг кирпич упадёт?" [+sign]_____- Теж непогано! - сказав зять, жбурнувши каменюкою в собаку, а влучивши в тещу._____Дітки, робіть добре! Хрєново воно саме получиться. (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

опекунський совєт жодного разу не прибув на суд, ні в першу інстанцію, ні в другу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

господи, а жить-то когда?:)) До климакса -недалече:)) а вы вообще расслабляться умеете?:))[+sign] Я уважаю лень за то, чтов ее бездейственной тишиживую мысль питает почвамоей несуетной души.В одних людях живет Бог, в других- дьявол. А есть люди,в которых живут только глисты. Ф. РаневскаяОргазм...Сарказм...Маразм...(с)Важно постав[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Лучше сделать и жалеть,чем не сделать и жалеть. Не везет мне в смерти,повезет в любви.Сломаете карьеру,а в любви опять людин1 повезет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы туда не попали- вы сами себя туда опустили() [+sign] Я уважаю лень за то, чтов ее бездейственной тишиживую мысль питает почвамоей несуетной души.В одних людях живет Бог, в других- дьявол. А есть люди,в которых живут только глисты. Ф. РаневскаяОргазм...Сарказм...Маразм...(с)Важно постав[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я б - відплатила тим самим.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сиди спокойно на берегу реки, и мимо проплывет труп твоего врага. (с) Конфуций. [+sign]Интриги, скандалы, расследования.. ;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Болотом тхне, вибачайте... Такою дитячою безпосередністю. Ви стільки разів повторили "хто багатий, той і правий". Тобто, те, що за окрему винагороду Вашу дитину судді позбавили житла- це побоку? Це нормально, так? Боротися не треба було.. А треба мститися якомусь дядькові, котрий -цілком слушно -вважає, що Ви НЕ МОЖЕТЕ претендувати на свого чоловіка з потрохами до самої його смерті... Про що Ви думаєте взагалі, до чого "дохтур"? Вам тут кажуть іти до психолога.... Послуги психолога з 4 тисячами і дитиною на шиї - це завелика розкіш, так. Але ще несумірніша розкіш - архаїчне світосприйняття!Втямте, люди не можуть і не мають належати одне одному пожиттєво! Ви хочете "боротися" за такий тягар на кожну шию, за принцип пожиттєвої кабали -замість боротися за власні права.Знаєте схему онтогенезу з курсу біології: організм на кожній стадії розвитку проходить етапи еволюції виду? Виходьте з історичних форм мислення, дорослішайте!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если боитесь бумеранга - лучше не надо. + Вообще, предпочитаю делать вещи, от исполнения которых не в силах отказаться. Если есть сомнения - возможно не стОит.У меня тоже была такая возможность. Отомстить и по полной. Лишить работы и/или уважения среди коллег. Даже палец о палец не ударила. Сначала грела мысль аля "Бог накажет". Не наказал. И слава Богу. Пусть живут. По возможности счастливо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я багато зробила для того аби відстоювати свої права.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Знаете, а я в этой ситуации как раз не буду гуманна по отношению к такому врачу. Как там говорил Шарапов: вор должен сидеть в тюрьме! Вот такой "доктор" не может заниматься врачебной практикой на мой взгляд. Сегодня он баб посоветовал, завтра скажет подростку травки покурить. И вроде каждый сам решает делать или нет, но вопрос в другом. Я считаю, что профессиональный психолог не может давать таких советов. Человек явно не на своем месте и гнать его надо поганой метлой. И не важно трещал брак автора до этого, были ли проблемы раньше, важно, что этот горе-врач решал проблему переутомления с другой стороны. Как собутыльник с забегаловки, а не специалист в психологии. Уважаемая автор, есть возможность - используйте ее. И не считайте это местью, это как в магазине, если продавец обвешивает - пусть ищет другую работу. И нефик церемониться.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то казав жиглов, а в іншому - ппкс) () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то поділіться досвідом. очевидно, що жінки зараз не в найкращому становищі, то треба виходити з цього і намагатися допомогти одна одній: можливо, комусь вдасться запобігти подібній ситуації. Поясніть, що Ви робили, Ви ж пишете тут анонімно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

що саме вас цікавить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так какого х....на вы тему завели? чтоб хамить и говорить чтоб вам советы не давали и жизни не учили? знаете, почитала всё, не жалко вас совсем, таким как вы так и надовот и мужа вашего понимаю, это ж скока гордыни, капец, жизни её тут учат, а вы чего хотели?, чтоб все вам ответили, "конечно отомстите, бумеранга не будет"от в вашем случае точно будет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Судова ситуація. Тобто, чи дійсно настільки не працюють суди, чи погані закони?Можливо, варто займатися якимись апеляціями?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ггг))))))))))) вибачте, автор, це у мене істеричне)) () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

про закони не можу нічого сказати, бо не маю з чим порівнювати (не знайома з судовими системами інших країн) суди працюють. якщо суддя куплений, то винічого не вдієте. апеляційний суд підкупити важче, але можливо))) в моєму випадку суддя першої інстанції на першому судовому засіданні намагалася схилити колишнього до мирного врегулювання. нанаступному про мир не говорилося, тиснула "а ви не забагато хочете?", кричала, кидала паперами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо апеляційний суд купити важче, то це може бути недоступним для Вашого чоловіка. Мені здається, що з такими настроями чоловіка (і загальнонародними) навряд чи якийсь психолог зміг би переконати його нормально турбуватися про інтереси власної дитини...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

попустило?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я погоджуся з вами.+ якимось кусочком свого мізку я це все розумію, і можливо сюди написала аби почути те, що давно знаю, але ж знаєте не хочеться вірити, що стільки років витрачено на життя з ... навіть підібрати слова образливого не можу.))) і напевно вигідно шукати винного. от єдине що в моєму мозку ніяк не складається це пробачити. ну не можу.(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не тем вы живете, не о том думаете, не туда направляете свою энергию... прошлое надо отпускать [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана...---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну по поводу ума, на вашем месте, "мамадам", я бы помолчала это вы завели тему,а не ямой муж дома, по психологам не ходитулыбаюсь вам:)))[+sign]Влюблённость в себя не бывает мимолётной;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну а що "гиги". Кожен судить по собі. Багато хто так само вчинив би на місці судді, якщо в неї самої низька зарплата. Причому, ще доведи, що їй заплатили, а не стався в неї приступ ненависті до тих, хто "висовується". А на місці чоловіка з бажаням пожити і побути вільним, себе ніхто не уявляєОсь тому ми-жінки й заїжджені коняки, що впряглися, не можемо й не прагнемо підняти голову і краще запряжемо у якогось воза з навозом усіх інших: чоловіка, позивача, доля якого від нас залежить... Без моралі судочинства не може бути. А як у судді така сама мораль: людина існує для того, щоб впрягатися і знати свій "шесток" - то чого ж ми від неї очікуємо. Виходить, це пануюча мораль. Треба до неї приєднатися і придавити інакомислячих? Заради чого? Ми не хочемо терпіти зради і хочемо мати гроші на себе й дитину - ні, натомість купуймо губозакатувальну машинку...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

надо, не отпускаю, возможно потому что умею жить для себя.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение