Девушки, нас читают и даже статьи за счет нас состряпывают! (Про Лорак)

152 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Девушки, нас читают и даже статьи за счет нас состряпывают! (Про Лорак) http://glamurchik.tochka.net/ua/195059-poka-lorak-rozhala-murat-zazhigal-s-devushkami-shok/Знаменита українська співачка зараз перебуває в пологовому будинку і вже насолоджується принадами свого материнства. Всі таїнства пологів пізнав і чоловік співачки.Ані Лорак сьогодні вперше стала мамою. У пологовий будинок співачка не хотіла їхати заздалегідь, відправилася туди вже, коли почалися перейми. Чоловік зірки Мурат Налчаджіоглу був із нею під час пологів, він підтримував дружину. Однак не все так було гладко, як здавалося. Одна з породіль цієї клініки, яка знаходиться в сусідній із зіркою палаті, на одному з форумів написала, що Мурат обнімався з невідомими дівчатами, поки Лорак народжувала.- Я зараз там же, у сусідній палаті, тож це точно:) А чоловік її КОЗЕЛ, учора поки вона народжувала, підтримував її внизу з двома дівками в обнімку, - написала дівчина на одному з форумів.Хто ж ці дівчата, які допомагали Мурату Налчаджіоглу у своїх обіймах пережити пологи дружини, поки що не відомо. Але, мабуть, така подія Мурату далася нелегко, тому довелося прихопити групу підтримки.Читайте ексклюзивні подробиці вагітності в спецтемі "Пологи Ані Лорак".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

капец:))) .[+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и кто же это, а? [+sign]свой мозг людям не вставишь - у них для этого нет специального HDMI входа (C) Armada + Mrs_Berimor[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Думаю автор врядли признается, но факт таков Уже весь инет пестрит статейкой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нічого дивного не бачу. Людина виклала інформацію в неті. Нею може користуватися будь-хто. Вона ж не просила за цю інформацію гроші... А форум популярний - читають його багато хто. І журналістів також.Пи.Си. Якщо що - я не працюю в тому виданні, на яке ви дали посилання. :)[+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я себе приблизительно представляю сцену так: ребенок уже родился, Мурат выскочил в коридор - ну, чтоб звонить многочисленной родне, ну и обнял первых попавшихся людей - ими оказались девушки...Бедный Мурат...В турции так не рожают, там под палатой стоит толпа родных, которые и сына и невестку поддержать могут, и поделиться радостью есть с кем - а тут...бац вышел...и сразу сплетняну, и у меня муж обнял доктора, а потом еще и акушерок...и еще денег им совал, прямо в род зале[+sign]Хочешь насмешить Всевышнего, расскажи ему о своих планах[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Следствие ведут знатоки(((( Кунст_камера [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Проте, гроші отримала людина, яка шяхом нишпорки, здобула належну інфу [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так жеж и поссорить их можно - неаккуратненькие у нас есть журналюги... они ж тож люди - зачем им такими статьями жизнь портить?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не погоджуюсь про "нишпорку". Людина кмітлива і докумекала, що цю інфу можна перетворити на гроші. Поважаю. Причому, я підозрюю, що це хтось з наших форумчан і для цього спецом нишпорити не треба було. Це перше. По-друге, людина знайшла (неважливо як) цікаву інфу. І зрозуміла як її правильно використати. Це вказує на професійність журналиста. Що ж стосується самої інформації - то ми ж всі вже давно знаємо, що не варто викладати її в нет, якщо не бажаєш, щоб нею скористалися. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+111
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вони - зірки. Такі речі будут постійно проскакувати в їх житті. Вони повинні вміти спокіно на це реагувати. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте-дурь уже прошла, маразм еще не начался…)) Я кайфую!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Человек заработал, а роженице будет "очень приятно" увидеть эту статью. Найдутся доброжелатели, покажут.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені чомусь теж так здається. Ну не могла наша форумчанка, при всій повазі до неї, знати точний час народження дитини і чи до, чи після, чи під час Мурат обіймався з людьми. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Но все равно не приятно. Человек, подобным образом зарабатывающий деньги, вызывает омерзение Это низко.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

меня лично больше бесят не журналисты+ хотя тут, конечноЮ явно попахивает желтизной, а такие вот люди из "соседней палаты". ну у видела - мало ли что ты там видела, рядом стояла, слышала, что ли - нет, надо бегом на форум и сообщить миру о своей причастности к событию!..аж тошнит...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А раптом форумчанка помилилась, з рештою, невірно трактувала те, що побачила? На разі журналіст оприлюднила неперевірену інфу+ і ось ва чутки[+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знаю. У мене ішний погляд на ситуацію. Мабуть тому, що я не возводжу породілль в ранг святих і недоторканих. Просто маю, звичано, повагу. Але - це життя, і ніхто не застрахований. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть люди, которым не изгадить нестерпимо. если человек серость, то казасться ярче он может, только очернив все вокруг. пусть это тоже в прессе напишут.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

между этим писакой и нормальным корреспондентом такая же большая разница, как и между папарацци и фотографом. От первых только вред.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, от мене не тошнить, але я вважаю, що то таки неправильно. Суб"єктивно. [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А вам не здається, що журналісти майже ніколи правильно не трактують ситуацію? :) [+sign]В каждой хорошенькой девушке,В каждой застенчивой лапушкеМогут быть где-то упрятаны...лядские гены прабабушки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот именно, надо же было выпендриться, шо она рожает в самой Исиде, да ещё рядом с АЛ
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах