кто-то давал рецепт маринованых слив с множеством специй

119 сообщений в этой теме

Опубликовано:

я вчера ночью штрудли с яблоками пекла с тем же ансамблем) Ванили не оказалось в доме. За окном не погода, а дрянь... В квартире тоже как-то не уютно из-за погоды, и первая школьная неделя, насыщенная напрягами... И как-то всё с ног на голову...А тут такой мой штрудель сос пряностями глинтвейными в духовке развалился) Вот просто спас ситуацию)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зараз знову скажуть: Ого, цій темі вже стільки років! але ж актуально ;)В які банки краще закривати 0,5 чи 1л? Вони не залигаються на столі, як так розумію? :) Якщ овідкрити 1л, то з"їсться все, да? Тому економніше 0,5 :))))То кип"ятити самі сливи перез закатуванням чи і так піде? В маркетах аніс можна купити? Бад"ян знаю є, а аніс ніколи не шукала. Може на фенхель замінити можна? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

анис я покупала в маркете на развес, закатывала в 0,5л банки. Для моей семьи лучше так. Делала в точности как в рецепте,без изменений и дополнений
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я робила один раз, банки позривало нафіг, тепер я купую в Ашані мариновані сливи Ріо по 15 грн за банку 720 грамів. Вчора от купила 5 банок.Правда, купила тому, що не знайшла в продажі банок на єврокришку, тому купили сливи, переклали в інший посуд, а в тих банках закрила кизил)[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

які складні комбінації:)) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мір, якщо плануєш ставити на стіл гостям, то 0,5 літра - то курям на сміх.я би кипнула, щоб в банки все гаряче заливати, але тільки довести до кипіння - і зразу закатувати, щоб не порозлазились.по прянощам - там мій варіант, в першоджерельному рецепті взагалі була тільки Лаврушка, гвоздика і перець. як чогось нема - не переймайся, надолуж своєю улюбленою пряністю.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та да))) Ніде не знайшла банок, а кизилу вже набридло варитись, тож довелось отаку багатоходівку робити))[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В МЕТРО на тому тижні були 0,8 банки -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Буде як чорна ікра, значить :) Слив нарвала небагато, ще й половина м"які; купувати не хочу. Зроблю трішки[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую. Обіцяли цього тижня в Нову Лінію завезти. Але про Метро скажу чоловікові, може, заїде.[+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ми шукали 0,5, знайшли на базарі дорожче, ніж раніше в МЕТР банка + кришка виходили :)) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я свої поставила:) майже 20 кг у мене зїдаютьале слива свояоцет звичайний 9%із спецій лаврушка , кориця, гвоздиказаливаю десь з тиждень ,але точно не 4 рази, раз 10 мінстоять в шафі без проблемна 10 кг слив, достатньо 3 кг цукру на літр оцту (навіть потім ще залишається купа розсолу)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

м"які точно не клади, бо розлізуться [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сорі, не уявляю собі який там смак з 9% [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мну винного немає, я налила яблучного магазинного 6% -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

по-моему, это одно и то же.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Читала Вікіпедію - не одне :)) Бадьян - Небольшие вечнозелёные деревья или кустарники.Анис - однолетнее травянистое растениеЄ, правда, така штука, як Бадьян анісовий.[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

молодець:) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если речь идет о пряностях, которые в продаже, то производители пакуют одно и то же. Я столкнулась с этим, когда на глинтвейн пряности покупала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, я бадьян люблю, а аніс - буеее:( [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дам рецепт -- що точно не зривае) він вже е в ККЛ ( від інь)стоять по 2 роки в менетільки беріть дуже щільні сливи сорту угорка[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Рецепт маринованих слив Сливы к мясу (Инь) Очень оригинально и необычно.Гостей удивляет.Предупреждаю, рецепт выглядит странно, я рискнула и не пожалела.7 кг. слив венгерка ( твердые с косточками)3 кг. сахара1 л. уксуса0,5 пакетика лаврового листа1 пакетика гвоздики1 пакетика корицыЗакипятить сахар с уксусом и залить сливы со специями, когда остынут слить сироп в другую емкость, закипятить сироп и снова залить сливы., сливы заливать 6 раз - на 7 раз разложить в стерилизованые банки и закрыть.Я брала 2 кастрюли - в одной сироп, в другой сливы.Варила несколько дней, кастрюли не мылись, сливы не все дожили до банок - елись))кто любит пряно- необычное пробуйте, даже мужу с традиционными вкусовыми предпочтениями понравилось[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Термоядерний смак) на справді смачні робила багато разів ніхто не жалівся лише рецепта просили)[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

виходить у 3 рази більше оцту? [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Який першим знайшла той і робила; може ще за вашим спробую в наступному році бо в цьому не вродили в мене сливи; банки скінчились і після 2х порцій аджики перенасичилась консервуванням))[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах