Коломби і панеттоне відміняюЦЦЯ!

131 сообщение в этой теме

Опубликовано:

ну... залежить од того, що називати "промисловими":) зара завела опару на тісто з близько 1500-2000кг борошна. то буде перший заход. як вийде ще у розклад між лікарями/розвивалками/шкільними тестами/ітп втулити коломбу чи якийсь пандоро, буде ще кілограми на півтора борошна морока. побачимо. зараз холодно, небо хмарне, другу добу поспіль дуже хочеться спати.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

де ти час береш на оце все?? )) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, я тебе прошу. як справа тобі подобається, то й не доспиш, але з охотою зробиш.он, колєга мене підвозив, я кажу, "що, жінка твоя вже до великодня скрізь порядки понаводила?", "так, каже, позавчора до 3ї ночі кухню драіла, вчора - по п"ятої" (півторарічна дитинка в анамнезі... так от, про що я... кухню мити чи ще там щось я би точно не змогла, а от з книжкою повалятися, повишивати, чи з пасками поекспериментувати - чому б і ні?[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

капець (завмерла в захопленні ))() .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та, ладно. я ж більш нічого на паску не роблю... ну, може, хіба ще торту паскуаліну. навіть яйця мама фарбує.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах