культура поведения в поездах...

193 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Я чогось не зрозумів... а до чого тут плацкарт? В купе все так само... В купе теж можна і не вітатися, і ставати на білизну, і дитина плакати може, і туалет там теж є.Часто люди сприймають оточуючих в плацкарті як раз так, як описано вище... як "контингент", а себе як жертву обставин, яка змушена подорожувати разом з....цими... "контингентом". То ж навіщо ще й розмовляти?... По-перше, особисто вам раджу ноги на підлогу не ставити взагалі, бо, судячи з Ваших слів, нога з підлоги Вас не здивувала, а нога на білизні зачепила. По-друге, це стосується особливо дітей, коли вони злазять - вони малі і не бачать куди стає їх нога.. тому стають аби кудись стати... чи то матрац, чи то білизна. По-третє, не всім зручно за/злазити на другу полицю і часто це не питання виховання, люди просто не можуть відволікатися ще й на те, куди вони стають.Я зазвичай їжджу плацкартом... так цікавіше. Зазвичай зустрічаються адекватні позитивні люди. :)[+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я ездила летом, окно было открыто, всё выветривалось Но такое так редко случалось со мной, что не стоило и внимания:) Гораздо больше меня напрягали всякие нетрезвые личности. Вот вонь от них не выветривалась.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я так подсела ночью, беременная и с ребенком. Проводник уступил нам свое купе за 100 грн. Такую ситуацию проводник должен был решить, а не бросать пассажирку с ребенком на произвол судьбы. [+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаете, способность оплатить купе ничего не гарантирует. [+sign]геннадий ты еще и мысли ты ж блин не только существуй сантехник объясняет сыну в других словах но смысл такой[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ненавижу поезда. Это ад какой-то. Я в своей жизни два раза ездила в плацкарте и много раз в купе, для меня поезд - это реальный кошмар, даже если там все чисто ( а это бывает крайне редко).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я как-то с тремя мужиками ехала, блиииин. Это было ужасно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, т.е. нормально в данной ситуации вызывать милицию и требовать поднять человека с нижней полки в 3 часа ночи?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и носочки еще, Верка Сердючка вспомнилась .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та да.... она же не знала, что у нее билет на верхнюю)) Дадада, разные ситуации бывают в жизни, я в курсе))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

унеежеребенок, ну вы даете
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

давно не їздила поїздом але усі мої знайомі беруть квиток на верхню полицю, щоб спокійно собі залізти і нікого не чути / не бачити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це мені нагадало:) як ми колись їхали втрьох і вязли дві нижні полиці + верхню. Нас одразу попросила помінятися тьотя з онукою, бо вдвох на верхній- нереально. А ми спеціально брали дві нижні, так як двоє дорослих+ дитина. Помінялися. В результаті її дитині увесь час хотілося товктися нагорі. Тому фактично у них було дві полиці, і у нас дві:)Останні роки викуповуємо купе в таких випадках. Тоді дозволити собі не могли.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну які нюанси купуються 4 квитки на 4 особи. По факту їде 3особи. Квитки здаються чотири провіднику. Що він повинен повідомити? у нього всі пасажири (тобто, квитки) в наявності.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за якими правилами??? це для мене відкриття. Чому ви вирішили, що я кщо спите внизу, то і місце під полицею - Ваше? Чесно, не знала. Ткніть, будь ласка, в правила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

клас! Це для мене відкриття!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну да ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як щодо речей не в рундуку але під вашими полицями? Чи Ви туди не ставите? Якщо ставите, пасажир зверху може попросити прибрати, бо вони йому заважають, і взагалі, не за правилами.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а для перевоза собачек нет правил что ли? разве им можно бегать беспрепятственно? [+sign]Не знаешь, что делать - качай попу. Проблема может и не решится, зато попа будет накачанная.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Верхня третя полка, та на яку Ви пропонуєте ставили 40-50-60 кг валізи (навіть уявити цього цирку не можу), призначені для того, щоб зберігати на них матраси з подушками. Ніколи в своєму житті, а я досить багато свого часу поїздила, не бачила, аби будь-хто ліз і викладав свої валізи на третю полицю. Тим більше, оце вперше прочитала, що взагалі є такі, що не дозволяють людям, у яких верхні полиці, ставити їх речі під свої нижні місця. ДИВИНА... 8-оЦе взагалі небезпечно! По-друге :) воно таки гепне, якщо потяг загальмує, а по-перше - спробуйте просто уявити собі, як на треті полиці можна виперти хоче б 40 кг.Немає таких правил, про які Ви кажете.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якась маячня. Це небезпечно! Дякувати Богу, люди розумніші за ці НЕправила. Будь-яке різке гальмування і люди сипляться з полиць, а тут їх ще зверху валізами хай подобиває... 8-([+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ездила несколько раз во Львов. Экспресс - не могла высидеть, пришлось брать спальный вагон. Цена в 2-х местном купе была равна цене экспресса. А поскольку в спальном вагоне во Львов мало кто ездит , то оба раза ехала одна в купе, и на весь вагон было аж 5-7 человек. Да , я забыла ... думала , что выкупала купе , но вот , вспомнила , что это был спальный вагон и 2-х местное купе ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знаю, она милая была. Ну мне не мешала. Мяукала ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а обходные пути? + к примеру, - заявить проводнику, что 4-й чел подсядет на другой станции, и никого он не подсадит.Мы ВСЕГДА выкупаем целое купе, даже если вдвоем ездим. Так намного комфортнее, безопаснее и т.д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

угу, прям культ нижней полки какой-то. это мне напоминает начальную школу с культом первой парты + с лет 10-ти старшей, беру одно верхнее и одно нижнее, что б никому не мешать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это вина проводника, а не женщины. Проводник обязан устроить пассажиров - есть другие вагоны, где могут быть места. Или самому лечь на верхней. п. 1.4. Работники железной дороги обязаны быть вежливыми к каждому пассажиру, проявлять заботу и уважение к ним, предпринимать меры для устранения недостатков в обслуживании граждан независимо от того, по каким обстоятельствам и по чьей вине они возникли.[+sign] кондиционеры по приятной цене [email protected]______Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах