Де тут в аутисти записують?

181 сообщение в этой теме

Опубликовано:

)))))))))))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да-да, только в обычную Игорь в саду вообще был самым удобным - сидел и молчал, и все. Сад тем и хорош, что ребенок все равно находится в социуме, хочет он того или нет. Привыкает к шуму, к перемене деятельности, осваивает навыки самообслуживания, день построен по расписанию, которое этим детям очень необходимо. Школа. Игорь пошел в школу, не умея строить предложения. Да еще и на украинском (а мы русскоязычная семья). С первой учительницей были проблемы, но там у всего класса были проблемы. В втором он пошел в класс 13 человек, учительница молодая и вменяемая. Про его проблему рассказала, вместе поддерживали его в плане диеты и работы на уроках. Сейчас в 5-м классе, даже не худший ученик в классе. Где-то 5-й с конца (28 детей, школа с усиленным изучением английского языка). Зато кружки - бегает и с удовольствием. Вчера вот пошел в музыкальную школу сам записался. На трубу...Это я к чему. Если уверенно, хоть и медленно, идти к своей цели, результаты будут обязательно!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ну ми зрозуміли вже, що ніхто тут ніфіга не розуміє, окрім Вас
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а Вы жутко предвзяты к детям с аспергера - почему?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

цікаво, ваша фраза це відсутність виховання чи логіки.Наведіть будь ласка приклад моєї упередженності
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) не думала, що ви теж неуважно читаєте.Востаннє повторюю мені нецікаві мотиви батьків, це по перше По друге в темі засвітились чотири такі мами з яких двоє сказали фі, мій розумний хлопчик не піде в сад для дебілів(зввсно не цитата), дві мами віддали своїх дітей до малокомплектних груп. Тому вважаю, що ваших знань з цього питання замало.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

молодці,що зрозуміли
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то есть ответа на вопрос про туб.садик не будет? Ясно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, можете вважати мене невихованою (+) але я терпіла всю тему. Вашою упередженістю (принаймні, мені так здалося) просякнута уся тема, від першого до останнього посту.чомусь Вас дуже обурює той факт, що діти з подібним діагнозом можуть відвідувати звичайні садочки і школи (начебто у них є якісь особливі риси, які унеможливлюють відвідування цих закладів).Ви звинувачуєте батьків і лікарів у небажанні проводити корекцію дитині (хоча усі спеціалісти погоджуються, що найкраща корекція - це режим дня, дисципліна, регулярні заняття за вподобаннями дитини і занурення в колектив "нормальних" дітей).Ви в достатньо категоричній манері відмітаєте аргументи і думки інших форумчан, хоча у них є власний релевантний досвід із цього питання.А тепер як істина в останній інстанції нам подається теза, що садочки для дітей з ЗПР кращі для аспі, оскільки тільки діти з ЗПР розвиваються такими шаленими темпами, що лишають далеко позаду усіх інших, які в майбутньому будуть працювати у них на побігеньках )))Мені просто цікаво, чому Ви тримаєте дітей з аспі (ми ж про аспі, а не про "класичних" аутистів?) за таких нереальних дебілів??? (вибачте, жодним чином не хочу образити діток з іншими відхиленнями)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) ви собі нафантазували моє збудження. при чому самв цієї дитинки не бачили
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну конечно, здесь только вы и обыватель, и специалист по РДА с единственно правильным мнением:). Непонятно только, почему вы пытаетесь его навязать другим - может просто реализовывать свой выбор (-) [+sign]Если реагировать на всё, что обо мне говорят – то так всю жизнь и буду метаться между пьедесталом и виселицей.Лера, Алексей (30/03/94), маленькая принцесса Софья (25/08/03) и Ленька (12/07/10)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ггг мені абсолютно нецікаво розбирати ваші фантазії.Якщо дитина яку бачила я буде відвідувати садок, який описали ви то після першого семестру її переведуть до школи 7виду, або 8 го
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, тобто наші розумні хлопчики все-таки мають ходити в садок для дебілів? при тому, що якраз за розумовим розвитком вони випереджають однолітків на декілька років?добре, якщо Вам нецікаві мотиви батьків - якими мають бути справжні мотиви?дуже цікаво, чесно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кто переведет? Без согласия родителей? Правила какие на этот счет, вы в курсе? и почему детей отписавшихся тут мам не перевели? Двое детей посещали садики с малочисленными группами, в туб.садике тоже малочисленные группы, что не так?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с Аспергера вообще особых проблем не вижу в обычном саду и школе, у них нет ЗПР, а больше поведенческие особенности, которые при маловыраженности и/или коррекции вполне позволяют идти по программе обычного сада и школы.Каннер тоже имеет разные степени выраженности, не всегда это глубокая умственная отсталость, полное отсутствие речи и контакта.У меня не Аспергер, тем не менее мы в группе обычного частного сада. И я вижу реальный прогресс от посещения.[+sign]Если реагировать на всё, что обо мне говорят – то так всю жизнь и буду метаться между пьедесталом и виселицей.Лера, Алексей (30/03/94), маленькая принцесса Софья (25/08/03) и Ленька (12/07/10)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна я теж не стримаюсь у відповідь на вашу промову. Мене дійсно виводять з себе зверхність куркоматерів, що маючи дитину з особливостями розвитку вживають слово дебіл не в медичному сенсі. Ваша аутична дитина теж має затримку психічного розвитку, через недорозвиненість деяких структур мозку. Вона не зможе жити без сторонньої допомоги і відсутність діагнозу в медичній документації не зробить його здоровим і пристосованим до життя.По друге. Це ваша бурхлива уява намалювала мою упередженність. бо цитати ви знову привести не змогли.І по третє. Про сади ЗПР ви теж фантазуєте, я казала, що в цих садках є діти з інтелектом норма і їх немало. Моє твердження про високу соціальну пристосованість дітей з зпр має не тільки практичне, але теоретичне підгрунтя.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лєра, ваш варіант тому і спрацював бо 1) садок малокомплектний2)прояви маловиразні3) мінімізація проявів.А в випадку мого, цілком конкретного хлопчика прояви виразніші, але без аутоагрессії. Мені цікаво вам ставили рда, чи аутичні риси?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) все так, можете вже заспокоїтись. ваші уявні дітки закінчать звичайні школи з відзнакою.все буде добре в нашій країні виконуть правила тільки лохи та дибіли,а кожна мама знає ,що краще для її дитинки
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так я поэтому этот вариант и выбрала, если бы у нас был совсем глубокий вариант, то понятно, что речь бы шла о спец коррекционных центрах и все.У нас 2 года стоял РДА, этим летом оставили аутичные черты + ЗПР + ЗРР(ОНР?). Но у нас реально хороший прогресс за последний год, почти ушли стереотипии, взгляд в глаза появился, даже иногда с детьми играет в группе. Сейчас больше ЗПР и ЗРР осталось, хочу на следующий год отдать в группу на год младше, с ними он должен тянуть программу.Сложно сравнивать по описанию на форуме степень выраженности, нужно видеть ребенка.[+sign]Если реагировать на всё, что обо мне говорят – то так всю жизнь и буду метаться между пьедесталом и виселицей.Лера, Алексей (30/03/94), маленькая принцесса Софья (25/08/03) и Ленька (12/07/10)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

впші розумні хлопчики мають засвоїти правила поведінки і тоді добрий психіатр напише діагноз здоровий
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це вас щось чіпляє в постах людини з високим коефіцієнтом аутизму і ай кью цікаво що саме?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

что за "уявні дітки"? Если вы грубите вместо ответов на вопросы, то не вижу смысла продолжать разговор, выполняйте свои "уявні правила"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы всех обвиняете в неподдержке вашего мнения по учебным заведениям и постановке на учет, хотя все пишут, что разные дети, разные проявления, разные условия...На вашу личность никто не переходил, мы обсуждаем мнения разных сторон в рамках заданной темы.[+sign]Если реагировать на всё, что обо мне говорят – то так всю жизнь и буду метаться между пьедесталом и виселицей.Лера, Алексей (30/03/94), маленькая принцесса Софья (25/08/03) и Ленька (12/07/10)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вони нікому нічого не мають (+) вони не долари, щоб всім подобатисьпевне відхилення від правил поведінки не несе загрозу оточуючим, не зриває навчальний/виробничий процес. певні особливості взаємодії кидаються у вічі при знайомстві, але потім оточення звикає і нормально до цих особливостей ставиться.а кому не подобається - хай іде лісом... Мені, може, теж багато чого не подобається в оточуючих мене людях, але я тримаю свої думки при собі.І якщо Ви такий спеціаліст, яким прагнете видаватись -то маєте знати, що добрі психіатри ніяких діагнозів не пишуть, тому що Аспергер - це не хвороба, а синдром.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

правильно, без огляду дитини вирішувати нічого не можна, хоча з вашого опису я все ж таки правильно визначила стан вашої дитини, а дитина з мого стартового посту набагато важча. Тому знаючи, що в Україні немає таких шкіл, мені було цікаво, куди вона потрапить після садочку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах