в Украине полиомиелит

605 сообщений в этой теме

Опубликовано:

в Украине полиомиелит https://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150901_b.htmlПрекваліфікована лабораторія ВООЗ підтвердила поліовірус cVDPV1 у двох дітей із Закарпатської області. На момент виявлення паралічу одній дитині було чотири роки, другій – 10 місяців; обидві дитини попередньо не вакциновані від поліомієліту.Міністерство охорони здоров`я наразі здійснює негайні кроки для убезпечення українців від хвороби: «Ми працюємо з Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я та ЮНІСЕФ в контексті негайного реагування на спалах, аби зупинити розповсюдження вірусу. Такі дії включатимуть масштабні заходи щодо додаткової вакцинації дітей оральною поліовакциною (ОПВ). Вакцина ОПВ найбільш ефективна для того, щоб зупинити розповсюдження вірусу та забезпечити колективний імунітет», - сказав Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі сьогодні під час прес-брифінгу в МОЗ.Слід зазначити, що розповсюдження поліовірусу cVDPV виникло в результаті низького охоплення вакцинацією в країні з 2008 року. У 2014 році тільки 49% дітей були повністю вакциновані від поліо.«Хочу підкреслити, що завдяки ефективній роботі системи епіднагляду, яка швидко виявила вірус, нам вдалося вчасно зреагувати, - зазначив заступник Міністра охорони здоров`я Ігор Перегінець. – Зараз в регіонах є певний залишок полівакцин, яких треба негайно використати заради безпеки дітей. Крім того, завдяки активній роботі Міністерства від ВООЗ, ЮНІСЕФ та за підтримки Канадського уряду ми отримали в якості гуманітарної допомоги певну кількість вакцин від поліомієліту. Наразі ми працюємо з ВОЗ та ЮНІСЕФ щодо розробки плану протидії спалаху та отримання достатньої кількості вакцин для дітей різних вікових груп».В свою чергу, представник Бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан зауважила: «Ми співчуваємо батькам, діти яких тепер мають параліч внаслідок поліо. Той факт, що цих двох дітей було діагнастовано у Закарпатській області, не означає, що вірус не поширився на інші регіони України. Наша команда експертів вже працює в Україні і ми готові надалі співпрацювати з Міністерством охорони здоров’я на національному та регіональному рівнях заради того, аби зупинити поширення вірусу та попередити нові випадки паралічу у дітей.Зараз Україна готова до вакцинації всіх дітей на території країни згідно з планом. Ми надаємо необхідні консультації: від міністра та адміністрації до лабораторій та лікарів, які працюють на місцях, аби правильно і ефективно виконувати роботу по локалізації цієї проблеми».ДовідковоВипадки циркуляції cVDPV дуже рідкісні, проте очікувані у країнах з великою кількістю невакцинованих груп населення. З 2009 по 2013 роки випадки cVDPV спостерігалися в Афганістані, Камеруні, Чад, Кенії, Нігерії, Пакистані, Сомалі, Ємені.У всьому світі за останні десять років понад 10 мільярдів доз вакцини ОПВ було направлено понад 2,5 млрд дітей, у результаті чого вдалося попередити понад 3,5 млрд випадків поліо[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Почему не в Здоровье? [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

потому как считаю, что тема достаточно серьезная. а в здоровье не все заходят [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ 1 Вы правы [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне кажется, очень правильно, что сюда. У нас как-то пошла мода не прививаться [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо за ссылку:( [+sign]Има с телефона[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо за ссылку:( [+sign]Има с телефона[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот еще почитайте у комаровского https://www.facebook.com/uakomar [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

апну и напомню, что в Украине охват вакцинацией против полиомиелита не превышает 50% (вроде на 2014 год было так), + а с учетом фальсификаций, возможно, и ниже этого уровня.Это означает, что у занесенной мигрантами инфекции высокие шансы распространиться, упаси Боже, конечно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так она и не пройдет [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вас разочарую, охват намного ниже. а от полио всего 14% детей до года... [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я прочитала уже у Комаровского, спасибо за ссылку. Эти как раз данные не вошли в подсчет по 2014, т.к. эти дети тогда только родились + а дефицит вакцин в последний год был максимальным.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я с вами согласна о дефиците, но в основном идет отказ родителей от прививок. а ведь полио - это не корь и не краснуха, и даже не дифтерия... [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если можно, расскажите как можно привиться Полио в частной клинике, нужны ли для этого прививочные карты. У нас ошибочно поставленная в карту АКДС и Полио, я не хотела ее и делать, теперь думаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

размножают по идее на человеческих или обезьяньих клетках, насчет следов белка не в курсе + раз вирус - значит, консервантами могут быть антибиотики, не тяжелые металлы.Переносится обычно хорошо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не подскажу, извините [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Раньше так не было.. [+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хто знає - це вірус вакцинного походження чи дикий?() [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Пишут, что дети не привиты были. Тогда, где заразились??
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо вірус вакцинний, то від прищеплених, де ж іще? А от якщо дикий, то оййй(() [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В 6 лет прививка была. Почитала, что теперь в 14, правильно? Страшная новость. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если верить МОЗ, то тип вируса определен как cVDPV, то есть Circulating Vaccine-Derived Poliovirus то есть первоисточник таки вакцинный штамм, но многократно мутировавший и потому теперь способный вызывать острый вялый паралич.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого, моей 14. Никто об этом нигде не говорил. В поликлинике за лето была 3 раза
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах