кому домашню здобич? (про допомогу Оленці Аносовій)

219 сообщений в этой теме

Опубликовано:

піднімаю тему, увага)!!! в суботу Таня привезе органічне харчування:) об 11.48 зустрі на вокзалі всіх з попереднього резерву записалаз того, що зараз є та можна замовити2 курки (по 40 грн за кг)9 гусей(по 40 грн за кг)6 кролів (по 65 грн за кг)чекаю всіх в пошті як завжди в форматі1. ім"я2. нік3. телефон 4. замовлення.в темі просто пишіть своє замовлення, так буде легше:)[+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А дитя як почувається? Ап! [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поки що ніяк(( забилася фістула на руці, мають в середу оперувати, рука дуже болить, але місьць в Шалімова не було наступного тижня мають вже робити плазмоферез, дивитимуться, як рука заживає.грошей не вистачає, ліки за допомогою форума купили дешевше, але тут ця операція - ще майже 3000 грн витратиться, решта - ще частину ліків закупити, а ще потрібні системи й фільтри, на них грошей поки що немає((([+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

давайте я две куочки заберу. лариса 067 5098204 2 курицы[+sign]счастье - это не пункт назначения, а способ путешествовать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

возьму 2 курицы [+sign]Как жаль, что все, кто знает, как надо управлять государством, уже работают таксистами и парикмахерами.Если у тебя получилось обмануть человека - это не значит, что он дурак! Это значит, что тебе доверяли больше, чем ты этого заслуживаешь.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Грошей не вистачає ((( Треба кинути клич. Гроші можна на картку на чоловіка Вашого? [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можна чоловікові на картку дякую)вчора розмовляла з Ларисою мультик, у фонді для Оленки тільки 800 грн. цього поки що замало([+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, одночасно написали, але Лариса була перша... [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

добре [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це мало ((( [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©НА гору - С горыВ школу - ИЗ школы- Вас не то чтобы не любят и боятся, вас просто побаиваются и недолюбливают... ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Системи і фільтри потрібні для плазмоферезу, чи для чогось іншого? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так. [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Візьму 2 кроля, якщо є! [+sign]The Earth is full - go home![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

є, записую) [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ще 2 кроля та 9 гусей. кому? [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я собі купувала системи безпосередньо в фірмі, яка поставляє+ всі ці штуки в лікарні. Вийшло суттєво дешевше ніж купувати в аптеці. Але, там продають упаковками а не поштучно. Хоча мені якраз однієї упаковки і хватало на курс плазмоферезу. Якщо треба, можу пошукати десь їхні контакти. Чи в них є де купити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

прошу Вас, поушкайте, будь-ласка. поки що потрібно 10 систем [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так, знайшла + не пам"ятаю як вони правильно називаються... Ось їх телефон 278-03-09.Знаходяться на Десятинній 1/3, це біля Михайлівського собору. Якщо вірити гуглу, то ось їх сайт http://osely.com.ua/index.php/uk/contacts.html Просто подзвоніть і запитайте чи є в них в наявності системи, які потрібні Оленці. Вони можуть трохи морочити голову, питати хто дав телефон і т.д. То скажете, що в лікарні де проходите лікування. Я посилалася на військовий госпіталь, то продали без проблем. Просто офіційно вони поставляють продукцію лише в мед. заклади. Мені теж потрібно було на курс 10 систем. Я купувала упаковку у них, в ній було 8 систем, а 2 докупила вже в аптеці.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Возьму 2-х кролей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

150 hrn на карточку приват
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сорі, за годину до Вас забронювали в пошті((( [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, зараз перевірю [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую:) [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ще є 8 гусей [+sign]Сильные выживают, а слабые погибают – не верьте. Выживают только хитрожопые![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Знову не встигла ) Ну тоді одну гуску бронюйте на мене.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение