Коломби і панеттоне відміняюЦЦЯ!

131 сообщение в этой теме

Опубликовано:

Ви мене озадачили, бо передавати буду, швидше за все, через пані яка 1) також дуже гарна, 2) приблизно такого віку, 3) дуже гостра на язик. Треба думати, як сформулювати ))[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, я теж печу, но задовбало:( ще й хлібопічка здохла. тепер коло любого хлібу тре колами ходить: обімни, достань, сформуй, спечи...давно збираюся бігу поставить на чабату, раз все одно хлібопічки немає - і забуваюся[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аааа, ну тут я глядач, бо обмежуюся обов"язковою )[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та, в теплу. У шведів побачила. Вони навідь подають жовтки прямо в половинках шкарлупок, ставлять ії в середину тих спагетті.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дяк, тре спробувати. /суворо/ а пектин??? [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я бачила чисті спагетті. А до них можно насипати собі будьяких салатів. М"яса там не було взагалі. Були якісь з рибою і з яйцями.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В теплых он сам загустевает, я б не грела.. Подсохший не так вкусно, ка по мне. [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А що пектін? Я його не знаю. :) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Навідь я вагаюся.. :) Вдалий ПР :) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ти писала, що пектином загущувала джем для начинки в пирыжки. чи не ти? [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

давай, давай! ти нині така знатна кулінарка стала! [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я так думаю, що пора вже Джеймі Оліверу наліпити вареників у прямому ефірі ))() .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

меня совсем бига не впечатлила применительно к ХП мало того - с бигой обязательно хлеб опадал при одной и той же плотности колобка, если сравнивать с обычным замесом на мокрых дрожжах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) берите выше - хай борщ варит :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, звісно. я тому й хочу бігу поставити, що хлібопічки нема і все "дно коло хлібу тре ходить. так чому би тоді не спекти з дірками?:)[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а разориться на какую-нить простенькую не планируешь? я бы перешла на покупной хлеб, чесслово. терпеть не могу вымешивать. руки наверное слабые. и скучно :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так мішу в комбайні крюком, задовбує, що тре ще найближчі 3 години про той хліб пам"ятати і якісь дії відносно нього здійснювати.про розоритися - не знаю, зараз чомусь запаси тануть катастрофічно, тож таких покупок поки лякаюся.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Девочки, а кому отдать 5 бумажных форм? + Вроде пустяк, а выбросить рука не поднимается. Купила, переехала в квартиру без духовки, поэтому мне не актуально.Отдам на м. Печерская, Кловская, Палац спорта или на Крещатике, Льва Толстого.[+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бгг, у мене щодо паперових форм був інсайт минулого року. не купую залізних/силіконових, бо нема де зберігати. але від чергового великодня завше лишається купа паперових форм. заладжу я в шафу і раптом розумію, що паперові займають рівно стільки ж місця, скільки й залізні:))[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, крюк всяко лучше чем руками
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и хлебушком его вымакать))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я зачем-то железную купила, но по одной паске печь - дурня, а держать кучу форм еще большая ) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а казани-кастрюлі - нє? знайома спєцом купувала купу консервованого горошку і кукурудзи аби в тих бляшанках спекти[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не-а, у меня кастрюль не много и те с силиконовыми ручками. Но я сейчас в любом случае без духовки, поэтому все проблемы нет )) [+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне трех антипригарных вполне хватает. в них как раз влезает один замес моей ХП
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах