хочу помтитися людині, яка зруйнувала мій шлюб.

240 сообщений в этой теме

Опубликовано:

від чого ж ви така зла? )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так и живите для себя.... [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана...---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та якось не вдається. не жаліюся. просто не вмію)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"цинізм, почуття зверхності, задоволення від самого себе, безкарність." - вибачте, сумніваюся. Просто Ваш вчинок нагадує якийсь сюжет чи то чехівський, чи що подібне...Абсолютно тут лікар ні до чого, краще б натомість із юристами різними консультувалися, хоча б і безкоштовними в інтернеті.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, лечитесь, страшно за вас, точнее, страшно, что рядом такие люди как вы одержимые[+sign]Влюблённость в себя не бывает мимолётной;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вы меня не поняли... [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана...---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я написала по-моему это как минимум не закапывание себя в 39 лет и не обвинение всех вокруг в ваших проблемах. Честно, читаю тему в шоке. Вы реально верите, что виноват доктор?[+sign]я пришла из доброй сказки..выгнали![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

просто розумієте, чоловіки через гормональний фон більш депресивні. Виявляється, навіть жінки з низьким естрогеном депресивні, і партнер тут ні до чого. А може, той лікар щиро вважає, що рятував Вашому чоловікові життя, відволікаючи на думки про сексуальні пригоди.Уявіть собі: можливо, прийшов він до лікаря з якимись суїцидальними ознаками. А тепер скажіть ще: краще б він убився, ніж мені зрадив...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тогда почему не полегчало? врач тут при чем? а если и после мести врачу не полегчает, тогда кого в жертвы выберете? Не страшно карму себе портить? Жалко потерянного "шоколада", его и возвращайте, а месть эта Ваша....(пожимаю плечами)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а это вы поймете потом. хрошо так потом. ну... или не поймете :) тогда хороша поговорка: "месть- блюдо, которое подают холодным" () [+sign]"женщина...всегда она..." (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 сдержите свой гнев, скажите себе "НЕЛЬЗЯ"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не вважаю його на всі 100 відсотків+ винним. маю дуже багато злості на дохтора. гнів тре кудись подіти. та й чесно кажучи сама в собі його розпалюю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я дуже добре відчуваю людей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ещё одна.. великая и ужасная..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение