А як люди з дітьми виживають в передмісті без машини?

188 сообщений в этой теме

Опубликовано:

садик - в соф. борщаговке, многие мои соседи возят в Вишневый ( прямо на въезде садик есть), и утром туда доедите за 5 мин, и маршрутки не забитые)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ви думаєте, з машинами всі справляються ;) ? можна ж і в пробці застрягнути, і десь затриматися люди прилаштовуються. звичайно, це не дуже комфортно, але хто казав, що життя - це мед у шоколаді?купа народу по Києву возить на більші відстані, думаю, в кожного є знайомі, які дітей кудись возять. моя знайома з Троєщини на Житомирську малюка возить щодня, правда, на машині. із СБ не так уже й далеко і незручно, і без пробок, до речі. просто ви дивитеся зі свого теперішнього вікна, і все бачите поруч. тут би і я замислилася, якщо чесно. бо сама малюка вожу в КИїв до садочка, іноді так влом. але я на машині
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та так... у тому ж Голосіївському районі на тролейбусах дітей возять... .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Кстати, да - у меня знакомые из Петровского в Вишневый возят ребенка в садик.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я просто собі уявила, що перед тим, як почати їхати на ролоту, треба спочатку ще кудись їхати з дитиною - іноді в інший від роботи бік... де люди сили беруть... .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Просто ко всему привыкают и приспосабливаются :) Я вот не могу понять, как люди живут в шумных оживленных районах окнами на какой-нибудь проспект, среди бетонных коробок.Все дело привычки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, тема ж не про це, де краще жити. мені цікаво, ЯК люди виживають - вставати ще на годину раніше, їхати ще далі, возити дитину в повній маршрутці...+ я просто вже сама як та мама дяді Федора з мультика - ледве сил вистачає телевізор ввімкнути, як вона казала. От і думаю, як люди живуть при ще більших випробуваннях
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

жесть( Подъем в 4 утра... я бы сказала - нуивовбаню.[+sign]Ощущение бесконечного океана времени не покидает тебя до тех пор, пока все, что с тобой происходит - происходит впервые.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну то яка різниця, звідки возити? все рівно возять. а по скільки років вашим дітям? давайте спробуємо мислити на перспективу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

скоро 6, попереду ще рік в садку .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вопрос привычки Безусловно если на сон отводится достаточное количество времени.Ранним утром здорово.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а в яку школу збираєтеся? бо якщо якусь спец., то все рівно, звідки возити мій синок на Поділ катався всі роки, то в його класі були діти звідусюди, лише парочка з того ж району. а ми з міста переселилися на пп.борщагівку. задоволені загалом. правда, транспорт під під*їздом. а у вас як комплекс здадуть в експлуатацію, то теж, можливо, з-під будинку прокладуть новий маршрут - чому б і ні, якщо це вигідно? у нас же так зробили
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ой, а можете детальніше розкатати про ПП Борщ? можна в лічку. як вам там живеться? як довго добираєтеся до Києва? інфраструктура, люди?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 в 7 - нормуль, мне казалось я свою поздно поднимаю в 7.20-30)) когда в садик ездили выходили из дому в 7.40-7.50....маршрутка, в садике были в 8.15-8.20 (если на Юности не застрянем), на работу надо было на 9.00..да и то писала на укороч.раб.день, все на 8.30 приходили
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

очевидно, це залежить від конкретного мікрорайону, бо у нас тут 2 новобудови - то все ок але неподалік якісь бараки - вони не надто доглянуті. загалом все з транспортом і інфраструктурою ок: дві маршрутки до метро. одна з-під будинку до Академа, друга - за метрів 500 від під*їзду - до Нивок. свій садок (але ми не здалися, бо переповнений), школа. може, навіть підемо до неї через рік, бо викладання у молодшій школі, на мою думку, в першу чергу має на меті не відвернути дитину від навчання. а тут педагого мол.кл. на дорогих "розвивалках" в Києві підробляє, всі її вихваляють, вивішують скрізь її дипломи й нагороди. В нашому буд. салон краси і магазинчик "невідкладної допомоги" - тобто якщо щось забув купити в Біллі або Ашані (до них деякі сусіди пішки ходять - 1,5 км мимо озера). ну а вже про природу й казати нічого - є все, тільки, на жаль, брудне. щоправда, голова сільради щороку ініцією суботники, ми ходимо. а іноді з малюками з лісу веземо повний багажник назбираного сміття. але частіше пішки - тут у нас навіть зоопарк є, де можна тваринок погодувати )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

эмм... + бовкну две банальщины:1 - все познается в сравнении.2 - человек ко всему привыкает.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я теж не розумію! От продаємо свою квартиру в передмісті Переїжджаємо в гірші умови, але біля школи А взагалі - щоб возити дитину - треба мати залізний характер А якщо 2 дітей, 3 - це взагалі героїзмВаріант передмістя і возіння дітей підходить:1) коли хтось з батьків не працює і не збираєиться це робити2) Є няня яка це робить 3) Якщо дітей - бездопомоги няні/родичів не обійтись Моя думка - передмістя не для батьків з дітьми. які самі не можуть доїхати до школиСамі перекокнались
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1, ребенок вообще не очень догадывался что есть другая жизнь :) она даже сама просыпалась в 4 утра и бодрым бесом скакала с зевающим папой к стоянке за машиной :)зато пробок нет :)[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, я маршруткой еду из Ирпеня в Киев (20 минут), забираю малого, и 15 минут маршруткой домойно у меня неполный рабочий день. в 16 выхожу с работы, в 17.15 уже дома[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мои встают в 6-30 - и мы в Киев не едем. в 7-30 старший в саду, малая в 7-50 в школе+ нафика они мне до 9-00)))[+sign]...кормилица изволит после трудового дня пива выпить. ТИХО ША БЛЯ ВСЕ!! (с) PtaXaТехподдеpжка - служба, дающая советы, что делать после наступания на гpабли. Обычно пеpвый ее совет - наступить на гpабли еще pаз и сpавнить ощущения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мои встают в 6-30 - и мы в Киев не едем. в 7-30 старший в саду, малая в 7-50 в школе+ нафика они мне до 9-00)))[+sign]...кормилица изволит после трудового дня пива выпить. ТИХО ША БЛЯ ВСЕ!! (с) PtaXaТехподдеpжка - служба, дающая советы, что делать после наступания на гpабли. Обычно пеpвый ее совет - наступить на гpабли еще pаз и сpавнить ощущения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не знаю, для меня путь из центра Киева в Боярку не имеет отлшичий от пути на Позняки или Троещину, а воздух чище) [+sign]...кормилица изволит после трудового дня пива выпить. ТИХО ША БЛЯ ВСЕ!! (с) PtaXaТехподдеpжка - служба, дающая советы, что делать после наступания на гpабли. Обычно пеpвый ее совет - наступить на гpабли еще pаз и сpавнить ощущения.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А хто Ваших дітей відвозить в садок/школу? Тут ніхто не говорить. що важко дорослому добратись з БояркиВажко - з дітьми. Якщо у Вас є на підстарохвці бабуся, няня - вітаюА якщо немає - передмістя - зайві проблеми на свою головуІ ніколи дитина в передмісті не буде мати стільки можливостей для розвитку (музшколи, спортсекції. гуртки, танці) - як в Києві
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

представьте себе - есть люди, и многие из них - не нищие и не придурки, как вы пытаетесь выставить, и даже с детьми, которые переезжают и города в предместье. просто не хотят жить в бетонных джунгляхмы сейчас планируем переехать еще дальше - хотим свой дом, муж не хочет жить в квартире.[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а шо она делает еще 40 минут в школе? меня в свое время ужасно парил этот вопрос когда привозила малого в 8.10 в школу, а там печально 2-3 человека стоят у стеночки в аболютно пустом коридоретак их жалко было...[+sign]Мама Эля и ее сыночкиВасек 05.06.04 и Ромчик 30.05.06ICQ 225-994-145[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение