Як вдалися паски в 2015?

160 сообщений в этой теме

Опубликовано:

спасибо)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

^))) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

яка ж ти умнічка:) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кривые ручечки, ггг не знаю, правдараньше грешила еще на короткую расстойку, теперь 3,5 ч в формах подходили паски - результат тот женадо будет еще с температурным режимом поиграться[+sign] "Каждый раз, когда мы даем взятку - для получения разрешения от чиновника или чтобы избежать написания протокола милиционером, мы поддерживаем систему отношений, из-за которой умирают украинцы на востоке страны"(с). [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я как всегда пеку по рецепту Дарии Цвек, единственное меньше сахара -больше изюма кладу, паски всегда получаются и вкусные+ http://vikna.if.ua/news/category/ua/2013/05/01/13057/view
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сохраню ваш рецептик, спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пекла по похльобкіну і мясоєдовську мясоєдовську , трохи перетримала на ростойці, трохи впалисмачні обидва рецепти, дегустатори розділились у своїх уподобаннях, тому думаю і надалі пекти по декілька рецептів на рік:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

рада поделиться)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И я с отчетиком+ Мои два подьема поднялись хорошо, а в формах уже хуже. Но на вкус это не повлияло) Я люблю не воздушные сухие, а сдобные,сладкие и влажненькие)Пекла по своему, проверенному уже 10 лет рецепту. Пасочки 2015 Крашанки- миньоны[+sign]Учеников узнают по любви.А не по протестам или политическим речам.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

красота! :)) [+sign]Вика и ТимкаКогда вы перестанете копаться в том, что уже произошло, и тревожиться о том, что еще не случилось, тогда вы сможете присутствовать в настоящем моменте и испытаете радость жизни. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от, вмыють люди так шикарно оформити і сфотографувати! клас! [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какая прелесть))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

очень классно! миньоны - это нечто! )) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, девочки) Идея с миньонами из интернета, сама не додумалась бы)[+sign]Учеников узнают по любви.А не по протестам или политическим речам.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

красота!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мої пасочки вдалися. :) Рецепти були від Марти Стюарт, Лянки та Lego. :) Першою пекла від Марти Стюарт, тут давали посилання на відео і там же є рецепт на дві великі паски. Вони вийшли смачними, але я щось робила не так, трохи десь ... дріжджі взяла свіжі. :( Вийшла паска не така, як на відео, а дуже пухка, м"яка, дирчаста, аж пуста всередині, і трохи сухувата. Ще перепечу за цим рецептом. Другу пекла Ляночкину. :) Цей рецепт та Похльобкинський - улюблені паски мого чоловіка. Вони майже схожі одна на одну, але Ляночкина якось смачніше мені здається. Це така справжня паска, така, як має бути. Дуже здобна, запашна, важкенька, жирненька і дуже смачна. Лянка - дуже дякую! Особлива подяка від мого чоловіка. :)Третю пасочку вирішила пекти несподівано для себе. :) Напекла вже два види пасок, але ж з половини рецептів, аби ще щось спробувати. Поставила на стіл, а чоловік мій аж занервував - запитує, чи буду я ще пекти, бо це ж мало. :) А він держить пост і паски любить... аж так, що після посту сідає на паскову дієту. :)Ну, так... мене не потрібно довго просити, я завжди згодна. ))І так, швидко перевіривши продукти, побачила, що все є на пасочки від Lego. :) Тим більше, що кількома днями раніше натопила баночку свіжого смальцю. Робила супер-мега-намазку неприлипайку до різних форм, і ще багато смальцю залишилося.Борошна додавала. Десь з пів-кіла у мене було манітоби, плюс ще близько кіла пішло звичайного борошна. Тісто було живим. М"яким, ніжним, здавалося рідкуватим, але вже не бралося до рук. Такє приємне тісто вийшло, що не хотілося його відпускати. Пасочки вийшли дуже смачними! Запашні, м"які, пухкі, наче квадратні булочки за 9 копійок. :) Я люблю більш легку здобу, тому цей рецепт у мене наразі записаний в особисті фаворити. :) Lego, величезне ДЯКУЮ! :) На черзі пасочки від klazy. ;) Цими днями спробую спекти.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

обоже, самушеча!!!!:)) я, правда, теж думаю, мо" ще яких пасок сообразити... у мене грам 300 жирнючих вершків зібралося, тре утилізувати.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Є трохи. :))) Днями десь вичитала, що після Великодня можна ще 50 днів пекти паски. ))) Тож... Смачних нам пасок! :)) Трісне на пузі поясок. )))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Забулася. Ще одна окрема подяка Лянці за білу шоколадну глазур! Це щось неймовірне. :) Такими гарними і такими безпечними мої паски ще не були. 300 грамів цієї глазурі вистачило на цілий звичайний кухонний стіл пасок. Добре плавиться, швидко і густо викладається, класно прилипають оті кольорові прикраски, швидко застигає, при нарізанні навіть не злущується. Не всі й здогадувалися, що то за така класна помадка зверху. ))Дуже ДЯКУЮ, Ляночко! Тепер лише так буду прикрашати. :)[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я цього року вперше таке глазур спробувала. таки смачна:) [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

получились вкусные, но я ни разу не пробовала Похлебкина в чужом исполнении, поэтому я никогда не знаю получились они или нет:)) [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Герой! Занеси, пожалуйста, рецепт Лего в ККЛ со своими комментариями, думаю многим будет полезно. за глазурь -я только про монетки рассказала. Про белый шоколад, если я не ошибаюсь, Василиса первая начала писать тут. [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

какая вы молодец!:) [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я на неделе хочу Дарию Цвек попробовать... [+sign]Пф! Я и сейчас без трусов.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах