Сложная моральная дилемма.Помогите разобраться

160 сообщений в этой теме

Опубликовано:

як існують сім"ї опікуни по всьому світу, не вірю, що ви не розумієте Історія Астрід Лінгрен і її сина, наприклад, вона його рано народила, не могла виховувати, він пару років виховувався в інших сім"ях, потім вона забрала його і вже виховувала сама.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

як існують сім"ї опікуни по всьому світу, не вірю, що ви не розумієте Історія Астрід Лінгрен і її сина, наприклад, вона його рано народила, не могла виховувати, він пару років виховувався в інших сім"ях, потім вона забрала його і вже виховувала сама.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А коли наші батьки хворіють, ми що приймали рішення мати батьків суть не в тому, що вони мають зробити, у кожного свої обставини, можна просто хоч мінімальну опіку проявити.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чому Вас так турбують чужі діагнози, Ви або перкручуєте, або реально не розумієте образних висловів() [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так а що ви нам хочете сказати своїми репліками? [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я писала обратное где-то?) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хм, якраз родичі мають перевагу серд інших на опіку це ще зі школи.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вам ничего) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Реально не розумию як можна ставити диагнози незнайомим людям) И головне з якою цилью[+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Скоты-значит скоты. Отец ребенка потому, что отказался от него, а дедушка-потому что бросил в беде родную дочь и внука. Сестра туда же...Не дай Бог таких родичей (( [+sign]Женщина - как театр, сегодня комедия, завтра трагедия, а послезавтра гастроли в другом городе:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це діагноз скоріше явищу, а не конкретним людям, кожен хто лишає в складних ситуаціях своїх близьких робить не нормально. А причини, так, можуть бути різними, інколи є оправдання ненормальним вчинкам, а інколи нема. А ціль цих висловів опонувати до Вашого "ніхто нікому нічого не винен, якщо ці люди не планували дитину". Це якась панівна думка останнім часом. Ну не винен і що? Якщо ця ідея закріпиться як основна, то людство стане схожим на біороботів. Мені ця ідея не подобається, тому я і говорю, що це ситуація не нормальна. Тут видно, що у кожного є своє поняття нормальності. Розжувала як могла.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це діагноз скоріше явищу, а не конкретним людям, кожен хто лишає в складних ситуаціях своїх близьких робить не нормально. А причини, так, можуть бути різними, інколи є оправдання ненормальним вчинкам, а інколи нема. А ціль цих висловів опонувати до Вашого "ніхто нікому нічого не винен, якщо ці люди не планували дитину". Це якась панівна думка останнім часом. Ну не винен і що? Якщо ця ідея закріпиться як основна, то людство стане схожим на біороботів. Мені ця ідея не подобається, тому я і говорю, що це ситуація не нормальна. Тут видно, що у кожного є своє поняття нормальності. Розжувала як могла.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То, о чем вы говорите, называется фостерная семья.У нас нет такой формы семейного устройства.А даже если ребенка отдать в приемную семью, то люди к нему привяжутся, а потом отдавать его? Я считаю, что это бесчеловечно.Это люди, а не роботы.В наших условиях надо искать другие варианты.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Такой семье ребенка никто не отдаст ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

конечно,я бы этого хотела,тем более его мама повторю очень милая,сердечная девочка,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я в понедельник поеду,в Павлова.Ребенок в доме малютки Березка,так мне сообщила сестра.,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да в Италии кстати тоже,только темнокожие бывают на усыновление,а так -родственники еще и дерутся кому чадо забрать,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Родители сына приказали сыночку бежать,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олеся,все до банальности просто-никто не хочет выходить из своей зоны комфорта,им так удобно,и они тянут,авось как то рассосется,может чудо случится, папаша,маразматик ее к бабке возил.думал зглазили,а нормального психиатра просто мозгов не хватило найти,а то что ее уже забирали три года назад с галлюцинациями ,то ерунда,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Папа девушки? Да, с таким маразмом чего ожидать. Сглазили ... [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да,я кстати сказала про это сразу,но кто меня слушает,там папаша-село и люди,как говорят,дремучий майор,в отставке,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да,я хочу что б забрали,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет,дедушка-это отей больной на голову матери,у нее есть сестра,-родная, а еще в анамнезе-старший брат от первого папиного брака,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

повторяю я и не претендую на опеку, просто это дочка моей умершей подруги,она выросла на моих глазах,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы правы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах