Так будет гей-парад в Киеве, кто знает? и где?

817 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Драсти! Их же в армию не берут () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это дискриминация!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не-а. Кстати, на детском кинофестивале и на многих других мероприятиях тоже в АТО не призывают. И чего?...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

М-да, гомофобия у нас не хуже, чем в рашке...До Гейропы как до неба. Еще раз: одетые люди, без перьев, с флагами с радугой идут по улице и несут плакат "Равенство для всех". Что? в этом? такого?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Значит остается либо смириться, либо улучшать качество демографической ситуации путем выращивания детей приемныхНавязывать свои взгляды при этом кому-то остается табу тчк
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так работайте над этим
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

плюсуюсь до ваших слів ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

что-то я не заметила чтобы права геев ущемляли)) одно время стригла меня барышня, бывшая жена такого вот гея, мужик известный в теле-радио кругах, никто и никогда его не ущемлял, наоборот, должность была отличная, карьерный рост прекрасныйпри всем при этом у него есть ребенок, мальчик, ему сейчас лет 15, так вот, ребенок с малого возраста знает что папа живет с другом (в каком смысле друг он в курсе), любить папу меньше не стал, ближе и роднее человека у него не былодля меня было даже как-то странно что с БЖ у них остались просто прекрасные отношения
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

очевидно, берут, раз военкомы уже обещали прям на параде повестки раздавать ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можно научное подтверждение "збочення"? или это потому, что Вам так хотелось бы?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В Киеве во время акции ЛГБТ-сообщества "Марш равенства" геи могут получить повестки в военкомат. Об этом сообщил УНН представитель Генштаба Вооруженных сил Украины Владислав Селезнев.Как отметил военный, на акцию могут прийти представители комиссариатов.Согласно закону повестки могут вручаться где угодно. Решение о способе оповещения граждан Украины принимают местные органы самоуправления вместе с военными комиссариатами,— говорит представитель Генштаба.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так обьсните мне почему их не берут на работу?? пришел на собеседование, задали вопросы, я не слышала чтобы вопросы по сексуальной ориентации задавали?так как их могут не взять на работу?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

десь читала, що збираються вручати повісти прямо на параді якраз проти дискримінації, типу нам пофіг якої орієнтації боєць, ми всіх беремо гиг)))[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гомофобия, це якби ми збирались їх каменувати, чи висловлювались за те, щоб не приймати їх на роботу чи ще якось обмежувати, а так ми говоримо про надуманість даного заходу просте копіювання західних акцій[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тому що так є, научне підтвердження наочно видно, воно не приховане і навіть не потребує дослідження біологія є така наука, в школі читається, там є про пєстікі і тичинки, про те, що людина має 2 с таті, а для розмноження потрібно 2 клітини чоловічу і жіночу. А тепер ми тіпа повинні себе почувати винними що хтось мав травму чи почувається якось інакше чи народився от з такою схильністю. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Але дослідження були і вони говорять, що це не збочення Ви зараз намагаєтеся зробити винними ЛГБТ, це нічого?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

добре, а я знаю психолога відомого, яка лікує такі варіанти сексуальної поведінки інша справа, що не всі хочуть. І наступне, чи є у ваших дослідженнях клімат сім"ї в якій розвивається така дитина (гей)? Чи є дослідження по кількості самогубств від нерозділеного кохання гетеросексуалів? Звідки висновок, що люди хочуть покінчити з життям через суспіство, можливо у них також нерозділене кохання? Можливо у них є приховане насилля в сім"ї в т ч сексуальне, про Завадського всі чули, от от він гей + педофіл, а хто би знав про це, якщо би діти не почали жалітись? Я не проти того, щоб надавати меншинам психологічну і юридичну допомогу, але не збираюсь називати це нормою, просто тому, що це не норма. Кпім того, якщо людям погано, тобто є суїцидальні думки, то може варто спробувати допомогти тим кому можна (я не кажу про переробити тих хто дійсно від природи має таке відхилення, я про набуте), а не назвати це нормою і закрити очі, на те, що дядя гвалтував племінника і він тепер має такий досвід.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По второму предложения яне поняла, гей парады нужно приветствовать всем христианам? или только тем. кто обязан продемострировать европейность? А заодно, Филарет там тоже будет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тоже поразилась, честно сказать, я не думала, что все настолько плохо [+sign]Собака бывает кусачей только от жизни собачей...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так по закону вроде бы не призывают.... хотя в АТО - может быть.() [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в чому винними, є різні збочення, он писали про хокей на траві, збочення, але вини нема дехто їсть кавун з чорним хлібом і оселедцем, мені теж збочення, але їж собі. До чого тут вина? Вина є тоді коли збоченець насильно хоче тебе перетянути на свою сторону. А щодо обмежень, то якщо я маленького зросту, то в баскетбольну команду мене не візьмуть, а якщо пухка, то балет не світить і це об"єктивно, на кого в такому разі мені ображатись, можна займатись аматорством, так і геям можна утворити щось типу сім"ї, а офіційно-ні, бо от так є. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

много ++++точно так же это вижу, не вовремя этот парад (((.[+sign]Если какая-нибудь овца насрала вам в душу, простите ее, это она от страха... [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Навіщо цей парад? І для кого?+ Я ще в 90-х мала знайомих геїв і лесбіянок. Там, де я навчалась, їх було багато. В них все добре. І я впевнена, що ніхто з них на парад не піде. Цей парад організовують люди, які доообре розуміють, що не час і не місце для цього параду. Але парад буде. З провокаціями, потасовками і т.д.....Але ж це комусь конче необхідно, правда????
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах