А як люди з дітьми виживають в передмісті без машини?

188 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Будь-ласка Ваше право. Але не треба говорити - що в Києві всі квартири виходять на магістралі, а в дворах ходять маньяки Плюси-мінуси є скрізь У Вас плюси - повітря У нас - інфраструктура, школи. Плюс поряд з Вами ліси... І дитині в 4-5 класі двору буде мало ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тю, так будинок - це да! з новобудови в двір в труселях не вийдеш. А моя основна проблема була - як таскати дитину на маршрутках у Київ, коли місцеві садки забиті або їх нема+ так-то я і сама люблю ліс-річку-дерева-двір в селі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

і погоджусь, і не дуже :) погоджусь з тим, що дивно, що розказують про жахи Києва :)а не погоджусь з тим, що в Києві є тисячі будинків в тихих районах - вони може й тихі, але загазовані однаково з іншими, тобто про чистоту повітря тут не йдеться[+sign]жизнь прекрасна !!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

еее... автор начебто ставив питання, нікого ні в чому не переконував - з чим саме ви не згодні?:)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ocean - так Ви вже переїхали Чи тільки думаєте?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то я й кажу - таскати то проблема, а сили таскаючі черпають у природі :))) () .[+sign]жизнь прекрасна !!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

)))простите..все смешалось в доме Облонских) имела в виду автора поста, к которому обращаласт Инред.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у Києві все те саме, тільки без півників, є на Русанівці:)) і жаб з каналу чути аж на Березняки:)) а ще на Русанівці - білки, їжачки, солов"ї, качки, дятли, іволги і риба в річці:) це я так, згадала, де я тут жаб чую:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я маю житло, але кредитне. Хотіла поміняти його на новобуд на СофБорщ. Поїхала туди і+ зрозуміла, що з дитиною і без машини буде важко, і всі плюси перекриються довгою дорогою в дюнах:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Знайдіть час і пошукайте квартиру в Києві Якщо гарно пошукати - можна знайти Наприкладу у нас в Академмістечку гарну 2-кім. хрущовку можна купити за 75-80 тис. в р-ні вул. Доброхотова. 7 хв від метро І яблуневі сади, тиша - за вікном 3 школи, 3садочка в зоні пішоходної доступності
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

там, де я живу - купа шкіл і садочків, а також озеро, Дніпро і Русанівський канал + зелений двір, обсаджений шовковицею і абрикосами, поряд поліклініка дитяча з басейном, до метро 10 хвилин марруткою, і поряд розв"язка, по якій я через міст Патона опиняюся через 20 хвилин на Подолі:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

допишите еще в свою идиллию -садики и школы забиты до такой степени, что минимум 30 человек в группах и классах[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, а десь є менше?:)) (це я не по темі, просто цікаво:)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вот я Вашу тему поняла правильно :). И отвечаю: Я в себе таких сил не наблюдаю, поэтому школа (и садик раньше) - в шаговой доступности. И никак иначе, ничем, никакими сомнительными прелестями каких-то дальних школ меня было не прельстить :))[+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не, ну конечно хотелось бы больше электричек, но я просто подстраиваюсь них+ кого не устраивает можно маршрутками каждые 3-5 минут, но в два раза дольше)[+sign]...кормилица изволит после трудового дня пива выпить. ТИХО ША БЛЯ ВСЕ!! (с) PtaXaТехподдеpжка - служба, дающая советы, что делать после наступания на гpабли. Обычно пеpвый ее совет - наступить на гpабли еще pаз и сpавнить ощущения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ооо, нарешті:))) я. до речі, давно помітила, що ви озвучуєте співзвучні ідеї:))+ ресурси у мене не такі сильні, щоб вставати о 6, коли я можу встати о 7.50:))мені чисто пощастило: я купила квартиру, а потім чисто випадково помітила, що поряд - садок, хороша школа (куда возять навіть з правого(!!!) берега), поліклініка, стадіон, озеро, канал, річка, набережна і хороша розв"язкаможе, тому і пощастило, що інакше я б просто не витримала?:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вокруг того места, где живу я, выбор всяких школ и садов достаточно широк, но, даже, если бы и не был таким широким, все равно... По большому счету, все эти школы - практически одно и то же, ну, разве что совсем уж вопиющие, но мы ж там и не живем? :)) ПС - я Вас тоже всегда с удовольствие читаю :)[+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Эль, а если кто-то НЕ ХОЧЕТ жить в пригороде?+ Я в доме с удобствами выдерживаю два дня.Нафиг мне та травка итд.Имею опыт жизни и в самом центре, где и парки рядом в которых я выросла и на крещатик пешком.счас спальный район, но лес через дорогу.До метро три минуты маршруткой - 15 минут пешком.Метро идет до центра 18 минут.Но была бы возможность вернулась бы в центр.и другого мне не надо.Представить какие-то электрички, маршрутки пригородные,дороги - боже збав.Только квартира и только в городе.но я отлично представляю что все люди разные и хотят разного, и это замечательно.Рассказывать им что правильно только у меня....ну зачем?[+sign]Сексуальность не в длине юбки -она в глазах:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дуже влучно, шо всі школи - "одно и то же":)) як пише російський психолог Елена Первушина, + головне в молошій школі - те, щоб вона була біля дому. Всі спецнапрямки можна осилити в двох старших класах. Та і не знає дитина в 6 років, буде вона фізие чи знавець східних мов...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так я і більшу єрєсь зараз скажу :)). І нереальний вплив першого вчителя на майбутнє людини це також міф (імхо, звичайно :)) ). Таких ідеальних вчителів, фантазії про яких описують на мамськом і пошуки яких починаються за два роки до першого класу, може, 10 осіб на весь Київ, так що - до школи не ходити, якщо не знайшли? :)[+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, до школи ходити, причому возити до тої школи за тридев"ять земель:)) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

извините, можно я влезу не по теме? А можно Вас попросить назвать улицу, на которой Вы сейчас живете? (или номер этой самой школы) - очень нужно нам купить квартиру в Киеве в таком удачном месте....Заранее благодарю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

до центра - 15 минут, попрошу)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вам коли в школу? На цей рік вже запис закінчився І який бюджет на покупку квартири? Я орієнтуюсь в цінах на квартри по Академмістечку Інфарструктура тут прекрасна, супермаркети, центри дозвілля, танці, школи...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ха. у меня знакомая, которая живет в Киеве (на харьковском). Так у нее старшей исполнилось 3, родилась младшая. А она захотела старшую (а после уже и младшую ) отдать в определенный садик, который на правом берегу. Так она с грудным сыном на руках по утрам возила на общественном транспорте старшую. При этом до метро на автобусе, потом в метро, потом еще маршруткой остановок 5. И только потому, что хотела отдать в конкретный садик. И так 3 года, пока младшую туда же не запихнула.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение